Kursy video krok po kroku na kanale YouTube LemonCraft


Jak zrobić okrągłą kartkę dla przyjaciółki? Jak zrobić przepiśnik dla mamy na naprawdę duuużą ilość przepisów? A może szukasz inspiracji i podpowiedzi, jak wykonać kartkę dziecięcą? Dziś przychodzimy Ci z pomocą! Nasze Ambasadorki przygotowały dla Ciebie video tutoriale prezentujące etapy powstawania ślicznych prac - oczywiście, stworzonych z papierów do scrapbookingu LemonCraft!

Jak zrobić okrągłą kartkę? Kurs LadyE

Emilia przygotowała na dziś kartkę - ale nie jest to byle jaka kartka! To pełna uroku, pastelowa kartka, która przyciąga uwagę swym nietypowym kształtem. Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić okrągłą kartkę, dzisiejszy filmik z tutorialem Emilii na pewno Cię ucieszy! :-) Możesz na nim nie tylko podejrzeć, jak Emilia tworzy samą kartkę, ale także w jaki sposób powstaje przestrzenna, pełna detali kompozycja! Kartka powstała z jednej z najnowszych kolekcji papierów do scrapbookingu LemonCraft GIRL'S LITTLE WORLD.
Jak zrobić książkę z przepisami? Tutorial na przepiśnik handmade

Elena przygotowała dla Ciebie na dziś film prezentujący wyjątkowy, magiczny przepiśnik, czyli dużą, masywną książkę na przepisy. Tak klimatyczny notatnik kulinarny niewątpliwie uprzyjemni gotowanie! :-) Książka kucharska powstała dla mamy Eleny, ale możesz taką wykonać również dla samej siebie ;-)


Oto co Elena sama mówi o swojej dzisiejszej inspiracji:


Naprawdę uwielbiam gotować - to po mamie. Jednakże, gotujemy bardzo różne dania. Moja mama gotuje klasycznie, po rosyjsku - ciasta, ciasteczka, barszcz, kotlety. A ja uwielbiam włoskie smaki - tiramisu, lazania, sałatka caprese.


I oczywiście wszystkie przepisy są przechowywane w książkach kucharskich. I większość z nich zapisana jest na kartkach papieru. Wiecie, nie chce nam się przepisywać, ale nie chcemy też ich wyrzucić. Dlatego też wpadłam na pomysł zrobienia książki, która będzie miała duże, pojemne kieszonki, właśnie w razie takich przypadków :)))Przygotowałam krótki kurs, który pokazuje jak zrobić kieszonki i je udekorować. A także jak ozdobić strony przepiśnika, jak wszystko połączyć i udekorować okładkę.Okładka została ozdobiona koronką, elementami szydełkowanymi, plastikową ramką z napisem, laskami cynamonu i drewnianymi guzikami.
Starałam się udekorować strony jak najbardziej płasko, żeby nie dodawać jeszcze więcej grubości tej książce. Do jej wykonania użyłam kolekcję 'Dom Róż' LemonCraft.Arkusze na przepisy są wciśnięte pod sznurek, także można dodawać nowe albo wyjmować niepotrzebne strony.We wszystkich kiesoznkach są magnesy, więc nie otworzą się niespodziewanie.


Jak zrobić dziecięcą kartkę z papierów LemonCraft? Kurs Karoliny

Karolina ma dziś dla Ciebie kurs video na dziecięcą karteczkę. Swoją piękną, błękitną kartkę przygotowała z najnowszej kolekcji papierów scrapbookingowych LemonCraft: "Boy's Little World". Jeśli posiadasz te piękne papiery i wciąż masz obawy przed ich pocięciem, bo nie chcesz zepsuć tych pięknych grafik i wzorów ;-) podejrzyj, w jaki sposób powstała praca Karoliny, a następnie śmiało sięgnij po nożyczki! :-) Chłopięca kartka przyda Ci się na narodziny maluszka w rodzinie, urodziny (nie tylko na roczek!), Chrzest święty... Wiedza, jak zrobić taką uroczą karteczkę niewątpliwie prędzej czy później Ci się przyda :-) Miłego oglądania!


Mamy nadzieję, że dzisiejsze filmiki na naszym kanale YouTube i od Karoliny dostarczyły Ci wiele rozrywki, ale i pozwoliły Ci nauczyć się czegoś nowego. Wierzymy, że rozbudziły także Twoją kreatywność i już wkrótce zachwycisz nas nowymi, wspaniałymi projektami z papierów LemonCraft :-)PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger