Rękodzieło dla dzieci - TOP 3 tekstów scrapbookingowych

Wśród wielu tematów związanych ze scrapbookingiem istnieją takie, które nieustannie cieszą się największym zainteresowaniem. Są to tematy istotne zarówno dla samych twórców, jak i dla klientów, nabywających papierowe wytwory. Jednym z najważniejszych zagadnień jest rękodzieło dla dzieci. Blog scrapbookingowy LemonCraft to skarbnica wiedzy - znajdziesz u nas mnóstwo treści związanych z upominkami dla najmłodszych. Sprawdź TOP 3 tekstów scrapbookingowych, których głównym tematem jest dziecięce rękodzieło i upewnij się, że nie przegapiłaś najważniejszych wpisów!

Rękodzieło dla dzieci - top 3 artykułów z bloga Lemoncraft banerRękodzieło dla dzieci - dlaczego jest tak ważne?


Jeśli jesteś scraperką, na pewno zdarzyło Ci się - w ramach przeglądania inspiracji - wpisywać w wyszukiwarkę frazy, takie jak kartka na roczek scrapbooking, czy album na roczek scrapbooking. Dziecięce rękodzieło jest wciąż najchętniej poszukiwanym rodzajem pamiątek scrapbooking. Dzieje się tak z wielu powodów, wśród których najistotniejsze to:

1. chęć zachowania wspomnień przez rodziców lub dziadków;
2. fakt, iż dzieci rodzą się przez cały rok;
3. wielość okazji, na które można podarować dziecku wyjątkową pamiątkę. 

Rękodzieło dla dzieci - ozdobne pudełko na prezent
Już samo opakowanie prezentu może stać się wspaniałym upominkiem. W eleganckim, odpowiednio udekorowanym pudełku schowasz główny prezent, a kartonik może później posłużyć do przechowywania zdjęć lub pamiątek z dzieciństwa.Zauważ, że w przypadku dorosłych, najczęstszymi okazjami, na które wręcza się papierowe rękodzieło są: 

- ślub, 
- okrągła rocznica ślubu, 
- okrągłe urodziny. 

Musisz przyznać, iż lista ta prezentuje się dość skromnie, zwłaszcza w odniesieniu do rękodzieła dla dzieci, które wręczane jest:

- jeszcze przed narodzinami (np. podczas baby shower),
- z okazji narodzin,
- na Chrzest Święty,
- na roczek,
- na każde kolejne urodziny,
- na Pierwszą Komunię Świętą.

Rękodzieło dla dzieci na I Komunię Świętą - pudełko eksplodujące
Exploding box na Pierwszą Komunię Świętą to efektowne rękodzieło dla dzieci, które każdego roku cieszy się ogromną popularnością wśród kupujących!To aż dwa razy więcej okazji do wykonania papierowych pamiątek dla najmłodszych. Dla scraperki zarabiającej na rękodziele, prace dedykowane dzieciom często stanowią główne źródło dochodu. 

Dziecięce rękodzieło - papierowy organizer handmade na drobiazgi dla dziewczynki
Rękodzieło dla dziecka może przyjmować rozmaite, często zaskakujące, formy. Takiego organizera nie kupisz w sklepie!Klienci nabywający rękodzieło dla dzieci cenią sobie papierowe pamiątki dla najmłodszych, ponieważ:

- mają pewność, że wręczą coś niepowtarzalnego;
- mogą spersonalizować upominek;
- podkreślają w ten sposób, że Ich prezent jest przemyślany, a nie wybierany naprędce w sklepie z zabawkami.

Rękodzieło dla dzieci - skrzynka na pierwsze skarby maluszka
Pudełko wspomnień to piękna forma dziecięcego rękodzieła, która stanowi również wspaniały upominek dla młodych rodziców.Z punktu widzenia rodzica rękodzieło dla dzieci również jest bardzo atrakcyjne. Album scrapbooking na pierwszy rok życia pozwoli zachować na dłużej piękne chwile, które tak szybko mijają, a wyróżniające się zaproszenia na I Komunię Świętą lub urodziny dostarczą dziecku niemało przyjemności. Ręcznie robiona ramka ze zdjęciem pociechy to z kolei kusząca propozycja dekoracji wnętrz.

Scrapbooking roczek - ręcznie robiona metryczka z papieru do scrapbookingu
Rodzice lubią otaczać się pięknymi, nietuzinkowymi przedmiotami związanymi z Ich dzieckiem.Jak widzisz, rękodzieło dla dziecka zaspokaja potrzeby każdej z grup: twórców, klientów i rodziców. I właśnie dlatego jest tak istotne!

TOP 3 tekstów scrapbookingowych o rękodziele dla dzieci

Na blogu scrapbookingowym LemonCraft pojawiło się mnóstwo wpisów poświęconych tematyce dziecięcej. Możesz u nas poczytać o tym, jak zrobić rękodzieło dla dzieci, obejrzeć inspiracje Cytrynowych Projektantek oraz sprawdzić, po które dziecięce kolekcje scrapbooking warto sięgnąć. Są jednak takie wpisy, które wciąż cieszą się największą popularnością, mimo, że od ich napisania minęło już trochę czasu. 

Dziś chcę Ci przypomnieć 3 najchętniej czytane artykuły scrapbooking o rękodziele dla dzieci. Jeśli przegapiłaś ich publikację lub zapomniałaś już, jakie wątki w nich poruszam, zachęcam Cię do lektury :-)

1) Dekoracje do pokoju dziecka, czyli home decor dla dzieci - dowiedz się, czym różni się dziecięcy home decor od dekoracji wnętrz dla dorosłych i dlaczego dekoracje do pokoju dziecka to taki świetny sposób na zarobek! Poznaj najlepsze pomysły na rękodzieło dla dzieci, które wspaniale udekoruje pokój maluszka i stanie się wyjątkowym, niepowtarzalnym upominkiem;

Home decor dla dzieci - biała, ręcznie robiona ramka na zdjęcia
Stylowa ramka na zdjęcia handmade pozwoli zachować na dłużej piękne wspomnienia, a przy okazji wspaniale udekoruje pokój maluszka.2) Dekoracje i prezenty na baby shower - organizujesz przyjęcie dla przyszłej mamy? A może sprzedajesz swoje rękodzieło? Z tego artykułu dowiesz się, jakie dekoracje i prezenty na baby shower możesz przygotować. Zobacz koniecznie!;

Rękodzieło dla dziecka - dekoracje na przyjęcie baby shower
Dekoracje na baby shower możesz wykonać samodzielnie - to także możesz sprzedawać w ramach rękodzieła dla dzieci!3) Najlepsze rękodzieło dla dzieci na narodziny, chrzciny, roczek - zastanawiasz się, czy papierowe rękodzieło dla dzieci posiada jakieś cechy wspólne? Czy można na zapas przygotować sobie kartki z okazji narodzin, pamiątki Chrztu Świętego i rękodzieło na roczek, za każdym razem trafnie dobierając styl i dodatki? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w podlinkowanym tekście, zapraszam!

Rękodzieło dla dzieci na każdą okazję - delikatna kartka na roczek scrapbooking
Cechą wspólną prac z kategorii rękodzieło dla dzieci jest ich delikatność.Dziecięce rękodzieło - jak jeszcze możesz się przygotować?

Lektura naszych najlepszych, najchętniej czytanych artykułów scrapbookingowych o rękodziele dla dzieci to pierwszy krok w stronę przygotowania się do sprzedaży dziecięcego rękodzieła. Czy możesz w tym kierunku zrobić coś jeszcze? Oczywiście!

- daj się zainspirować, odwiedzając nasze konta: Instagram, Facebook, Pinterest - każdego dnia prezentujemy piękne kartki, albumy scrapbooking, ramki i inne rękodzieło wykonane z papierów do scrapbookingu LemonCraft, w tym również sporo prac dedykowanych dzieciom;

Ręcznie robiona ramka dla dziecka ze zdjęciem maluszka i metryczką urodzeniową
Daj się zainspirować - oglądaj dziecięce rękodzieło w social mediach LemonCraft.- śledź najbardziej rzetelny blog scrapbookingowy w Polsce, by być na bieżąco z obowiązującymi trendami, nauczyć się planować zakupy scrapowe i ze swoją ofertą rękodzielniczą być zawsze o krok przed konkurencją;

- przejrzyj darmowe kursy scrapbooking na naszym kanale YouTube, znajdziesz tam np. tutorial: kartka urodzinowa dla dziecka - jak zrobić;

Jak zrobić kartkę na urodziny dziecka - kartka pop up dla dziewczynki
Śledź nasze darmowe kursy scrapbooking na YouTube i dowiedz się m.in., jak stworzyć nietypową urodzinową kartkę dla dziecka.
Dziecięce papiery scrapbooking do prac dla chłopca - Boy's little world LemonCraft
Dziecięce kolekcje papierów do scrapbookingu marki LemonCraft to papiery dedykowane chłopcom, dziewczynkom, lub takie, które pasują do każdego dziecka, bez względu na płeć i wiek - poznaj wszystkie nasze kolekcje dziecięce!Mam nadzieję, że dzisiejszy artykuł, przybliżający nieco temat rękodzieła dla dzieci i odświeżający zawarte na blogu informacje, przyda Ci się w Twojej twórczości, zmotywuje Cię do działania i zachęci do eksperymentowania z formami dziecięcych pamiątek z papieru. Ja już teraz życzę Ci powodzenia i przyjemnego twórczego działania! PozdrawiamPODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger