Klasyczny upominek: kartka na ślub w pudełku

Kartki ślubne wciąż pozostają numerem jeden, jeśli chodzi o papierowe rękodzieło. Chyba na żadną inną okazję nie wykonuje się tak wielu prac scrapbookingowych, jak właśnie na śluby. Choć szczyt sezonu przypada na miesiące od czerwca do września, już teraz można zauważyć rosnące zainteresowanie tematyką ślubną. Form prac ślubnych istnieje mnóstwo, tak, jak i mnóstwo istnieje palet kolorystycznych do projektów ślubnych i weselnych. Ale jest coś, co zawsze będzie na czasie, niezależnie od zmieniającej się mody na ślubną papeterię. Tym czymś jest klasyczna kartka ślubna w pudełku. Idealny duet, stanowiący kompletny podarunek. Piękna, ręcznie robiona kartka z bogatą kompozycją opakowana w pasujące do niej wymiarem, stylem i kolorystyką pudełkiem to komplet, dzięki któremu nie musisz biegać po mieście w poszukiwaniu odpowiedniego opakowania dla Twojego wyjątkowego upominku.Kartka ślubna w pudełku - zalety

Choć może się wydawać, że - z punktu widzenia doświadczonego rękodzielnika - tradycyjna kartka ślubna jest rozwiązaniem nieco nudnym i banalnym, w rzeczywistości przecież piękna, ręcznie robiona kartka na ślub nie jest w niczym gorsza od wymyślnego exploding boxa czy zaskakującej kartki typu pop up box. A dlaczego warto wykonać na ślub od razu cały komplet: kartkę i pasujące do niej pudełko? Oto największe atuty takiego rozwiązania:

  • masz pewność, że opakowanie kartki będzie do niej idealnie dopasowane pod każdym względem (rozmiar, styl, kolorystyka, motywy); 
  • nie musisz martwić się, że kompozycja kartki się pogniecie, albo że nie zmieścisz swojej pracy w kopercie; 
  • kartka na ślub wręczana w pudełku na pewno da bardziej eleganckie wrażenie niż koperta czy torebka prezentowa;
  • w pudełku możesz przygotować praktyczną kieszonkę na pieniądze lub na kupony totka albo na jakąś kartę podarunkową; 
  • pudełko zabezpieczy kartkę na czas podróży oraz pozwoli Młodej Parze zabezpieczyć ją podczas przyjmowania, składowania i transportowania do domu. 


Kartka na ślub w pudełku - inspiracja Projektantki


Dzisiejsza kartka na ślub w pudełku została wykonana przez naszą Projektantkę, Donatę. Donata sięgnęła po bardzo modną obecnie kolorystykę papeterii ślubnej: miętę i brzoskwinię. Taka paleta barw wciąż mieści się w klasycznych ramach, ale jednocześnie wnosi nieco świeżości i lekkości. W obowiązujące trendy ślubne w scrapbookingu w roku 2020 doskonale wpisuje się zeszłoroczna kolekcja papierów do scrapbookingu Love of my life. Umieszczona w centralnej części kartki Młoda Para natychmiast w bardzo czytelny sposób wskazuje na okazję, na jaką praca została stworzona. Donata wykonała do swojej kartki ślubnej pudełko z okrągłym okienkiem, dzięki czemu główny motyw kartki jest widoczny jeszcze przed podniesieniem wieczka.      

Spójrz, w jaki sposób piękny, mięsisty papierowy kwiat dodaje pracy elegancji i wytworności:   Love of my life Buttons / Badges


   

Cała kompozycja jest bardzo warstwowa, posiada wiele detali, ale jednocześnie pozostaje delikatna i lekka. Taki efekt można uzyskać, tworząc pracę łączącą w sobie dwa lub trzy kolory przewodnie oraz stosując dwustronnie klejącą taśmę dystansową lub kosteczki 3d. Zauważ, że wizualnej lekkości kartce i pudełku dodają także śliczne motylki, przyczepione do pracy w taki sposób, że mają delikatnie uniesione skrzydełka, jakby za moment miały odfrunąć :-)


A jakie kartki ślubne wykonujesz Ty? Czy sięgasz po różne kolory, czy może pozostajesz w klasycznej bieli? Robisz pudełka do ślubnych kartek, czy wręczasz kartę na ślub w inny sposób?


PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger