Klub scrapbookingowy Lemoncraft - Majowe tajemnicze pudełko Lemoncraft

Czas pędzi nieubłaganie, minęła już połowa maja, a to oznacza, że... czas na nowe Tajemnicze Pudełko od LemonCraft! Czym jest Tajemnicze Pudełko? Czego możesz spodziewać się w jego majowej wersji? O co chodzi w Klubie Scrapbookingowym LemonCraft? Wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu!

Majowe Tajemnicze Pudełko LemonCraft - co zawiera majowy KIT LemonCraft?

Być może pamiętasz, że w kwietniu bawiłyśmy się błękitno-beżową paletą kolorów idealnie współgrającą z kolekcją papierów do scrapbookingu "Nie zapomnij mnie". Ponieważ obiecywałyśmy, że Klub Scrapbookingowy LemonCraft to świetna zabawa, ale i ogromna różnorodność oraz wspaniałe niespodzianki, w maju mamy dla Ciebie coś zupełnie innego! Oto nasza majowa tablica inspiracji, zdradzająca klimat i kolorystykę majowego Tajemniczego Pudełka:Tytuł moodboardu nie jest tutaj przypadkowy! :-) W tym miesiącu nasza tablica tematyczna - a więc i zawartość każdego KIT-u - jest zarówno rozważna, jak i romantyczna! Będziemy pracować na kolekcji papierów LemonCraft "Sense and Sensibility" oraz wielu dodatkach kreatywnych, idealnie pasujących do papierów! :-) Spraw sobie prezent-niespodziankę, zamów majowe Tajemnicze Pudełko, odkrywaj ukryte w nim skarby i pobudzaj swoją kreatywność! :-)Tajemnicze Pudełko LemonCraft - co to jest i o co chodzi?

Jeśli poczułaś się zaintrygowana, ale jeszcze nie do końca rozumiesz, czym jest nasze Tajemnicze Pudełko, spieszę z wyjaśnieniami. Co to jest Tajemnicze Pudełko? Jest to gotowy, kreatywny produkt - paczka niespodzianka, składająca się z papierów do scrapbookingu oraz pasujących do nich dodatków, z których stworzysz jeden bardzo rozbudowany (np. album) lub kilka mniejszych projektów scrapbookingowych. Cała zabawa polega na tym, że nie wiesz, co znajdziesz w swoim pudełku. Wszystkie tajemnicze pudełka z danego miesiąca zawierają tę samą kolekcję papierów oraz stworzone są w oparciu o jedną tablicę nastroju (tę, którą znajdziesz na górze artykułu): tablica nastroju prezentuje paletę kolorystyczną KIT-u oraz styl i atmosferę dodatków kreatywnych, ale nigdzie nie znajdziesz spisu przedmiotów znajdujących się w pudełku. Jeśli Ty i Twoja przyjaciółka kupicie majowy KIT, niech Was nie zdziwi fakt, iż każda z Was znajdzie nieco inne scrapowe skarby w swojej paczce ;-) Dzięki elementowi zaskoczenia i różnorodnej zawartości pudełek, w oparciu o jedną tablicę inspiracji może powstać mnóstwo różnych prac! :-) Co ważne, wartość poszczególnych pudełek jest bardzo zbliżona! Każde Tajemnicze Pudełko LemonCraft zawiera elementy o wartości znacznie przewyższającej cenę pudełka :-)

Wciąż zastanawiasz się, czy warto kupić Tajemnicze Pudełko i dołączyć do Klubu Scrapbookingowego LemonCraft? Nie wahaj się zbyt długo! Tajemnicze Pudełko LemonCraft to produkt limitowany, dostępny jedynie przez 2 tygodnie! Jeśli przegapisz termin tej edycji, nigdy już nie będziesz mieć możliwości zakupu tego KIT-u. 15 czerwca pojawi się kolejna edycja Tajemniczego Pudełka, ale jego zawartość będzie już zupełnie inna, stworzona według zupełnie innej tablicy inspiracji :-D


Nie robiłaś jeszcze zakupów w LemonCraft? Nie martw się! Tajemnicze Pudełko znajdziesz POD TYM LINKIEM, wysyłamy na cały świat, a w naszym sklepie możesz dokonać bezpiecznych płatności w różnych walutach. Gdziekolwiek jesteś - Twoje Tajemnicze Pudełko dotrze do Ciebie, abyś mogła oddać się kreatywnej zabawie i przypomnieć sobie, jak wspaniale jest tworzyć dla swojej własnej, czystej przyjemności. Dołącz do Klubu Scrapbookingowego LemonCraft - zasługujesz na to! :-)
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger