Romantyczna praca z kolekcji Dom Róż

Czasami każdą romantyczną duszę nachodzi ochota na stworzenie wyjątkowej, pełnej romantycznej atmosfery pracę. W takiej chwili przyda się kolekcja papierów, będąca kwintesencją tego, co lekko starodawne, tajemnicze, szalenie kobiece i nastrojowe. Musisz przyznać, że kolekcja LemonCraft "Dom Róż" jest właśnie taka: idealna do romantycznych projektów scrapbookingowych! Od lat jest to jedna z najulubieńszych kolekcji papierów do scrapbookinu i świetnie nadaje się do prac o rozmaitej tematyce. Możesz po nią sięgnąć tworząc prace ślubne, urodzinowe, imieninowe, rocznicowe... Masz ją w swoich zbiorach? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości!
Kolekcja papierów do scrapbookingu "Dom Róż" - dlaczego warto ją mieć?

Bez wątpienia beże, kremy i róż to ulubiona paleta barw wielu scraperek. Czy Ty też się do nich zaliczasz? Większość z nas uwielbia także styl romantyczny w papierowej twórczości. Kwiaty, koronki i vintage'owy charakter to uniwersalne połączenie, które sprawdzi się na wiele okazji. Kolekcja papierów "Dom Róż" świetnie nadaje się zarówno na romantyczną kartkę urodzinową dla 18-latki, jak i na sentymentalny album dla babci, z najpiękniejszymi wspomnieniami z młodości... Każdy, kto choć raz sięgnął po te papiery, z ochotą do nich wraca. Przepiękne kwiatowe kompozycje, uzupełnione o delikatne wzornictwo koronek, przecierek i zawijasów sprawia, że prace scrapbookingowe z tej kolekcji tworzą się niemal same :-) Tysiące rękodzielników na całym świecie nie mogą się mylić! A pamiętajmy, że "Dom Róż" doczekał się reedycji i odświeżonej wersji, co w LemonCraft nieczęsto się zdarza. I wciąż jest najczęściej kupowaną kolekcją papierów scrapbookingowych naszej marki!


Kolekcja "Dom Róż" do romantycznych prac - inspiracja Projektantki


Agata przygotowała na dziś szalenie romantyczny layout, zwracający uwagę na największe atuty kobiecości: delikatność, subtelność i uczuciowość. Zauważ, że wcale nie trzeba mieć mnóstwo dodatków, by stworzyć pracę, od której nie można oderwać oczu! :-) Agata wykorzystała na tło wzorzysty papier, połączyła go z elementami innego arkusza z tej samej kolekcji, a następnie stworzyła kompozycję wycinając elementy z arkuszy Vintage Time z dodatkami :-) Wycięte z papieru dzikie róże, ramkę, motyle i zegar wystarczyło uzupełnić już tylko odrobiną koronki i kilkoma papierowymi różami, uzyskując w ten sposób harmonijny projekt pełen romantycznej atmosfery.Jeśli masz ochotę stworzyć wyjątkową, kobiecą pracę, a jednocześnie nie masz zbyt dużo czasu lub elementów dekoracyjnych, "Dom Róż" LemonCraft będzie doskonałym wyborem! Miłego tworzenia :-)


PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger