Obrazki do druku - Twoja przepustka do nieograniczonej kreatywności

Zdarzyło Ci się kiedyś, że zabrakło Ci w bloczku z wycinankami ulubionego obrazka, przez co musiałaś zmienić całą koncepcję pracy? A może nie zajmujesz się scrapbookingiem, ale lubisz wykonywać ręcznie drobniejsze projekty, np. świąteczne bileciki do prezentów? W obu przypadkach - a także w wielu innych, o których dowiesz się z dzisiejszego artykułu - przydadzą Ci się obrazi do druku. Zwłaszcza takie, dla których Twoje ulubione papiery do scrapbookingu Lemoncraft staną się pięknym, idealnie dopasowanym, tłem. Zobacz, jak grafika do druku może zmienić Twoje spojrzenie na kreatywność i daj się przekonać, że obrazki do druku to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie!Rola obrazków do druku w tworzeniu niezapomnianych projektów

Obrazki do druku stanowią piękne i praktyczne uzupełnienie papierów do scrapbookingu, ale będą też świetną, samodzielną opcją, gdy chcesz tworzyć drobne rękodzieło. Wybierz kolorowe obrazki do druku, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i twórz: zaproszenia okolicznościowe, dekoracyjne piki do babeczek upieczonych na przyjęcie, zakładki do książek, czy świąteczne bileciki prezentowe.

A jeśli połączysz grafiki do druku z papierami do scrapbookingu, stworzysz niezapomniane projekty handmade, takie, jakich nie będzie mieć nikt inny. Łącz ze sobą różne, nieoczywiste, elementy i za każdym razem uzyskuj inny efekt!

Obrazki do druku - nigdy Ci ich nie braknie!

 

Obrazki do druku - odkrywaj nowe możliwości twórcze!

Jeśli klasyczne grafiki do samodzielnego wycinania w jakiś sposób Cię ograniczają (np. są za małe albo za duże), spróbuj z obrazkami do druku. Czy pomyślałaś kiedyś, że większa wydrukowana postać dziewczynki może stać się świetnym elementem do radosnego, dziewczęcego obrazka stworzonego na blejtramie? Z kolei drobniejsze grafiki świetnie udekorują np. kieszonkę wewnątrz kartki okolicznościowej, albo wracające do łask ATC.

Urozmaicaj swoje projekty, stosując piękne grafiki do druku.


Obrazki do druku: źródło niekończącej się inspiracji oraz możliwości

Patrzysz na jakąś grafikę i widzisz ją w dwóch totalnie różnych projektach? Teraz nie musisz wybierać, do czego jej użyjesz. Po prostu wydrukuj arkusz A4 z obrazkami dwukrotnie i zrealizuj obie wizje artystyczne! Klient poprosił o odkładnie taki notatnik, jaki wykonałaś wcześniej, ale Tobie skończyły się już zastosowane w nim obrazki? Gdy sięgniesz po obrazki do druku, unikniesz takich problematycznych sytuacji. Niech niedostępność elementów nie ogranicza Twojej kreatywności!

Możliwość wydrukowania na dowolnym rodzaju papieru oraz wpływ na wielkość obrazków sprawia, że grafiki do druku dają Ci ogrom możliwości twórczych.


Grafika do druku: o co w tym wszystkim chodzi?

Obrazki do druku to opcja niezwykle wygodna w użytkowaniu, a także bardzo ekonomiczna. Za wybrany zestaw obrazków do samodzielnego wydrukowania płacisz raz, pobierasz plik na dysk swojego komputera, a potem drukujesz na swojej drukarce - zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Gdy tylko zabranie Ci jakiegoś obrazka, możesz go wydrukować ponownie. To szybki i tani sposób na uzupełnienie ulubionych wzorów.

Wszystko, czego potrzebujesz, by już nigdy nie zabrakło Ci Twoich ulubionych grafik, to dobra drukarka, papier i nożyczki.
 

Kolorowe obrazki do druku mają mnóstwo zalet - bez względu na to, do czego zamierzasz ich używać. Największe ich atuty to:

- stała dostępność - masz je na dysku swojego komputera, więc nie musisz się martwić o to, czy będą dostępne w Twoim ulubionym sklepie scrapbookingowym, albo czy nakład akurat się nie wyczerpał;

- możliwość zakupu pojedynczego arkusza A4 oraz powielania go wiele razy - gdy decydujesz się na bloczek z elementami do wycinania, taki, o jakie są uzupełnione np. nasze papiery do scrapbookingu Lemoncraft, musisz liczyć się z tym, iż każdy obrazek pojawia się określoną ilość razy (3 razy w przypadku stron w bloczku lub raz, jeśli grafika jest częścią bonusowego wzoru na odwrocie okładki). Gdy kupujesz obrazki do druku, możesz zamiast całego bloczka wybrać jeden arkusz i ulubioną wycinankę powielać wiele razy. To przydatne rozwiązanie, zwłaszcza w sytuacji, gdy tworzysz prace o dużej powtarzalności, np. zaproszenia urodzinowe czy ślubne według wzoru;

- możliwość wydruku na różnych nośnikach (grubszy i cieńszy papier gładki i fakturowany, folia samoprzylepna, papier do scrapbookingu itd.);

- możliwość zmieniania rozmiaru obrazków oraz stopnia nasycenia kolorów wydruku - każdorazowo możesz dopasować obrazki do druku do swoich aktualnych potrzeb i do konkretnego zamysłu artystycznego!

Ten sam element możesz powielać i powielać, nie braknie Ci go nawet do masowo tworzonych zaproszeń.
 

Kolorowe obrazki do druku: dodaj życia swoim projektom


Tworzysz drobne lub większe rękodzieło i ciągle wydaje Ci się, że w Twoich pracach czegoś brakuje? Jednocześnie nie chcesz zużywać zbyt wielu dodatków do jednego projektu, zwłaszcza na początku swej rękodzielniczej drogi, by nie mnożyć kosztów zakupu kolejnych przydasi? Obrazki do druku to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jednorazowa inwestycja pozwoli Ci uzupełniać Twoje albumy scrapbooking, kartki ręcznie robione, bileciki prezentowe DIY i inne prace plastyczne wspaniałymi kwiatami, listkami, postaciami czy symbolami tematycznymi. Wycinaj je i naklejaj na swoje projekty warstwowo, tworząc bogate, przestrzenne kompozycje, obok których nikt nie przejdzie obojętnie!

Kwiaty zawsze pięknie uzupełniają kompozycję i ożywiają projekt handmade.


Różnorodność dostępnych obrazków do druku

Potrzebne Ci kolorowe obrazki do druku w romantyczno-nostalgicznej wersji, bo tworzysz pamiętnik dla małej damy? A może marzą Ci się barwne kwiaty - grafika do druku tego typu pięknie uzupełni projekt na dowolną okazję! Obrazki do druku to tak zróżnicowana oferta, że bez trudu przygotujesz rękodzieło na dowolną okazję i w dowolnym stylu.

Romantyczne, słodkie obrazki do druku przydadzą się każdej scraperce!

Pin-up, shabby chic, steampunk? Nie ważne, w jakiej stylistyce chcesz stworzyć pracę. Teraz nie musisz już czekać, aż pojawią się odpowiednie papiery w danej tematyce. Wybierz swoje ulubione papiery do scrapbookingu Lemoncraft, a nastrój zbudujesz za pomocą kreatywnych dodatków w postaci obrazków do druku!

Lubisz klimaty pin-up? Retro kartki handmade są teraz w zasięgu Twojej ręki (i nożyczek).


Małe obrazki do druku na naklejki: ozdabiaj swoje rękodzieło 

Naklejki to wdzięczny i łatwy w używaniu produkt, który podbił serca już nie tylko dzieci, ale także dorosłych osób zajmujących się rękodziełem. W scrapbookingu też można zauważyć coraz większy napływ produktów tego typu. Naklejki są świetne do plannerów i bullet journali, ale pokochaliśmy je tak bardzo, że chętnie wprowadzamy je również do kartek okolicznościowych, albumów scrapbooking i projektów home decor.

Czy wiesz, że obrazki do druku możesz dowolnie zmniejszać lub powiększać, dostosowując je do swoich projektów? Z grafik możesz z powodzeniem przygotować naklejki - wystarczy pomniejszone obrazki nadrukować na papier samoprzylepny! Teraz możesz mieć swoje ulubione naklejki w dowolnych rozmiarach i w takiej ilości, jaka jest Ci potrzebna - czy to nie świetna wiadomość?

Małe obrazki do druku na naklejki przygotowane z większych grafik nie tracą na jakości, możesz więc nadal cieszyć się produktem najwyższej jakości!

Obrazki do druku dobrej jakości z powodzeniem można zmniejszać, tworząc piękne naklejki.

Dostosowuj rozmiar grafiki do swoich aktualnych potrzeb - to takie wygodne rozwiązanie!

Grafika do druku - zróżnicowana oferta tematyczna 

Obrazki do druku potrafią wyratować z niejednej opresji. A jakie są najpopularniejsze? Choć większość z nas od razu postawiłaby zapewne na motyle - grafika do druku tego typu jest bardzo pożądana przez każdą scraperkę - to jednak w naszym twórczym roku przydaje się o wiele więcej obrazków, na różne okazje, w różnych stylach i kolorach. Fajne jest to, że kiedy zaczynasz tworzyć kartki na Boże Narodzenie, możesz wpaść po obrazki świąteczne do druku, a kiedy przychodzi maj, możesz zgarnąć obrazki komunijne do druku. Wszystkie kategorie obrazkowe dostępne w sklepie HobbyPlace.pl znajdziesz pod tym linkiem: https://hobbyplace.pl/pl/426-obrazki-do-druku

Nie musisz kupować wszystkiego na raz, dzięki czemu nie nadwyrężysz zanadto domowego budżetu, a jednocześnie to, co kupisz, możesz używać niemal natychmiast - nie trzeba planować zakupów z wyprzedzeniem, a potem nerwowo wypatrywać kuriera ;-) Korzystając z grafik do druku możesz tak naprawdę stworzyć piękne rękodzieło na ostatnią chwilę, jeśli np. również należysz do tego grona osób, które Boże Narodzenie co roku zaskakuje swoją obecnością :-D

Obrazki świąteczne do druku: twórz wyjątkowe kartki na Boże Narodzenie 

A skoro już o świętach mowa - na pewno zgodzisz się ze mną, że czas poprzedzający Boże Narodzenie to dla scraperki wyjątkowo gorący, pracowity okres. W tym przedświątecznym zamieszaniu nietrudno przegapić, że skończyły nam się tekturki tematyczne, a ulubione arkusze do wycinania mają już więcej dziur niż grafik czekających na swoją kolej... W takiej sytuacji obrazki świąteczne do druku (klik) będą idealnym rozwiązaniem! Aniołki, bombki i poinsecje uświetnią każdy świąteczny projekt handmade - i nigdy Ci ich nie zabranie!


 

Obrazki wielkanocne do druku: dodaj uroku swoim wielkanocnym projektom

Kartki wielkanocne ręcznie robione i inne prace handmade na tę okoliczność bywają dla wielu scraperek problematyczne. Nie dość, że papierów scrapbookingowych w tej tematyce nie ma zbyt wiele, to jeszcze często nie wiemy, co dodać do pracy, by zyskała prawdziwie świąteczny charakter... Obrazi wielkanocne do druku będą dla Ciebie super ułatwieniem, mogą się stać centralną częścią kompozycji, wokół której dodasz swoje ulubione, wiosenne dekoracje i kartka wielkanocna gotowa!

Obrazki komunijne do druku: stwórz niezapomniane pamiątki z okazji I Komunii Świętej

I Komunia Święta to wydarzenie, na które warto przygotować wyjątkowe rękodzieło. Gromadzenie przydasi tematycznych, które przydają się tylko raz w roku to jednak spore wyzwanie logistyczne dla większości z nas - cóż, nasze kreatywne przestrzenie nie są przecież z gumy... A gdyby tak móc sięgnąć po obrazki komunijne do druku dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne do wykonania pamiątki komunijnej? Myślę, że to bardzo wygodne rozwiązanie!

Motyle grafika do druku

Motyli w scrapbookingu nigdy dość. Niestety, nawet gdy zaopatrzysz się w wycinanki Lemoncraft, gdzie motyli mamy pod dostatkiem, zwykle okazuje się, że tych, które stają się naszymi ulubionymi, najszybciej nam brakuje... Ukochane motyle - grafika do druku, byłyby zatem rozwiązaniem w sam raz. Gdy się w takie zaopatrzysz, będziesz mogła dodawać je do swoich prac już bez ograniczeń.

Kwiaty grafika do druku 

Czy znasz projekt, w którym nie sprawdziłyby się kwiaty? Jeśli masz wrażenie, że Twojej kartce urodzinowej, ślubnej, chrzcielnej czy imieninowej czegoś brakuje, ale nie do końca masz pomysł, co pasowałoby do przygotowanej kompozycji... kwiaty są zawsze dobrym wyborem! Piękne, uniwersalne, świetnie ożywią każdą pracę i dodadzą jej elegancji oraz wyjątkowości. Pojedyncze, w wiankach, czy w bukietach - teraz możesz mieć je wszystkie :-) Kwiaty grafika do druku już na Ciebie czekają w Hobby Place.


Grafika ślubna do druku

Tworzysz ślubną pamiątkę handmade i zabrakło Ci odpowiednio eleganckiego, a zarazem romantycznego obrazka, by wykończyć projekt? Obrączki, wiązanki ślubne, młode pary i ślubne torty to coś, co zawsze się przydaje! Sprawdź grafikę ślubną do druku TUTAJ.


Scrapbooking do druku: kreatywność w Twoich rękach

Myślisz, że korzystanie z drukowanych obrazków jest nudne i mało kreatywne? Nic bardziej mylnego! Skoro gotowe produkty do scrapbookingu pobudzają Twoją kreatywność, pomyśl, jak bardzo mogą ją rozniecić obrazki do druku, z którymi zrobisz, co tylko zechcesz! Zestawiaj grafiki z różnymi kolorami papierów do scrapbookingu, testuj różne rozwiązania techniczne, drukuj obrazki na różnych powierzchniach - po prostu baw się nimi i daj zaskoczyć siebie i innych uzyskanymi efektami!

Wykorzystanie obrazków do druku w połączeniu z papierami do scrapbookingu Lemoncraft

Zachęcam Cię do prób w kwestii łączenia obrazków do druku i papierów scrapowych. Przekonaj się, jak różne papiery do scrapbookingu Lemoncraft będą wpływać na odbiór danej grafiki. Czasem wystarczy drobny detal, np. ramka w tle Twojej kartki, by całkowicie zmienić charakter przygotowanego rękodzieła! Spójrz tylko na poniższy przykład - Cytrynowa Projektantka, Aneta, stworzyła kartkę z kobiecą grafiką w stylu pin-up. Najpierw zestawiła całość z niebieskim papierem scrapowym imitującym jeans - uzyskała w ten sposób spójną, czystą i spokojną całość. Kartka daje wrażenie jasnej, eleganckiej i nieco romantycznej.

Wystarczyło zamienić niebieskie tło na czerwone, by wydobyć bardziej zadziorny i drapieżny charakter pracy! Wszystko inne pozostało bez zmian, a kartka daje teraz wrażenie energetycznej i zmysłowej. Gdy masz do dyspozycji dowolną ilość tej samej grafiki, możesz w ten sposób testować, sprawdzać i wybierać różne rozwiązania.

 

Obrazki do druku i papiery do scrapbookingu stanowią zgrany duet.

Eksperymentuj z kolorami i dodatkami, by za każdym razem uzyskać inny efekt.


 

Przykłady projektów z wykorzystaniem obrazków do druku

Wciąż nie masz pewności, czy obrazki do druku to rozwiązanie dla Ciebie? Boisz się, że nie będziesz mieć pomysłów na ich wykorzystanie w swoim rękodziele? Zobacz przykłady prac z wykorzystaniem grafik do druku. Spójrz, jak pięknie uzupełniają one papiery do scrapbookingu Lemoncraft i przydasie, których używasz najczęściej!

Dodawaj grafiki do druku do swoich kartek handmade i wprowadzaj nieoczywiste rozwiązania do swoich ulubionych kolekcji papierów scrapbooking.

Twórz rękodzieło bez skrępowania, przecież grafik do druku nigdy Ci nie zabraknie! :-)


Możliwości personalizacji i eksperymentowania

Zamówienie na kartkę urodzinową dla małej dziewczynki, która lubi róż i kotki - znasz to? Każda scraperka, która kiedykolwiek zgodziła się przygotować kartkę na czyjeś zamówienie, ryzykuje, że życzenia Klienta będą dość... specyficzne ;-) Po takim zamówieniu zwykle gorączkowo przeglądamy w głowie nasze zapasy scrapowych papierów, próbując przypomnieć sobie, czy gdzieś był jakiś kot - a jeśli był, to gdzie znajdziemy pasującą do niego rozmiarem dziewczynkę. Tak, żeby kot nie był w stosunku do Niej monstrualnie duży, albo mikroskopijny... 

Posiadając obrazki do druku, możemy uniknąć stresu przy tego typu zamówieniach. W Hobby Place znajdziesz m.in grafiki dziewczynek, a tego uroczego kota zawsze można dopasować rozmiarem!

Połączenia tematyczne Twoich klientów, zamawiających personalizowane rękodzieło, nie będą sprawiać Ci kłopotu, jeśli będziesz mieć odpowiednie obrazki do druku do dyspozycji!


 

Piękne i przydatne obrazki do druku kupisz w sklepie Hobbyplace.pl!

Czy czujesz się przekonana i zachęcona, by używać obrazki do druku w swojej twórczości? Zgodzisz się ze mną, że warto mieć na dysku komputera grafiki, po które możesz sięgnąć zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz? Mam nadzieję, że udało mi się pokazać dziś, iż tradycyjne przydasie i papiery można łączyć z grafikami do druku, a efekty takich połączeń są spektakularne! Wszystko, co potrzebne do kreatywnego spędzania czasu i tworzenia wyjątkowych projektów handmade znajdziesz w sklepie HobbyPlace.pl - uzupełnij papiery i przydasie o praktyczne i piękne obrazki do druku!

Odwiedź sklep Hobbyplace.pl i odkryj szeroki wybór obrazków do druku na każdą okazję oraz papiery Lemoncraft aby wyrazić swoją kreatywność w zupełnie nowy sposób.

 

 

 PODPIS

1 komentarz:

  1. Piękne prace! Uwielbiam digi. Czasami ten sam papier pasuje na różne kartki i można dodrukować go sobie w każdej chwili! Piękne te grafiki, muszę zajrzeć do sklepu, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger