BABY BOOM LemonCraft - dziecięce papiery do scrapbookingu w pastelowych kolorach

Słodkie i urocze, ale z pewnością nie przesłodzone, ani nazbyt infantylne. Pełne radosnych kolorów, ale w ich subtelnej, pastelowej odsłonie. Pomagające stworzyć prace bajkowe, barwne i niebanalne. Poznaj dziecięce papiery do scrapbookingu BABY BOOM LemonCraft i przekonaj się, jak wiele możliwości twórczych daje Ci ta kolekcja!

BABY BOOM - pastelowe dziecięce papiery do scrapbookingu w niebanalnej formie


Różowe arkusze scrapbooking w kwiaty dla dziewczynki i błękitne papiery w kratkę i paski dla chłopca - brzmi dość banalnie i zwyczajnie, prawda? Dlatego właśnie w LemonCraft stworzyliśmy dziecięce papiery do scrapbookingu w pastelowych kolorach, wymykające się spod stereotypowego wyobrażenia kolekcji dziecięcych. Te papiery scrapbooking do prac dla dzieci pełne są radości i słodyczy, a jednocześnie zostały zaprojektowane w taki sposób, by nadawać się nie tylko do projektów dla maluszków, ale również do prac scrapbooking dla starszych dzieci, czy nawet - dla osób dorosłych. Wśród barw kolekcji BABY BOOM LemonCraft znajdziesz - obok popularnego różu i błękitu - słoneczny, pastelowy odcień koloru żółtego, świeżą, orzeźwiającą miętę i subtelny beż. Takie zestawienie barw sprawia, że użyjesz dziecięcej kolekcji BABY BOOM do dowolnego projektu na dowolną okazję! Spójrz tylko na wszechstronność dziecięcych papierów do scrapbookingu BABY BOOM:

Z kolekcji BABY BOOM LemonCraft stworzysz pastelowe, delikatne rękodzieło dla najmłodszych.

Subtelna elegancja i delikatność to atuty kolekcji BABY BOOM.

Wśród pastelowych kolorów i uroczych motywów w papierach BABY BOOM znajdziesz coś i dla chłopców i dla dziewczynek.Motywy dziecięce w BABY BOOM - twórz albumy, metryczki i kartki dla dzieci


Prace dziecięce wymagają specjalnej oprawy. Mają być nie tylko słodkie i urocze, ale także barwne i kolorowe, a przy tym powinny pozostać rękodziełem eleganckim i gustownym, zwłaszcza w przypadku prac z okazji Chrztu Świętego, czy pierwszych urodzin. Dziecięce papiery do scrapbookingu BABY BOOM LemonCraft odpowiadają na wszystkie potrzeby współczesnego rękodzielnika. Delikatność i pastelowość zastosowanych w kolekcji kolorów wspaniale współgra z radosną wielobarwnością oraz z uroczymi motywami dziecięcymi, na widok których buzia sama się uśmiecha. Nie da się przejść obojętnie obok kompozycji ze ślicznymi bobasami, latającymi balonami i słodkimi słonikami, myszkami czy kotkami. Motywy dziecięce osadzone wśród delikatnych kwiatów to sposób na przywołanie elegancji w dziecięcych papierach scrapbooking BABY BOOM.

Urocze dziecięce motywy z kolekcji BABY BOOM mogą stać się główną ozdobą Twojego rękodzieła!


Z elementów do wycinania BABY BOOM LemonCraft jesteś w stanie przygotować piękną, wielowarstwową kompozycję.


Słodkie motywy w dziecięcych papierach BABY BOOM - i nic więcej nie jest Ci potrzebne!


Każdy papier z kolekcji głównej BABY BOOM LemonCraft został zaprojektowany w taki sposób, abyś bez trudu mogła przyciąć arkusz do pożądanego wymiaru kartki, pudełka czy karty albumowej, bez ryzyka zniszczenia dekoracyjnej grafiki i bez konieczności marnowania papieru. Urocze wzornictwo na papierach z kolekcji BABY BOOM wystarczy za całą ozdobę dziecięcego albumu scrapbooking, ale jeśli wolisz spokojniejsze tło pracy i większą liczbę dodatków dekoracyjnych, w tej dziecięcej kolekcji znajdziesz również bardziej stonowane fragmenty arkuszy. 

Papiery scrapbooking BABY BOOM - wymarzona kolekcja na dziecięce albumy handmade


Albumy dla dzieci to w scrapbookingu jedna z najpopularniejszych form. Pamiątkowy, ręcznie robiony album na zdjęcia z pierwszego roku życia dziecka, czy też wyjątkowa pamiątka chrztu świętego to tematy, które mają wzięcie zarówno wśród osób tworzących upominki dla rodziny i przyjaciół, jak i wśród rękodzielników utrzymujących się ze swojej pasji. Dziecięce papiery do scrapbookingu w pastelowych kolorach, które znajdziesz w kolekcji BABY BOOM LemonCraft to wymarzone tworzywo do kreowania niepowtarzalnych albumów scrapbooking dla dzieci. Spójrz tylko, jak wiele możliwości twórczych w zakresie albumów foto daje Ci ta kolekcja!


Dziecięce papiery scrapbooking BABY BOOM ze wspaniałymi grafikami to idealny materiał do tworzenia albumów na zdjęcia.

BABY BOOM LemonCraft - kolekcja papierów do prac ślubnych i urodzinowych


Czy dziecięce papiery do scrapbookingu mogą być tłem do tworzenia udanych projektów dla osób dorosłych? Z kolekcją BABY BOOM taka uniwersalność jest możliwa! Części papierów scrapbooking bez wyrazistych grafik to świetna baza do tworzenia kartek okolicznościowych i innych papierowych prac, przeznaczonych dla osób dorosłych. Kartki urodzinowe, prace ślubne i rocznicowe, imieninowe życzenia czy przedmioty z kategorii home decor - BABY BOOM LemonCraft to na tyle wszechstronna kolekcja papierów scrapowych, że z powodzeniem wykonasz z niej wszelkie rodzaje prac scrapbooking!


Z BABY BOOM stworzysz prace handmade nie tylko dla najmłodszych!Z kolekcji BABY BOOM LemonCraft możesz tworzyć rozmaite prace! Tutaj: pastelowa kartka wielkanocna z barankiem.
Elementy do wycinania BABY BOOM - twórz wyjątkowe dziecięce projekty scrapbooking


Nie chcesz kupować wielu dodatków kreatywnych, ale jednocześnie lubisz projekty scrapbooking dopracowane, z pięknie dobranymi elementami tematycznymi, z bogatymi kompozycjami i - krótko mówiąc - piękne oraz harmonijne? Kolekcja BABY BOOM to dziecięce papiery do scrapbookingu, dzięki którym możesz tworzyć zachwycające, a zarazem ekonomiczne projekty! W tej kolekcji scrapowej LemonCraft znajdziesz bloczek połówkowy, pełen wspaniałych elementów do wycinania. Wśród nich znajdują się urocze maskotki, śliczne bobaski, dziecięce ubranka i zabawki. Są także delikatne kwiaty, idealnie dopasowane do kolekcji kolorystyką oraz coś niezwykle przydatnego: napisy tematyczne w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej. Z takim zapasem elementów do samodzielnego wycinania możesz przygotować przestrzenne kompozycje tematyczne w kartkach okolicznościowych dla dzieci, metryczkach urodzeniowych, dekoracjach do dziecięcego pokoju, exploding boxach na roczek i wszelkich innych projektach scrapbooking dedykowanych najmłodszym.

W papierach scrapbooking BABY BOOM znajdziesz bloczek połówkowy z mnóstwem elementów do wycinania!Ale to nie koniec! Na odwrocie każdego arkusza z wycinankami tematycznymi znajdziesz tło z linii basic. Papiery basic doskonale uzupełniają kolekcję główną, stając się subtelnym, pastelowym tłem dla Twoich kompozycji. Pięknie prezentują się także solo, jako główny papier scrapbooking w Twoim rękodziele. Jeden bloczek, a tyle możliwości!

A Ty? Po którą odsłonę tych delikatnych dziecięcych papierów scrapbooking sięgniesz?


Dziękuję, że jesteś tu z nami, z ogromną przyjemnością przedstawiłam Ci nasze papiery do scrapbookingu!

PODPIS


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger