Boho i styl rustykalny w scrapbookingu - trendy 2022

Powoli zbliżamy się do połowy roku i widać już, które tegoroczne trendy w rękodziele wybiły się ponad innymi. Łatwo też nakreślić, w jakim kierunku będzie podążać modne rękodzieło w kolejnych miesiącach. Dlatego dziś opowiemy sobie o tym, jak prezentują się boho i styl rustykalny w scrapbookingu w roku 2022. Dlaczego właśnie te style? Dlatego, że coraz silniej zaznaczają swoją obecność w wielu branżach, w tym również w rękodziele. Myślę, iż warto je znać i warto w nich tworzyć, podążając za modą, ale jednocześnie pozostając wierną swoim upodobaniom. Przekonaj się, jakie to proste - zwłaszcza z papierami do scrapbookingu LemonCraft!

Styl boho w scrapbookingu - cechy


Zwiewne koronki, swobodnie zwisające sznurki, powtykane gdzieniegdzie piórka i zachwycające bukiety stworzone z kwiatów i traw - tak w skrócie można opisać stylistykę boho w rękodziele. Jeśli dodasz do tego piękne makramy i zachwycające łapacze snów, masz obraz tego, jak prezentuje się styl boho w scrapbookingu. Jest zwiewnie i romantycznie, ale zarazem naturalnie. Neutralna kolorystyka, wzory papierów do scrapbookingu imitujące naturalne tkaniny i drewno, a do tego mnóstwo bawełnianych koronek i roślin - czy to nie brzmi zachwycająco? :-)

Styl boho na dobre rozgościł się w papierowym rękodziele.Styl rustykalny w scrapbookingu - cechy


Na temat stylu rustykalnego w scrapbookingu powstał na naszym blogu niejeden tekst. Jeśli chcesz poczytać więcej na temat tej wspaniałej stylistyki rękodzieła, koniecznie zajrzyj TUTAJ oraz TUTAJ. W roku 2022 sięgamy po styl rustykalny w scrapbookingu jeszcze chętniej! Soczyste, zielone liście, piękne wianki, elementy drewniane lub imitujące drewno, sznurki, bawełniane koronki - wszystko to zawierają kartki ręcznie robione w stylu rustykalnym. 

Styl rustykalny w scrapbookingu od kilku lat jest jednym z najpopularniejszych stylów rękodzielniczych!Coraz częściej pojawiają się rustykalne albumy ślubne i inne pamiątki handmade. Ale styl rustykalny w rękodziele w widoczny sposób ewoluuje, przybierając bardziej nowoczesną formę. Elementy rustykalne łączone są z ponadczasową bielą albo przejawiają równocześnie cechy charakterystyczne dla innych stylów, takich, które ze stylem rustykalnym pozostają w harmonii. Są to m.in. styl eko, skandynawski, japandi, klasyczny.

W stylu rustykalnym w scrapbookingu wyraźnie widać przenikanie się różnych stylistyk: romantycznej, eko, skandynawskiej itp.Papiery do scrapbookingu w stylu rustykalnym i boho - zobacz te kolekcje Lemoncraft!


W LemonCraft pilnie śledzimy trendy i to nie tylko te, które ściśle dotyczą scrapbookingu. Wiemy, że moda lubi stopniowo obejmować poszczególne dziedziny ludzkiego życia i zakładamy, iż jeśli coś staje się bardzo popularne w aranżacji wnętrz lub modzie, wkrótce dotrze również do rękodzieła. Nic w tym dziwnego, wszak rękodzieło jest nieodłącznym elementem innych branż, odnajdujemy je w modzie ślubnej, w wystroju wnętrz, towarzyszy człowiekowi w wielu istotnych wydarzeniach, jak narodziny dziecka, przeprowadzka do nowego domu czy wejście w dorosłość. Chcemy, by nasze papiery były obecne w Waszych domach i domach Waszych Klientów, dlatego staramy się, aby nasze kolekcje wpisywały się w to, co aktualnie najmodniejsze! 
Kolekcja papierów do scrapbookingu TOMORROW LemonCraft to nasza pierwsza kolekcja scrapbooking z silnie zarysowanym nurtem rustykalnym. Choć papiery te odbiegają nieco od dotychczasowej stylistyki marki, zostały entuzjastycznie przywitane przez scraperki z kraju i ze świata.

Kolekcja scrapowa TOMORROW LemonCraft to bardzo lubiane papiery do kartek w stylu rustykalnym.


Ta kolekcja jest świeża i jednocześnie delikatna, elegancka, ale nie tracąca nic z naturalnej prostoty i skromności. Przeczytaj artykuł o naszych rustykalnych papierach do scrapbookingu TOMORROW i przekonaj się, jak wszechstronne i wdzięczne są to papiery.

LINEN STORY to z kolei świeże i oryginalne spojrzenie na styl boho w scrapbookingu. Został on tutaj zmiksowany że stylem romantycznym. 

Makramy - jeden z charakterystycznych elementów stylu boho w rękodziele!


Połączenie naturalnych tkanin, kwiatowych kompozycji z trawami, plecionych że sznurka makram i ciepłych kolorów dało niezwykle lekki i bardzo przytulny efekt. 

Lekkość i przytulność - odnajdziesz je w stylu boho w scrapbookingu.LINEN STORY LemonCraft to kolekcja, w której chciałoby się zanurzyć, jak w miękkim, ciepłym kocu.

LINEN STORY to papiery scrapowe w przytulnej i romantycznej wersji stylu boho.


 
RASPBERRY GARDEN LemonCraft to nasz reprezentant stylu leśnego w scrapbookingu, ale bielone deski, naturalna zieleń, drewniane elementy sprawiają, że z papierów z tej kolekcji bez trudu wykonasz również rękodzieło w stylu rustykalnym.

Wystarczy odpowiedni kolor bazy oraz kilka dodatków, by romantyczne papiery w stylu leśnym zamienić w rustykalną piękność.RASPBERRY GARDEN to romantyczna kolekcja papierów scrapbooking, ale spójrz tylko, jaki rustykalny potencjał w niej drzemie!WAITING FOR YOU Lemoncraft to nasza nowa, dziecięca kolekcja papierów scrapbooking. Wyróżnia ją neutralna kolorystyka i proste wzornictwo. Została zaprojektowana w taki sposób, by można było z niej tworzyć modne rękodzieło dla najmłodszych. Czy to będzie styl skandynawski, czy styl rustykalny - z tymi papierami stworzysz co tylko zechcesz.

Z kolekcji papierów do scrapbookingu WAITING FOR YOU LemonCraft wyczarujesz wspaniałe pamiątki w stylu rustykalnym, boho czy skandynawskim. Spróbuj i przekonaj się sama!Prostota, neutralne barwy i naturalność - rustyk i boho wspaniale odnajdują się w dziecięcych klimatach!
Boho i rustyk - dla małych i dużych, na każdą okazję


WAITING FOR YOU pokazuje, że nie tylko dla dorosłych można tworzyć w stylu rustykalnym, czy boho. W obu tych stylach odnajdujemy przecież mnóstwo wdzięcznych elementów, które świetnie współgrają z dziecięcą niewinnością, słodyczą i beztroską! 

Do dziecięcych prac również bardzo pasują elementy boho i rustykalne!Rustykalna kartka ręcznie robiona na powitanie maluszka czy obrazek do dziecięcego pokoju w stylu boho będą pięknym uzupełnieniem neutralnych barw, drewnianych zabawek i miękkich, naturalnych tkanin, które to elementy kojarzą się przecież ze współczesnym dziecięcym pokoikiem.

Urocze zdjęcie słodkiego maluszka możesz otulić neutralnymi barwami, koronkami i naturą, które odnajdziesz w stylu rustykalnym i boho.Styl rustykalny i boho w scrapbookingu możesz stosować w home decor dla małych i dużych, w pracach ślubnych i komunijnych, w rodzinnych albumach i sentymentalnych notatnikach. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie znajdzie się miłośnik natury i prostoty - bez względu na to, ile ma lat i jaką okazję świętuje!

Rękodzieło dla faceta? Styl rustykalny nada się idealnie!A czy Ty lubisz boho i styl rustykalny w scrapbookingu? Po jakie papiery scrapbooking sięgasz najczęściej, tworząc w takich klimatach? Masz swoje ulubione motywy rustykalne i boho? Koniecznie daj znać w komentarzu, bardzo chętnie podyskutuję z Tobą na temat stylów w rękodziele :-) 

Dziękuję Ci za Twoją obecność i uwagę. Pozdrawiam serdecznie i ściskam mocno!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger