Jasne papiery do scrapbookingu - zobacz, dlaczego są idealne na Chrzest Święty!

Różowe dla dziewczynki, niebieskie dla chłopca? Jeśli chodzi o prace scrapbooking dla małych dzieci, tak się - w większości regionów w Polsce - przyjęło. Ale jeśli zależy Ci na uniwersalności projektu, jego niezwykłej elegancji i delikatności, najlepsze do tego typu prac będą jasne papiery do scrapbookingu. Zwłaszcza, gdy wykonujesz pamiątkę Chrztu Świętego. Tutaj, tak jak w przypadku prac ślubnych, uroczysta elegancja i skromność robią zawsze największe wrażenie. Nie wierzysz? Przeczytaj, dlaczego warto wybierać jasne papiery do scrapbookingu do prac chrzcielnych i koniecznie obejrzyj wspaniałą inspirację Cytrynowej Projektantki, Agaty.Jasne papiery do scrapbookingu - dlaczego są idealne do prac na Chrzest Święty?

Chrzest Święty to wydarzenie, które łączy w sobie dwie główne cechy: uroczystość i niewinność. Co najbardziej kojarzy się z tymi cechami? Jasna kolorystyka! Tak, jak w przypadku ślubnej klasyki, tak i tradycyjne prace na Chrzest Święty, utrzymane są w stonowanych, jasnych barwach. Biel, beż, krem - jasne papiery do scrapbookingu najlepiej sprawdzają się w takiej sytuacji. Dlaczego?

1) jasne barwy kojarzą się z czystością i niewinnością;
2) kremy, beże i biel uważane są za kolory neutralne, pasują zarówno do chłopca, jak i do dziewczynki;
3) już sama kolorystyka jasnych papierów sprawia, że projekt daje wrażenie wyjątkowej elegancji;
4) moda na różne style i barwy pojawia się i znika, ale uniwersalna klasyka zawsze będzie na czasie.

Jasne papiery do scrapbookingu - gdzie ich szukać w kolekcjach LemonCraft?

O tym, że jasne papiery do scrapbookingu są bardzo uniwersalne, wiemy w LemonCraft doskonale. A ponieważ lubimy dostarczać Wam uniwersalne i ponadczasowe produkty, tych jasnych arkuszy znajdziesz u nas naprawdę sporo. Jeśli potrzebne Ci są jasne papiery do scrapbookingu, koniecznie przejrzyj nasze kolekcje:

- bloczki A4: Wood Patterns 01 i Wood Patterns 02 - oprócz tego, że mają jasne kolory, znajdziesz w nich delikatne wzory koronek lub płótna;

- bloczek bazowy do kolekcji Sweet Secrets;

- bloczek bazowy do kolekcji Nie Zapomnij Mnie;

- kolekcja Serenity;

- kolekcja Next To Me.

Sporo tego, prawda? :-) A najlepsze jest to, że nasze jasne papiery do scrapbookingu łączą w sobie delikatność koloru z subtelnością wzornictwa - delikatne damaski, zawijaski i subtelne przecierki wzmacniają wrażenie elegancji i ponadczasowość arkuszy.

Pamiątkowe pudełko na Chrzest Święty - pomysł na upominek handmade w jasnych kolorach

Agata przygotowała na dziś wyjątkowe, eleganckie pudełko będące wspaniałą Pamiątką Chrztu Świętego. Wykorzystała w swoim projekcie jasne papiery do scrapbookingu z kolekcji Next To Me. Choć kolekcja ta kojarzona jest głównie z pięknymi, kwiatowymi kompozycjami, Agata udowadnia, że bez trudu można w niej znaleźć także elegancką klasykę!

Jasna, płócienna oprawa pudełka, jasne kwiaty, perełki i połyskująca wstążka - wszystko to pięknie ze sobą współgra, dając naprawdę elegancki i ponadczasowy efekt.


Klasyczne pudełko pamiątkowe na Chrzest Święty jest tak uniwersalne, że nie tylko pasuje zarówno na prezent dla chłopca, jak i upominek dla dziewczynki - to także świetny pomysł na prezent ślubny, wystarczy tylko zmienić napis na froncie pudełka :-) 


Taka piękna klasyka to idealne rozwiązanie, nie tylko wówczas, gdy zależy Ci na wyjątkowo uroczystym i wytwornym wyglądzie projektu scrapbooking. Jasne papiery do scrapbookingu sprawdzą się również wtedy, gdy nie znasz upodobań kolorystycznych osoby, obdarowywanej Twoim rękodziełem.

A Ty lubisz jasne papiery do scrapbookingu LemonCraft? W jakich pracach najczęściej ich używasz? Które jasne arkusze lubisz najbardziej? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Dziękuję, że jesteś tu z nami! :-) Życzę Ci wspaniałego, kreatywnego dnia!


PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger