Gość LemonCraft - Ela Kasowska Scrapelka. Kartki z kwiatami na każdą okazję

Lubisz uniwersalne kartki, które możesz wykonać wtedy, gdy dopisuje Ci wena i wykorzystać, gdy akurat potrzebujesz ręcznie robione upominki? Jeśli cenisz sobie uniwersalność papierów LemonCraft oraz twórczą swobodę, którą dają Ci nasze kolekcje, a przy tym chętnie oglądasz twórczość innych utalentowanych scraperek, zapraszam Cię do przeczytania dzisiejszego artykułu i poznania naszego wrześniowego Gościa LemonCraft!
Poznaj wrześniowego Gościa LemonCraft

Dziś naszym Gościem jest Ela Kasowska, znana w sieci jako Scrapelka. Jej przepiękne ręcznie robione prace możesz podziwiać na profilu na Facebooku, o TUTAJ (klik). Scrapelka to prawdziwy scrapbookingowy kameleon! Rzadko zdarza się, by twórca z taką łatwością i naturalnością radził sobie w rozmaitych technikach, stylach i kolorach. A tak jest właśnie w przypadku Eli. Wśród Jej prac znajdziesz zarówno delikatne, pełne kwiatów i pastelowych barw kartki okolicznościowe, jak i ciemne, mixed-mediowe prace w stylu steampunk i grunge. Ukwiecona kartka urodzinowa dla kobiety czy męski projekt w ciemnych barwach - żadna z tych form nie stanowi dla naszego Gościa problemu :-) Łączenie stylów oraz niestandardowe wykorzystanie poszczególnych kolekcji papierów do scrapbookingu również nie są Eli obce - jak się za chwilę przekonasz, z męskiej kolekcji potrafi zrobić delikatne, romantyczne kartki! :-)


Uniwersalne kartki - warto je tworzyć!


Wśród prac Scrapelki znaleźć można wiele kartek okolicznościowych tworzonych dla konkretnych osób na konkretne wydarzenia, ale nie brakuje w Jej twórczości również projektów niezwykle uniwersalnych. Kartki w neutralnej, eleganckiej stylistyce, bez napisów okolicznościowych, to świetny sposób na to, by dać upust wenie i przygotować się na niespodziewane sytuacje. Dlaczego warto tworzyć uniwersalne kartki z kwiatami na każdą okazję?

- masz gotowe rękodzieło na różne sytuacje losowe, np. kiedy chcesz komuś podziękować za coś, albo kiedy sąsiadka niespodziewanie zaprasza Cię na swoje urodziny ;-)
- możesz tworzyć tak, jak Ci w duszy gra - a przecież to właśnie taką swobodną twórczość my, scraperki, kochamy najbardziej!
- masz szansę wykorzystać nowe przydasie, wypróbować nowe papiery do scrapbookingu,
- masz okazję szkolić swój warsztat scrapowy, doskonalić poszczególne techniki, rozwijać się i inwestować w swoją wiedzę i umiejętności.

Tych powodów jest zdecydowanie więcej, ale nie chcę się już rozpisywać, bo nie mogę się doczekać, aż zaprezentuję Ci dzisiejsze inspiracje naszej Gościnnej Projektantki! Gotowa? :-)


Kartki z kwiatami na dowolną okazję


Scrapelka przygotowała na dziś zestaw dwóch bliźniaczych kartek, utrzymanych w błękitnej tonacji. Użyła kolekcji Boy's Little World, kojarzonej przecież jako typowo chłopięca i męska kolekcja papierów do scrapbookingu, a jednak stworzyła z niej przepiękne, pełne delikatności i romantyzmu kartki z kwiatami. Te kartki są tak uniwersalne, że pasują na każdą okazję! Będą idealne zarówno na urodziny czy imieniny, jak i na ślub albo rocznicę ślubu. 

Ela zbudowała bardzo ciekawą kompozycję, wykorzystując karty ephemera oraz tagi. Dopiero na tak przygotowanym, warstwowym tle, ułożyła kwiatową dekorację.

Pomyślałabyś, że połączenie kraty i kwiatów będzie tak świetnie wyglądać? :-)Kwiaty dobrane kolorami do odcieni na arkuszach papierów scrapowych, dają niesamowity efekt! Całość prezentuje się niezwykle spójnie i harmonijnie.


Białe chlapnięcia dodają kartkom odrobiny pazura i wyrazistości - też masz tak, że nie możesz się powstrzymać przed chociaż odrobiną mediowania w swoich pracach? ;-)Myślę, że powyższe kartki są dowodem na to, że zdecydowanie nie warto hamować swoje artystyczne zapędy, a każdy przypływ weny należy wykorzystać! :-)

Elu, było niezmiernie miło przyjąć Cię na nasz blog w roli Gościa. Stworzyłaś niesamowite projekty, ukazując uniwersalność nawet tej kolekcji papierów LemonCraft, która wydaje się być dedykowana do węższego zakresu prac :-) Dziękuję, że zechciałaś się z nami podzielić swoją twórczością! A jeśli i Ty chciałabyś zostać Gościem LemonCraft i zaprezentować swoje prace na naszym blogu, koniecznie bądź aktywna w naszej facebookowej grupie Lemoncrafters i daj nam się zauważyć! :-)

Pozdrawiam serdecznie!


PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger