Zakończenie roku szkolnego - prezent dla nauczyciela

Choć wiosna dopiero niedawno rozgościła się na dobre i większość osób skupia się na bieżących wydarzeniach, jak I Komunia Święta czy Dzień Matki, to właśnie teraz jest idealny czas, by pomyśleć nieco o... wakacjach. Tak, tak, one nadejdą szybciej niż nam się wszystkim wydaje! A zakończenie roku szkolnego to znów bardzo pracowity czas dla scraperek. Niejedna Rada Rodziców, czy szerzej pojęta klasa, będzie chciała zamówić prezent dla nauczyciela. Podziękowania dla wychowawcy na zakończenie szkoły, kartki dla pań na zakończenie przedszkola, a może album ze zdjęciami całej klasy maturalnej? Bez względu na to, czy dzieci kończą po prostu kolejny rok nauki, czy też zamykają pewien etap edukacji, prezent dla nauczyciela na pewno się przyda. Sprawdź najlepsze propozycje na prezenty dla nauczyciela ręcznie robione!Prezent dla nauczyciela - komu i kiedy warto go wręczyć?


Najprostsze skojarzenie jest takie, że prezent dla nauczyciela wykonuje się w październiku na Dzień Nauczyciela. I nagle, niemal w ostatniej chwili, pod koniec czerwca wiele osób dochodzi do wniosku, że przecież drobny upominek przyda się również na zakończenie roku szkolnego. Jako rękodzielniczka możesz przygotować się wcześniej na tych spóźnialskich Klientów ;-) Kartki z podziękowaniami dla nauczyciela stwórz z wyprzedzeniem, pozostawiając miejsce na ewentualną personalizację. Zobaczysz, że znajdzie się niejedna osoba, której bardzo zależy na czasie i chętnie wybierze coś z gotowych prac.

Bardzo uniwersalna kartka ze słowami podziękowania będzie idealna na zamówienia last minute na zakończenie roku szkolnego, ale jeśli się nie sprzeda, może przydać się później, jako podziękowanie ślubne dla rodziców lub świadków :-)Poza standardowymi podziękowaniami na zakończenie kolejnego roku edukacji, warto skupić się jeszcze na kwestii upominków o dużo większym ładunku emocjonalnym. Prezent na zakończenie szkoły to prezent dla nauczyciela na pożegnanie - fajnie więc, jeśli stanie się pamiątką podsumowującą spędzone razem lata. Może to być album ze zdjęciami uczniów z całej klasy, albo duża kartka handmade, na której wszyscy się podpiszą. 

Album ze wspomnieniami z całego okresu nauki to wartościowy, pełen emocji upominek dla nauczyciela na zakończenie szkoły.Wzruszające podziękowania dla wychowawcy na pewno zostaną docenione i staną się piękną pamiątką. Poza wychowawcą, w dalszych latach nauczania niż nauczanie początkowe, są jeszcze nauczyciele poszczególnych przedmiotów. Jeśli nie chcesz przygotowywać podziękowań dla każdego z Nich, wybierz tych, którzy szczególnie przyczynili się do rozwoju zainteresowań dziecka.

Czasami wystarczy umieścić na kartce handmade napis w wybranym języku i już wiadomo, dla którego nauczyciela jest dany upominek :-)Pamiętajmy, że nie tylko dzieci ze szkoły podstawowej czy liceum żegnają ukochaną panią czy pana. Prezent na zakończenie przedszkola lub podziękowanie dla "cioć" ze żłobka również powinny znaleźć się w Twojej rękodzielniczej ofercie, jeśli prowadzisz scrapowy biznes. 

Takie ręcznie robione podziękowanie dla cioci ze żłobka to bardzo miły gest :-)Jeśli z kolei jesteś rodzicem maluszka żłobkowego lub przedszkolaka, również nie zapominaj o miłym geście dla pań, które wkładają całe serducho w opiekę nad dziećmi. Kartka z podziękowaniem dla nauczyciela to gest drobny, ale bardzo miły - warto się na niego zdecydować :-)

Wręczenie kilku kartek przedszkolankom nie nadwyręży domowego budżetu, ale wywoła uśmiech na ustach tych wszystkich osób, które każdego dnia starały się, by i nasze dzieci się uśmiechały!


Pomysł na prezent dla nauczyciela - od skromnego upominku do wielkiego wow!


Prezenty dla nauczycieli mogą być bardzo różne: jedni wolą wręczać wzruszające podziękowania dla wychowawcy, inni chcą podarować tylko coś drobnego i niezobowiązującego. Scrapbooking daje nam możliwości, dzięki którym zadowolimy zarówno klientów z tej pierwszej, jak i z drugiej grupy.

Ręcznie robiona kartka dla nauczyciela to piękny gest, a zarazem niezobowiązujący upominek.


Album scrapbooking ze zdjęciami uczniów (a w przypadku dzieci przedszkolnych zamiast zdjęć mogą być np. własnoręcznie przygotowane przez maluchy rysunki) to świetny pomysł na prezent dla wychowawcy na zakończenie szkoły czy przedszkola. Ale jest to najbardziej rozbudowany upominek handmade, wymagający największej logistyki i najwięcej pracy. 


Ręcznie robiony album scrapbooking to prezent dla nauczyciela, który warto zarezerwować na zakończenie przedszkola czy szkoły, w innych latach można dać upominki wymagające mniejszych nakładów pracy.


Mniejsze, skromniejsze i łatwiejsze do przygotowania upominki to np.:

- czekoladowniki czyli kartki z kieszonkami na tabliczkę czekolady lub dekorowane opakowania na popularne czekoladki;

Pyszne czekoladki w tak wyjątkowym opakowaniu? To na pewno będzie prezent z efektem wow! :-) Podobny czekoladownik wykonasz z papierów Lemoncraft GENTLEMEN oraz BOY'S LITTLE WORLD.- albumy harmonijkowe, czyli mini albumiki, w których okładka połączona jest z kartami, tworząc zgrabną całość;
- ręcznie dekorowana ramka ze zdjęciem całej klasy;
- a jeśli chcesz wręczyć przydatny prezent dla nauczyciela, zastanów się nad notesem handmade, czy notatnikiem na magnes, który można zawiesić na lodówce lub tablicy magnetycznej.

Kurs na ten przepiękny notes dla nauczyciela znajdziesz TUTAJ.


Świetny komplet składający się z pełnej życzliwości kartki handmade i praktycznej zakładki do książek - duet idealny, np. dla polonistki :-)


Masz już kupiony prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego, nie jest to jednak rękodzieło i chciałabyś uzupełnić upominek o coś od serca? Wykonaj ręcznie dekorowane pudełko na prezent! Po wyjęciu upominku może stać się np. skrzyneczką do przechowywania drobiazgów :-)

Pięknie dekorowane pudełko na prezent również może podnieść wartość sentymentalną upominku!


Każdy prezent, wręczony w taki sposób, stanie się wyjątkowym podarunkiem :-)


W zgrabnym pudełeczku można wręczyć dowolny prezent w sposób wygodny i zarazem elegancki.


Miły gest na zakończenie roku szkolnego, czyli kartka z podziękowaniem dla nauczyciela


Przy tych wszystkich pomysłach na ręcznie robione prezenty dla nauczycieli, nie zapominaj o tym, że nawet "zwykła", ręcznie robiona kartka może być wspaniałym, miłym upominkiem na zakończenie roku szkolnego! Kartki z podziękowaniami dla nauczyciela przydadzą się dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Możesz je wówczas spersonalizować, dodając symbole związane z daną dziedziną.

Filiżanka herbaty, książki i krótka dedykacja - personalizowana kartka dla nauczyciela gotowa!Taka ręcznie robiona kartka dla nauczyciela będzie miłym gestem, a jednocześnie jest to drobny upominek, który pozostaje niezobowiązujący i nie wprawi nauczyciela w zakłopotanie. To piękne i oryginalne uzupełnienie bukietu kwiatów :-) 

Ręcznie robiona kartka w kształcie kredki to oryginalne podziękowania dla nauczyciela szkolnego czy przedszkolnego.Kartka z podziękowaniem dla nauczyciela może nawiązywać do profesji danego nauczyciela, ale może być również uniwersalną ręcznie robioną kartką z kwiatami - tego typu prace możesz sobie przygotowywać z wyprzedzeniem, jeśli nie sprzedasz ich na zakończenie roku szkolnego, przydadzą się później na dowolną inną okazję! 

Ta kartka jest na tyle uniwersalna, że gdyby zamienić słowo "Dziękujemy" na jakieś inne, z powodzeniem zyskamy pracę urodzinową, ślubną czy imieninową. Eleganckie kartki z kwiatami warto przygotować sobie na zapas - napis okolicznościowy wskazujący na daną okazję możesz przecież dodać później!Nie masz pomysłu na kartki dla nauczycieli? Koniecznie zobacz inspiracje Cytrynowych Projektantek, które na pewno Cię natchną i zmotywują do działania :-)

Niestandardowe połączenie kolorystyczne zachwyci nauczyciela-estetę. Może tego, który prowadzi zajęcia plastyczne? :-)


Prosta i urocza kartka, która zachwyca pełną czułości grafiką! Żyrafki znajdziesz w kolekcji MUM'S LOVE Lemoncraft.


Piękne, ale i proste kartki dla nauczycieli wykonasz z pomocą naszych bloczków kreatywnych.


Czy wiesz już, jakie prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego przygotujesz tym razem? Mam nadzieję, że Cytrynowe Projektantki oraz papiery do scrapbookingu Lemoncraft zainspirowały Cię dziś do wspaniałej, twórczej przygody! Wszystkiego dobrego i zapraszam już teraz do lektury kolejnego artykułu na naszym blogu - już za tydzień, we wtorek! :-)
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger