Kartka na rubinowe gody - kurs video krok po kroku

Kartka na rocznicę ślubu? Łatwizna! Problem zaczyna się, gdy chcemy (lub musimy :P) nawiązać do kolorów z nazewnictwa danej rocznicy. Aby Wam to ułatwić, marka LemonCraft stworzyła bloczek kreatywny A4 z papierami do scrapbookingu w barwach odpowiadających najpopularniejszym, okrągłym rocznicom ślubu. Rubinowa czerwień, szafir i koral to jednak dość trudne barwy w świecie pełnym delikatności i romantyzmu. Jeśli masz problem z użyciem tych kolorów w swojej romantycznej kartce na rocznicę ślubu, koniecznie obejrzyj dzisiejszą inspirację naszej Projektantki, Eleny. Elena przygotowałam dla Ciebie także czytelny video tutorial, w którym krok po kroku prezentuje etapy powstawania kartki na rubinowe gody.Bloczek kreatywny Happy Anniversary - dlaczego warto go mieć?

Jeśli jeszcze nie masz naszego bloczku papierów A4 Happy Anniversary, kup go czym prędzej! Prawda jest taka, że scraperka nigdy nie wie, kiedy ktoś zaskoczy ją wymaganiami co do nietypowej kolorystyki. Rubinowe Gody, Koralowe Gody i Szmaragdowe Gody to rocznice ślubu, na które ludzie często zamawiają ręcznie robione kartki i - jeśli chcą, by kolorystyka pracy nawiązywała do nazwy rocznicy - nierzadko takie zamówienia spędzają rękodzielniczce sen z powiek. Dlaczego? Scrapbooking lubuje się przede wszystkim w delikatnych, pastelowych barwach. Te mocno nasycone i ciemne są postrzegane jako mniej uniwersalne, dlatego papiery do scrapbookingu w takich nietypowych kolorach stanowią prawdziwą rzadkość. W LemonCraft pomyśleliśmy, że mieć pod ręką wszystkie barwy rocznic ślubów, wraz z pasującymi elementami do wycinania, to bardzo wygodne rozwiązanie. W naszym bloczku znajdziesz papiery w nasyconych kolorach, z eleganckimi wzorami, idealne na tło do rocznicowych kartek, albumów i scrapów. Dodatkowo okazjonalne napisy oraz grafiki pasujących kolorystycznie do papierów kwiatów ułatwią Ci pracę i sprawią, że nie będziesz musiała nabywać wielu dodatków w tych nietypowych, trudnych barwach.

Kartka na rubinowe gody - kurs video krok po krokuElena przygotowała na dziś kartkę, wykorzystującą przepiękny, rubinowy papier z kolekcji Happy Anniversary. Ponieważ kolor jest naprawdę ciemny i nasycony, zestawiła go z jasnym tłem z teksturą oraz z białymi detalami. Kartka ma nietypowe wymiary: 14,3 x 16 cm. Prezentuje się bardzo dostojnie i elegancko, prawda? :-)Jeśli zachwyciła Cię ta przepiękna kartka i chcesz zobaczyć, jak powstawała, koniecznie obejrzyj film, który Elena przygotowała specjalnie dla fanów marki LemonCraft i miłośników scrapbookingu:A tu jeszcze kilka szczegółów, którymi zachwyca kartka na rubinowe gody, wykonana przez Elenę. Do jej ozdobienia Projektantka użyła: ramkę z tworzywa, materiałowe róże, koronkę oraz małe piórko:Zanim praca została przyklejona do bazy kartki, Elena obszyła jej brzegi na maszynie:A teraz małe zaskoczenie :-D Ta kartka jest idealna na rubinowe gody, czyli jako upominek z okazji 40 rocznicy ślubu, ale dzięki uniwersalnym elementom i napisowi, który wcale wprost nie wskazuje na okazję, z powodzeniem można ją wykorzystać na wiele innych okazji! Ponieważ w maju obchodzimy Dzień Matki, Elena postanowiła, że to będzie właśnie kartka dla Jej mamy :-)) Czyż scrapbooking i cardmaking nie są cudownie uniwersalne? :-)

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger