Inspiruje Agata: pierwsze kartki świąteczne - Inspirations from Agata: first Christmas cards

Witam :)
Hello :)

Jeszcze nigdy nie robiłam tak wcześnie kartek świątecznych - co prawda co roku sobie obiecuję, że zacznę w lecie, ale - nigdy nie mogę wczuć się w klimat... A tym razem - kolekcja 'Christmas Carols' tak wołała do mnie z półki - że nie mogłam się oprzeć :) I jak co roku z pierwszych kartek jestem zazwyczaj niezbyt zadowolona - tak powiem nieskromnie - te podobają mi się bardzo :) Mam nadzieję, że Wam również :)
I have never done so early Christmas cards - although every year I promise that I will start in the summer, but - I can never feel the climate ... And this time - the 'Christmas Carols' collection called me from the shelf - that I could not resist :) I'm usually not very happy from my first Christmas cards, but I must say that these I like very much :) I hope you also :)W każdej kartce wykorzystałam głównie elementy wycinane - ta kolekcja jest tak bogata w szczegóły, które można wyciąć i dodać w różnej konfiguracji!! A w dodatku jest taaaaka ciepła :)
In every of projects I used cut out elements - this collection has so many details, which we can cut out and use in different compositions!! And 'Christmas Carols' is soooo warm :)

Ściskam mocno :*
Big hugs :*

Agata


Materiały/Supplies:


PODPIS

3 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger