Wyzwanie Lemoncraft na wrzesień - naturalne materiały w scrapbookingu

Powolutku wrzesień otwiera nam drzwi do jesieni - czujesz jak pachnie w powietrzu?

Liście spadają pod nogi, a Ty niczym kot próbujesz złapać ostatnie promyki słońca... Ranki coraz chłodniejsze, wieczory coraz wcześniej, odkopałaś już nawet ten ciepły sweter z dna szafy.

Wpadam więc po to, by przekonać Cię, że ten prawie jesienny schyłek lata, nie pojawia się Tobie na złość. Wręcz przeciwnie, ten czas przychodzi do ciebie i mówi: zwolnij, otul się czymś miękkim i zaparz ciepłej, pachnącej herbaty. Poczytaj książkę, zabierz koleżankę do kina albo psa do parku... 

Dla bardziej zrozpaczonych odchodzącym latem, jest jeszcze wersja w ciepłych skarpetach, z gorącą kawą, tabliczką czekolady i ulubioną muzyką w tle...

Na szczęście scrapbooking świetnie wpisuje się w obie te wersje, bo przecież można zająć nim dłonie zarówno w sweterku jak i w skarpetach, można kawę za rana, a herbatę z wieczora. Można też zaprosić koleżankę do wspólnego rękodzieła i dla relaksu, przegryźć chwilowy brak weny czekoladką...

Wszystko to można... Można też wpuścić do wnętrza, do siebie oraz do rękodzieła trochę romantycznej, jesiennej natury, czyli naturalnych tkanin, koronek i zasuszonych kwiatów hortensji. Postawić na miękkie tekstury, delikatne kwiaty i ciepłą, kobiecą kolorystykę

Taka właśnie jest paleta kolorów oraz inspiracji na miesiąc wrzesień. Nienachalna, wyciszona, gotowa na jesień...


Przedstawiam Ci wrześniowy moodboard Lemoncraft

Spójrz tylko na umykające lato na tablicy inspiracji! Spójrz i zakochaj się w naturalnych tkaninach oraz kolorystyce!

Serdecznie zachęcam Cię do tego, abyś dała się skusić na te kolory oraz emocje, biorąc udział w naszym wyzwaniu, podobnie jak skusiły się nasze Projektantki tworząc mnóstwo fantastycznych inspiracji, zobacz sama!

Wyzwanie scrapbooking - papiery Lemoncraft i prace Projektantek

Na początek romantyczny kartonaż od Magdy. Przepiękne, oklejone lnianą tkaniną pudełko, ozdobione papierami z kolekcji Yesterday tak, że zapiera dech... Z zachwytu oczywiście!

 

Kasia - postawiła na miękkość, przytulność i miłość, te najpiękniejszą, bo matczyną. Oprawiła zdjęcie Swojego synka, fantastycznie miksując przy tym papiery z różnych kolekcji Lemoncraft, których cechą wspólną jest właśnie naturalność. Ten arkusz imitujący drewnianą ramę - znajdziesz w kolekcji Sense and sensibility.

Elizę oraz Magdalenę skusiły drobne kwiaty hortensji, jednak każda z nich pokazała te kwiaty nieco inaczej, pomimo tego, że obie zrobiły kartki z papierów Tomorrow


Aldona skuszona koronkami z moodboardu, znalazła je w papierach Yesterday i przygotowała niezwykle romantyczne pudełko na drobiazgi, ozdobione ręcznie tworzonymi kwiatami.


Pomysł Ewy na wrześniowe wyzwanie Lemoncraft, to oprawa własnego zdjęcia ślubnego. Taka mała ramka pełna miłości z pewnością ociepli niejeden jesienny wieczór.


Tatianę zachwyciły w palecie inspiracji naturalne, ręcznie dziergane koronki i przygotowała na wyzwanie papierową torebkę na mały upominek.

Natalia zainspirowała się nie tylko naturalnymi dodatkami ale też paletą kolorystyczną z naszego moodboardu - tylko spójrz na te miniaturowe arcydzieła, czyli kary ATC Jej autorstwa - czyż nie są piękne?

Jestem pewna, że namówiłam Cię do tego, aby wziąć udział w naszym wyzwaniu - niecierpliwie wypatruję Twoich projektów. I na koniec - najważniejsze!

Jak wziąć udział w wyzwaniu scrapbookingowym LemonCraft?


1) Wykonaj pracę inspirowaną wrześniowym moodboardem;
2) zrób zdjęcie swojej pracy i opublikuj je w mediach społecznościowych (strona/blog, facebook lub instagram) w taki sposób, by była widoczna dla wszystkich odwiedzających - nie zapomnij napisać, że bierzesz udział w wyzwaniu LemonCraft i podlinkować tego postu;
3) dodaj link do swojej pracy za pomocą poniższej żabki i zrób to do końca miesiąca!
4) cierpliwie czekaj na wyniki naszej zabawy - przyznajemy TOP 3, banerki dla zwycięzców oraz nagrodę (bon 50 zł do sklepu Lemoncraft) za zajęcie pierwszego miejsca! :-)

Na Twoją pracę czekamy do końca września!

I jeszcze jedno!

🍋  Pamiętaj, wspólnie tworzymy piękniejszy świat!
Bez względu na to, z których papierów Lemoncraft tworzysz, bądź pewny, że pochwaliłeś się Swoimi projektami w naszej grupie Lemoncraft inspirations, pełnej fantastycznych inspiracji od naszych Fanów - bądź jednym z nich!

Ściskam, Ania


  

 


 PODPIS

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

2 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger