Jak zrobić dekorację w stylu vintage - video tutorial krok po kroku

Marzy Ci się oryginalna ozdoba do domu w stylu vintage? Przeglądasz różne portale i sklepy wnętrzarskie, ale nic nie trafia prosto w Twoje serce? Nie przejmuj się, idealną dekorację w stylu vintage możesz wykonać samodzielnie - a nasza Ambasadorka, Karolina, pokaże Ci, jak to zrobić. Obejrzyj video tutorial, w którym Karolina krok po kroku prezentuje proces powstawania wyjątkowej ozdoby, a później - do dzieła!

Dekoracja w stylu vintage - po co robić ją samodzielnie?

Styl vintage w aranżacji wnętrz jest obecnie bardzo popularny i pewnie niejedna z nas ma urządzone w tym stylu choć jedno pomieszczenie w domu. Wielbiciele tego stylu wiedzą, że sam klimat starych mebli i naturalnych materiałów we wnętrzu nie wystarczy, by uzyskać tę charakterystyczną retro atmosferę. Potrzebne są jeszcze drobne akcenty, detale pełne sentymentów, sprawiające wrażenie, jakby dopiero co zostały przyniesione z babcinego strychu. Niestety, wiele tych najpiękniejszych, najbardziej autentycznie prezentujących się vintage pamiątek kosztuje naprawdę sporo. Te tańsze z kolei mogą budzić naszą niechęć jakością wykonania lub nie do końca uchwyconym charakterem vintage. Co w takiej sytuacji? Warto dekoracje w stylu vintage wykonać samodzielnie! W tym celu będziesz potrzebować odpowiednie papiery do scrapbookingu, np. piękne, klimatyczne arkusze z kolekcji Dom Róż Extra, koronki - stare i pożółkłe lub specjalnie barwione kawą, herbatą, tuszami lub mgiełkami oraz odpowiedni nastrój do tworzenia ;-) Samodzielnie wykonana dekoracja w stylu vintage może być po prostu piękną ozdobą wnętrza, a może jednocześnie pełnić rolę ramki na zdjęcie, pamiątkowego rodzinnego albumu albo szkatułki do przechowywania różności. Spróbujesz...? :-)

Jak zrobić dekorację w stylu vintage - kurs video krok po kroku


Karolina pokazuje dziś, jak możesz wykonać oryginalną, przyciągającą uwagę dekorację w stylu vintage. Choć praca zachwyca mnogością detali i "smaczków", jej wykonanie - z pomocą naszej Instruktorki - wcale nie jest trudne! Jeśli z uwagą obejrzysz video tutorial, bez trudu wykonasz podobną pracę. Film z instruktażem scrapbooking możesz obejrzeć tutaj:A na poniższych zdjęciach możesz przyjrzeć się detalom tej pięknej, nastrojowej pracy. Prawda, że jest zachwycająca? :-)Mam nadzieję, że poczułaś się zainspirowana do stworzenia swojej własnej ozdoby do domu. Aranżacja wnętrz może być o wiele łatwiejsza i tańsza, jeśli wykorzystasz swój talent, umiejętności oraz posiadane materiały. Bo kto powiedział, że scrapbooking można wykorzystać tylko do tworzenia kartek i albumów? ;-) Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wspaniałego dnia!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger