Tomorrow LemonCraft - papiery do scrapbookingu w stylu rustykalnym

Wytchnienie od wielkiego miasta, tłoku i hałasu może dać tylko przyroda. Cichy i spokojny las, nasycony zapachem żywicy i wilgotnego mchu, w połączeniu z tęsknotą za tradycją i naturalnością oraz umiłowaniem radości życia i beztroskiego szczęścia... Poznaj niezwykłą kolekcję papierów do scrapbookingu w stylu rustykalnym  - TOMORROW. Sprawdź, co jeszcze zainspirowało nas do stworzenia tej kolekcji i dowiedz się, do jakich projektów scrapbooking może Ci się ona przydać!


Papiery do scrapbookingu Tomorrow - tradycja i nowoczesność w jednym 


Proces projektowania każdej jednej kolekcji papierów do scrapbookingu stawia twórcę przed dylematem: pozostać przy swoim, rozpoznawalnym na rynku, stylu, czy kierować się aktualnymi trendami w rękodziele? W przypadku TOMORROW takich dylematów nie było. Jako pomysłodawczyni kolekcji, od początku wiedziałam, że chcę pozostać wierna romantycznej i delikatnej stylistyce papierów do scrapbookingu LemonCraft, ale jednocześnie wprowadzić powiew świeżości,  zrobić coś, czego jeszcze u nas nie było. Właścicielka LemonCraft, Ania Zaprzelska, powiedziała kiedyś, że TOMORROW jest niezwykła, ponieważ ma kwiaty, a wygląda, jakby ich nie miała. I to jest bodaj najlepsze podsumowanie stylistyki tych papierów scrapbooking.

Papiery do scrapbookingu TOMORROW posiadają kwiatowe kompozycje, ale można zastosować je tak, by kwiaty były niemal niewidoczne.Papiery do scrapbookingu Tomorrow to papiery w stylu rustykalnym, zabiegające o bliskość świata natury, ale wzbogacone o powiew nowoczesnej świeżości i radosną nutę boho. Łączą w sobie tradycyjne kolory i typowe dla LemonCraft rozwiązania kompozycyjne, wykorzystują jednak również modne obecnie elementy, będące gorącymi hitami w branży ślubnej, odzieżowej czy wnętrzarskiej.

Papiery TOMORROW zawierają w sobie to, co aktualnie modne w stylistyce rustykalnej i boho: łapacze snów, tamborki, latarenki...

Drewno, liście, naturalne tkaniny, tamborki - to kwintesencja kolekcji TOMORROW.Elementy rustykalne w kolekcji papierów Tomorrow 


Rustyk jest w TOMORROW nurtem silnie zakorzenionym. Przejawia się w naturalnej, ziemistej palecie barw, wszechobecnej skromności i prostocie, zastosowaniu wzorów imitujących naturalne materiały, takie jak drewno, len, bawełna. Mnóstwo elementów roślinnych, utrzymanych w odcieniach naturalnej zieleni, to w tej kolekcji silny akcent, pozwalający stworzyć projekty scrapbooking w klimatach leśnych, eko. 
Dzięki zielonym liściom i kompozycjom z subtelnymi, białymi kwiatami, stworzysz z TOMORROW super modną papeterię ślubną handmade. Zaproszenia ślubne, księga gości, podziękowania dla gości weselnych czy dekoracja stołów z wykorzystaniem rustykalnych papierów scrapowych to rozwiązanie, które spodoba się zarówno starszym, jak i młodszym pokoleniom uczestniczącym w przyjęciu!

Styl boho w scrapbookingu - kolekcja papierów TOMORROW


TOMORROW to jednak nie tylko rustykalna naturalność i tradycja. W tej kolekcji LemonCraft odnajdziesz nutę lekkości, umiłowanie swobody i beztroski, a wszystko to dzięki delikatnej nucie boho. Styl boho jest obecnie niezwykle popularny, a ponieważ jego cechy pozostają w zgodzie z klimatami rustykalnymi, udało nam się połączyć je w harmonijną, piękną całość. Jakie elementy boho odnajdziesz w papierach TOMORROW? Są to przede wszystkim zachwycające łapacze snów, zwiewne piórka, tamborki i frędzelki. 
Wszystkie one prezentują się bardzo efektownie na tle postarzanych desek, surowego płótna, soczystej zieleni i bawełnianych falbanek. Ponieważ elementy boho są w kolekcji naprawdę delikatnym, subtelnym dodatkiem, TOMORROW pozostaje zestawem uniwersalnym, odpowiednim do tworzenia prac w rozmaitych stylach i tematach.


Elementy do wycinania - twórz prace z samych papierów do scrapbookingu!


TOMORROW to kolekcja wydana w roku 2021 - w tym roku wszystkie kolekcje papierów LemonCraft uzupełniane są o tzw. bloczki połówkowe, pełne wspaniałych elementów do wycinania. Tematyczne wycinanki świetnie podbijają klimat prac boho i rustykalnych, mogą stanowić piękne i praktyczne uzupełnienie kompozycji w kartkach okolicznościowych handmade, albumach scrapbooking i innym papierowym rękodziele. Dodatki do samodzielnego wycięcia są tak pomyślane, aby można było stworzyć kompletną pracę handmade bez użycia innych elementów dekoracyjnych scrapbooking. W bloczku z wycinankami TOMORROW znajdziesz kompozycje roślinne, łapacze snów, klimatyczne latarenki, motyle, ważki i biedronki, plastry drewna, imitację szydełkowych serwetek, a także napisy okolicznościowe w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Na odwrocie każdej strony z elementami do wycinania znajduje się papier basic, w jednolite tło - arkusze te imitują naturalne tkaniny w różnych odcieniach brązu, beżu i szarości. 

Papiery do scrapbookingu w stylu rustykalnym - nie tylko do rustykalnych prac


Rustykalną kolekcję papierów TOMORROW możesz wykorzystać, jak tylko chcesz. Skup się na klimatach ristic i boho, albo odkryj romantyczną i elegancką odsłonę tych papierów. TOMORROW to papiery scrapbooking do prac ślubnych, komunijnych, chrzcielnych, męskich, urodzinowych... Każdy z 6 dwustronnych arkuszy zestawu głównego papierów 30x30 ma ogromny potencjał i w Twoich zdolnych rękach może zmieniać się niczym kameleon. Potrzebujesz delikatnych, eleganckich papierów scrapowych do ślubnych prac? Wybierz jasne arkusze z kolekcji TOMORROW z orzeźwiającą, lekką kompozycją roślinną. 

Jasne, delikatne, modne ślubne rękodzieło? TOMORROW sprawdzi się tu idealnie!
W papierach TOMORROW znajdziesz wszystko to, co aktualnie najmodniejsze w branży ślubnej.

Szukasz czegoś do projektów męskich? Arkusz drewniany, albo ten imitujący surowy karton sprawdzą się tutaj doskonale! 

Kolekcja scrapbooking TOMORROW jest doskonała również do męskich projektów.Zależy Ci na romantycznym charakterze pracy? Papier z urokliwą, kraciastą falbanką wydaje się być wprost wymarzony do takich projektów!Spójrz, jak różne, odmienne, wspaniałe oblicza może mieć kolekcja rustykalnych papierów do scrapbookingu TOMORROW!

A co Ty wyczarujesz z tych niezwykle inspirujących papierów scrapbooking?PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger