Prezent dla małej baletnicy - mini album w pudełku

W dzisiejszych czasach dzieci mają coraz więcej zajęć dodatkowych, a Ich pasje i talenty są szlifowane od najmłodszych lat. Wiele dziewczynek marzy o tym, by zostać baletnicą. A gdy się wreszcie uda i taka mała tancerka ma urodziny bądź imieniny, zastanawiamy się, jaki wybrać prezent dla małej baletnicy. Pozytywka? Nowa tiulowa spódniczka? Różowe baletki? Jeśli chcesz uzyskać efekt wow odejdź od szablonowych upominków i podaruj... mini album w pudełku! Zobacz pracę, którą na dziś przygotowała Jasmina. Takim prezentem będzie zachwycona każda mała baletnica!Prezenty nawiązujące do hobby - scrapbooking ma tę moc!

Często jest tak, że chcemy jakoś spersonalizować upominek. Staramy się wybierać upominki zgodne z zainteresowaniami obdarowywanych osób. W przypadku dzieci jest to ogromne ułatwienie, bo dylematy typu "co podarować 10-latce na urodziny" albo "jaki prezent kupić dla 8-latka" są naprawdę częste. Pasja dziecka to świetny trop, dzięki któremu udaje nam się kupić trafiony upominek. Scrapbooking daje nam jednak pewną przewagę nad gotowymi upominkami: możemy swój personalizowany prezent maksymalnie dopasować do obdarowywanego dziecka. Np. prezent dla małej baletnicy może nie tylko nawiązywać tematycznie do Jej pasji, ale także być przygotowany w Jej ulubionej kolorystyce i z ulubionymi motywami, nie zawsze związanymi z samą pasją - bo kto powiedział, że mała baletnica nie może dostać albumu czy kartki z baletkami, ale i z bukietem kwiatów czy kolorowymi motylami? :-) W scrapbookingu możesz połączyć te wszystkie lubiane przez małe dziewczynki elementy w jedną spójną pracę!


Prezent dla baletnicy - inspiracja Projektantki

Zobacz, jak wspaniały upominek dla małej miłośniczki baletu przygotowała Jasmina. Jak sama mówi, udekorowała okrągłe pudełko, wewnątrz którego umieściła mini album na małe zdjęcia uwieczniające treningi baletu.Pudełko samo w sobie jest tak urocze, że może służyć do przechowywania albumiku lub stać się zupełnie samodzielnym przedmiotem do przechowywania różnych dziewczęcych drobiazgów, np. ozdób do włosów.Motyw baletnicy oraz baletek wspaniale podkreślają tematykę kompletu prezentowego i nie pozostawiają wątpliwości, czym pasjonuje się młoda dama :-)

Kolekcja papierów do scrapbookingu GIRL'S LITTLE WORLD jest wręcz idealna do dziewczęcych projektów. Czy bowiem istnieją kolory, które lepiej niż błękit, róż i biel oddają charakter baletu? :-)


Girl's Little World 06 - Double-sided scrapbooking paper - Lemoncraft   Girl's Little World 02 - Double-sided scrapbooking paper - Lemoncraft   Girl's Little World 01 - Double-sided scrapbooking paper - LemoncraftAlbumik jest niewielki, a jego wnętrze zdobią jedynie papiery do scrapbookingu i delikatne zdobienia wykonane z elementów do wycinania - dzięki temu ten malutki upominek zmieści się w torebce, plecaku, piórniku - i można go zawsze mieć przy sobie! :-) Będzie świetnym motywatorem przed występami i wspaniałym poprawiaczem nastroju w gorszych chwilach!


Girl's Little World 04 - Double-sided scrapbooking paper - Lemoncraft

Na koniec chciałam Ci podpowiedzieć, że możesz też ułatwić sobie pracę, sięgając po bloczek połówkowy ELEGANCE z elementami do wycinania - znajdziesz tam mnóstwo świetnych wycinanek tematycznych, wśród których znajdziesz piękne baletnice, baletki, łabędzie i wszystko to, co może się przydać podczas tworzenia pracy dla baletnicy - małej lub dużej :-)

Zdarza Ci się wykonywać prace scrapbookingowe nawiązujące do hobby? Jakie prace tego typu masz już na swoim koncie? :-)

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger