Ręcznie robiony pamiętnik dla dziewczynki

Kolekcja papierów do scrapbookingu "Girl's Little World" jest świetna, bo idealnie nadaje się nie tylko do prac dla bobasów - sprawdzi się także w projektach scrapbookingowych dla nieco starszych dziewczynek. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki prezent dla ośmiolatki, dziewięciolatki czy nawet 14-latki wybrać, dzisiejsza propozycja Magdy będzie dla Ciebie super podpowiedzią. Ręcznie robiony pamiętnik dla dziewczynki, czy też wielofunkcyjny dziewczęcy notes to strzał w dziesiątkę!5 powodów, dla których pamiętnik dla dziewczynki to super pomysł na prezent

Wybierasz się wkrótce na urodziny dziewczynki w przedziale wiekowym 7-15 lat i nie masz pojęcia, jaki prezent wybrać? Być może w pierwszej chwili notes lub pamiętnik wydadzą Ci się banalnym rozwiązaniem, ale... jeśli będzie to ręcznie robiony pamiętnik dla dziewczynki, maksymalnie dziewczęcy i uroczy, a do tego w pełni funkcjonalny i jedyny w swoim rodzaju, Twój prezent na pewno nie zostanie niezauważony :-) Potrzebujesz konkretnych powodów, dla których warto pomyśleć o ręcznie robionym pamiętniku na prezent? Oto one:

  1. Każda kobieta, czy to mała dziewczynka, czy dorosła pani, lubi robić różnego rodzaju zapiski. Przez całe życie mamy mnóstwo spraw do załatwienia i informacji do zapisania, więc notatnik zawsze będzie trafionym upominkiem dla kobiety w każdym wieku, zwłaszcza taki piękny i niepowtarzalny. 
  2. Przypomnij sobie czasy, gdy sama miałaś kilka(naście) lat. Nie prowadziłaś pamiętnika? Nie próbowałaś pisać wierszy? Nie zapisywałaś tekstów ulubionych piosenek? No właśnie... Każda z nas miała w swoim życiu taki etap, kiedy pisała dużo i często. Dlatego właśnie dziewczynka ucieszy się z idealnego miejsca do zapisywania różnych ważnych rzeczy. 
  3. Ręcznie robiony notatnik lub pamiętnik to prezent śliczny, a zarazem bardzo praktyczny. Nie tylko pozwoli dziecku nauczyć się zapisywać (i zapamiętywać) ważne rzeczy, ale i przyczyni się do regularnego ćwiczenia pisania ręcznego, do czego w dzisiejszych czasach komputerów i smartfonów trudno jest dziecko nakłonić. 
  4. Samodzielnie wykonując pamiętnik dla dziewczynki masz możliwość w 100% dopasować go do potrzeb i upodobań obdarowywanej osoby. Sama decydujesz o wymiarach pamiętnika, liczbie stron, kolorystyce, stylu, w którym będzie wykonany, obecności ewentualnych przekładek tematycznych itd. To może być prezent idealny! :-) 
  5. Nawet, jeśli prezent nie zostanie doceniony od razu (w co szczerze wątpimy!), to z pewnością zostanie doceniony w przyszłości - zapisane w wyjątkowym notesie wspomnienia będą cudowną pamiątką w okresie dorosłości :-)


Ręcznie robiony pamiętnik dla dziewczynki - inspiracja Projektantki

Magda przygotowała na dziś dziewczęcy notes z kolekcji "Girl's little world".


      

Na okładce znajduje się shaker box z cekinami - bo która dziewczynka nie lubi świecidełek? ;-)


Sama okładka jest stosunkowo płaska - brak wypukłych, mocno odstających elementów pozwoli nosić notes w plecaku czy torebce, bez ryzyka uszkodzenia okładki. Natomiast do sprężyny Magda przywiązała ozdobne wstążeczki i pompony, dzięki czemu pamiętnik jest bardziej strojny i przyciągający uwagę :-) Jeśli chcesz ozdobić sprężynę notatnika w podobny sposób, koniecznie przejrzyj dział pasmanteria w sklepie Hobby Place. Znajdziesz tam mnóstwo wstążek, tasiemek, pomponików, koronek i sznurków - w rozmaitych wzorach i kolorach.


   Na rogach okładki znajdują się metalowe narożniki pełniące funkcję ozdobną i ochronną - przed zniszczeniem rogów.Tworząc notatnik pamiętaj, by ozdobić także jego tylną okładkę! ;-)


Notes posiada trzy sekcje, rozdzielone dwiema przekładkami. Na każdej przekładce znajdują się kieszonki na ozdobne karteczki i tagi.


Ręcznie robiony pamiętnik - nie tylko dla dziewczynki

Jak już wspomnieliśmy wyżej, ręcznie robiony notes to świetny pomysł na prezent, nie tylko dla małej dziewczynki. Także dorosła kobieta lub mężczyzna ucieszą się z takiego podarku. Wystarczy zmienić kolekcję papierów na mniej dziecięcą i dobrać bardziej "dorosłe" elementy dekoracyjne :-) Na pamiętnik dla pani szczególnie polecamy kolekcje "Dom Róż", "Yesterday" i bloczek bazowy "Melody". Panowie ucieszą się z notatnika w barwach z kolekcji "Nie zapomnij mnie", "Gossamer Blue" czy z niekwiatowych arkuszy kolekcji "Sense and sensibility". A Ty wykonałaś ostatnio jakiś notes lub pamiętnik? Jaki, dla kogo, z której kolekcji? :-)PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger