Nowe papiery do scrapbookingu Lemoncraft - modnie i ponadczasowo!

Wiosenne nowości LemonCraft właśnie ujrzały światło dzienne! Zobacz, co przygotowałyśmy dla Ciebie tym razem. Mamy dwie wspaniałe kolekcje papierów scrapowych. Każda z nich jest tematyczna, ale jednocześnie niezwykle uniwersalna. Przekonaj się sama, że nowe papiery do scrapbookingu LemonCraft są modne, a zarazem ponadczasowe!
Nowe papiery do scrapbookingu LemonCraft - co dla Ciebie mamy?


Najnowsze kolekcje papierów do scrapbookingu LemonCraft powstały z myślą o konkretnych okazjach. Obracamy się wokół tematów twórczych, które w okresie wiosenno-letnim najczęściej goszczą na biurkach scraperek. Przygotowałyśmy zestaw ślubnych papierów do scrapbookingu SINCERITY oraz dziecięce papiery do scrapbookingu WAITING FOR YOU. Pierwsza z kolekcji utrzymana jest w zielono-beżowej kolorystyce i ma elegancki, dostojny charakter. Druga z nowości to monochromatyczne papiery scrapbookingowe, stworzone z myślą o projektach dziecięcych tworzonych w stylistyce boho, eko, skandynawskiej i rustykalnej. Kolorystyka papierów WAITING FOR YOU to delikatne beże oraz brąz mlecznej czekolady i aromatycznego kakao.

Beżowo-zielona kolekcja papierów do scrapbookingu Lemoncraft - Sincerity.
SINCERITY to stonowane zielenie i delikatne beże, okraszone wspaniałymi kwiatowymi kompozycjami, wytwornymi koronkami i efektownymi zawijaskami!Kolekcja dziecięcych brązowych papierów do scrapbookingu Waiting for you od Lemoncraft.
WAITING FOR YOU to monochromatyczna kolekcja dziecięcych papierów do scrapbookingu, utrzymana w beżach i brązach.
Mam dla Ciebie dwie niezwykle ważne informacje! Wprowadziłyśmy udogodnienia, ułatwiające tworzenie z naszych nowości:

1) wszystkie elementy do wycinania znajdujące się w nowych bloczkach połówkowych, posiadają białą otoczkę. Podążając nożyczkami za białą linią, możesz szybko wyciąć elementy z estetyczną obwódką i nie kłopotać się żmudnym wycinaniem detali! Jeśli jednak wolisz mniejszą otoczkę lub wycinanki bez białego rantu, śmiało wycinaj swoje elementy tak, jak dotychczas;

Wianuszki z białą obwódką, wycięte z bloczka połówkowego Sincerity Lemoncraft.
Teraz biała obwódka wokół elementów do wycinania ułatwia tworzenie!
Piesek wycięty z kolekcji scrapbooking Waiting for you.
Wycinanki scrapbooking LemonCraft możesz wyciąć z białą obwódką lub bez niej - którą opcję wybierasz?2) w bloczkach głównych 30x30 papiery są zgrzewane na jednej (górnej) krawędzi. Wiele z Was martwi się, iż w chwili odrywania arkusza od bloczka, papier może się naderwać lub brzydko postrzępić. W LemonCraft dodajemy dodatkowy centymetr do każdego arkusza - z jednej strony znajduje się pasek z nazwą kolekcji, z drugiej zaś wzór arkusza jest wydłużony o ten dodatkowy centymetr. Jeśli podczas wyrywania arkusza coś się naderwie, nie martw się! - wciąż pozostaje Ci do dyspozycji pełnowymiarowy papier do scrapbookingu 30x30! :-) Wystarczy odciąć pasek z nazwą :-)

Ślubne papiery do scrapbookingu - SINCERITY LemonCraft


Kolekcja SINCERITY LemonCraft to kojący odcień naturalnej zieleni zestawiony z ponadczasowym, klasycznym beżem w jaśniutkim, delikatnym wydaniu. Mamy tu także odrobinę akwarelowych, nieregularnych teł, oraz całą masę elegancji i romantyzmu, w postaci bukietów kwiatów z białymi różami, misternych koronek oraz damasków i zawijasków, tak uwielbianych przez scraperki. Tradycyjnie już, obok arkuszy z bogatym, kwiatowym wzornictwem, znajdziesz papiery bardziej stonowane i jednolite, idealne jako tło Twojej pracy i baza dla rozbudowanej kompozycji.

Ślubne papiery scrapbooking Sincerity Lemoncraft to połączenie beżu, zieleni, ślubnych motywów i elegancji.
Romantyzm, elegancja i odpowiednie motywy - w kolekcji SINCERITY LemonCraft znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do tworzenia ślubnych prac handmade!W skład kolekcji SINCERITY wchodzą:
- zestaw główny - bloczek dwustronnych papierów 30x30 cm;
- mały bloczek papierów do scrapbookingu 15x15 cm;
- bloczek połówkowy z elementami do samodzielnego wycięcia;
- zestaw 4 badzików scrapbooking.

Mały bloczek papierów do scrapbookingu Sincerity oraz dodatki do wycinania i buttony scrapbooking.
W kolekcji scrapbooking SINCERITY znajdziesz też mały bloczek papierów, bloczek połówkowy z wycinankami tematycznymi i urocze badziki pasujące do papierów.Wśród wycinanek tematycznych w bloczku połówkowym SINCERITY znajdziesz m.in. wizerunki młodej pary, serca, ślubne ikonki, listki i bukiety kwiatów. Na odwrocie każdej strony z wycinankami znajduje się papier do scrapbookingu basic - jednokolorowy arkusz w zawijaski, idealnie dopasowany stylem i kolorystyką do kolekcji głównej. W bloczku znajdziesz również arkusze z napisami okolicznościowymi, idealnymi do kartek ślubnych, ale także do prac na inne okazje.

Młoda para, wycięta z bloczka połówkowego Sincerity Lemoncraft
Bloczek połówkowy do kolekcji SINCERITY LemonCraft to m.in. wspaniałe wizerunki młodej pary - do ślubnych kartek i albumów handmade.

Dziecięce papiery do scrapbookingu - WAITING FOR YOU LemonCraft

Papiery scrapbooking WAITING FOR YOU LemonCraft są dość nietypowe jak na kolekcję utrzymaną w dziecięcych klimatach. Nie znajdziesz tu typowej dziecięcej kolorystyki, jak róż i błękit, nie królują tu również kolorowe, pastelowe barwy. WAITING FOR YOU to kolekcja monochromatyczna, w całości utrzymana w beżowo-brązowej kolorystyce. Dzięki temu wspaniale pasuje zarówno do prac dla dziewczynek, jak i do projektów dla chłopców. Sprawdzi się w rękodziele dla maluszków, jak również w pracach dla starszych dzieci. Świetnie prezentuje się w towarzystwie zdjęć czarno-białych i w sepii, ale dzięki monochromatycznemu wybarwieniu z łatwością dobierzesz do tych papierów swoje ulubione, kolorowe fotografie. 

Dziecięce wycinanki z kolekcji papierów do scrapbookingu Waiting for you Lemoncraft.
Bloczek połówkowy do kolekcji WAITING FOR YOU pełen jest małych ubranek, zabawek i gadżetów związanych z malutkimi dziećmi - wszystko utrzymane w brązowo-beżowej tonacji kolekcji!Delikatne, drobne akcenty nawiązujące do dziecięcych klimatów zostały tutaj połączone z uniwersalnym, kwiatowym wzornictwem oraz z ponadczasowymi wzorami, jak groszki czy krata. Tak zaprojektowana dziecięca kolekcja scrapowa sprawia, iż papiery te z powodzeniem wykorzystasz również w projektach handmade dla dorosłych.

Papiery i wycinanki z dziecięcych papierów do scrapbookingu Waiting for you.
Dziecięce klimaty kolekcji WAITING FOR YOU odnajdziesz przede wszystkim w bloczku połówkowym. Kolekcja główna to uniwersalne papiery scrapbooking na każdą okazję.W skład kolekcji WAITING FOR YOU wchodzą:
- zestaw główny - bloczek dwustronnych papierów 30x30 cm;
- mały bloczek papierów do scrapbookingu 15x15 cm;
- bloczek połówkowy z elementami do samodzielnego wycięcia;
- zestaw 4 badzików scrapbooking.

Bloczek połówkowy Waiting for you to mnóstwo wycinanek tematycznych, m.in. misie, żyrafy, ciężarne kobiety i małe słodkie buciki i ubranka.
Bloczek z wycinankami Lemoncraft to mnóstwo wspaniałych elementów, którymi wzbogacisz kompozycje swoich kartek, albumów, ramek i innego papierowego rękodzieła.Wycinanki tematyczne, które znajdziesz w bloczku połówkowym do kolekcji, to elementy pozwalające wzmocnić dziecięcy charakter kolekcji. Wśród elementów do samodzielnego wycięcia znajdziesz m.in. urocze, dziecięce ubranka, słodkie zwierzątka (np. misie, gąski, żyrafy i liski), dziecięce zabawki o wizerunki kobiet w ciąży. W bloczku znajdziesz również napisy okolicznościowe, przede wszystkim te związane z narodzinami, urodzinkami małej pociechy i dziecięcymi uroczystościami.

Elementy do samodzielnego wycięcia Lemoncraft stanowią uzupełnienie kolekcji głównej papierów do scrapbookingu.
Wycinanie elementów scrapbooking nigdy jeszcze nie było tak proste i przyjemne!Nowości LemonCraft: twórz co chcesz i kiedy chcesz!

Choć nowe kolekcje papierów do scrapbookingu LemonCraft powstały w duchu zbliżających się sezonów twórczych i zgodne są z najgorętszymi trendami, nie zapominamy o przyświecającym nam celu tworzenia papierów ponadczasowych, uniwersalnych, idealnych na każdą okazję i przez cały rok. Obie nowości, SINCERITY i WAITING FOR YOU, zostały tak zaprojektowane, aby miały możliwość wpasować się w każdy projekt, który sobie wymyślisz. Tylko od Ciebie zależy, czy uwypuklisz ich ślubną lub dziecięcą naturę, czy też nadasz im zupełnie nowe oblicze dzięki swej kreatywności i niepohamowanej wyobraźni twórczej.

Ślubna kompozycja wykonana z papierów do scrapbookingu Lemoncraft - Sincerity.
Kolekcja papierów do scrapbookingu SINCERITY to eleganckie wzornictwo na każdą okazję, przez cały rok!Nasze papiery do scrapbookingu nie będą bezczynnie leżeć przez 3/4 roku, czekając na następny sezon ślubno-komunijny, czy kolejne zamówienie na kartkę handmade dla dziecka. Będą gotowe na każdą nadarzającą się okazję, stając się Twoim niezawodnym zestawem podstawowym!

Łatwe do wycięcia elementy dekoracyjne Lemoncraft
Ślubne papiery SINCERITY LemonCraft świetnie sprawdzą się w dowolnych innych tematach: komunijnym, chrzcielnym, rocznicowym czy urodzinowym.Już wkrótce zaprezentuję Ci pierwsze prace  Cytrynowego Zespołu z naszych nowości, udowadniając wszystko to, o czym dziś napisałam. Dziś tylko przedsmak tych wszystkich zachwycających inspiracji:

Kartka ślubna wykonana z papierów do scrapbookingu i elementów do wycinania z kolekcji Sincerity Lemoncraft.
Piękne kartki ślubne ręcznie robione powstają z kolekcji SINCERITY Lemoncraft niemal same!


Dziecięca kartka handmade w brązach, wykonana z kolekcji scrapbooking Waiting for you Lemoncraft
Z WAITING FOR YOU LemonCraft przygotujesz nieoczywiste, piękne i modne rękodzieło dla dzieci.Mam nadzieję, że z radością powitasz wiosenne nowości LemonCraft 2022 i że znajdziesz dla nich miejsce w swoim twórczym kąciku lub scrap roomie. Zaglądaj do nas koniecznie!

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger