Kto wygrał lipcowe wyzwanie scrapbooking w LemonCraft? Wyniki!

To już 10 dzień upalnego - jak dotąd - lipca. Kalendarz wyraźnie wskazuje, że czas ogłosić wyniki naszego lipcowego wyzwania z moodboardem! Wyzwanie LemonCraft ponownie wielu osobom przypadło do gustu, rozpalając Waszą kreatywność do czerwoności! Oglądanie wszystkich zgłoszonych prac było dla nas niesamowitą dawką przyjemności i wspaniałych, artystycznych doznań. Wybór trzech wyróżnionych prac znów był bardzo, bardzo trudny. Serdecznie dziękujemy Wam za ten wysoki poziom zgłaszanych projektów, zaangażowanie, za tę niesamowitą dawkę inspiracji! Jesteś ciekawa, kto tym razem znalazł się w TOP3 i otrzyma wyzwaniowy banerek? Kto zwyciężył w lipcowym wyzwaniu LemonCraft? Czytaj dalej! :-)

Nie przedłużając, tym razem pierwsze miejsce - a więc również banerek oraz bon na 50 zł do wydania w sklepie LemonCraft - otrzymuje... Masha Kharina! Przepiękny projekt, wspaniale oddający lekkość i romantyzm naszego moodboardu! :-)


Serdeczne gratulacje!!! Oto banerek dla Ciebie:

a w sprawie nagrody skontaktuj się z nami, pisząc na adres mailowy: biuro@lemoncraft.pl :-)


2 miejsce zdobywa Alina Korovkina , za tę delikatną, lekką i zachwycającą kartkę! Jest naprawdę piękna :-)Serdeczne gratulacje! A oto Twój banerek:

3 miejsce zdobywa Żaneta Nawieśniak za szalenie romantyczną i słodką kartkę ślubną :-)Gratulujemy! :-) A oto banerek dla Ciebie:


Jeszcze raz: serdeczne gratulacje dla wszystkich osób, które znalazły się na podium! :-) Ale nie tylko... chcę też pogratulować każdej osobie, która zgłosiła pracę na wyzwanie. Wszystkie wiemy, że nie każda scraperka lubi ograniczenia w postaci narzuconych kolorów, tematów, czy klimatu pracy... Wszystkie jednak poradziłyście sobie świetnie! :-) Dziękuję za wspólną zabawę i już teraz zapraszam do udziału w kolejnych naszych wyzwaniach! Mam nadzieję, że w następnym weźmiecie udział przynajmniej tak licznie, jak w lipcowym :-) Życzę wspaniałego tygodnia!PODPIS

6 komentarzy:

 1. Wow!!! Thank you so much!!! It's so nice to be a winner!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Маша поздравляю, открытка великолепная 😍😍

   Usuń
  2. Алина, спасибо большое!

   Usuń
 2. wow, thanks, that's so great😍😍😍😍

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne prace 😍😍😍 Serdecznie gratuluję wygranych 👏👏👏

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger