Starsze kolekcje papierów do scrapbookingu - ciągle na czasie

W czasach, gdy raz po raz pojawiają się nowe, przepiękne kolekcje scrapowych papierów, wykazujemy tendencję do porzucania starszych wzorów na rzecz nowości. A przecież wiele kolekcji to papiery scrapbookingowe bardzo uniwersalne, z których warto korzystać nie tylko w sezonie, w którym następuje ich premiera. Czy tworzysz ręcznie robione kartki ze starszych papierów? Może masz jakieś swoje ulubione wzory, po które chętnie sięgasz? Spójrz, po którą ze starszych kolekcji sięgnęła nasza Projektantka, Yumiko, i jak piękną kartkę stworzyła! Być może zachęci Cię to do "odkurzenia" bloczków z minionych lat...?
Ponadczasowe papiery do scrapbookingu LemonCraft

Moda się zmienia - niezależnie od tego, czy mówimy o trendach w aranżacji wnętrz, czy o aktualnych hitach w przygotowaniach do ślubu, czy może o ubraniach i dodatkach. W scrapbookingu - oraz w szerzej pojmowanym rękodziele - również moda się zmienia. Kiedyś popularne były pastelowe, jednolite tła i graficzne wzory, później przyszła epoka romantycznych, kwiatowych kompozycji, a w końcu nastały rządy dużych grafik na papierach oraz mnóstwa elementów do wycinania. Jedna moda przemija szybciej, inna trwa nieco dłużej, ale prędzej czy później każda rzecz ma swój szczyt popularności za sobą... Czy zatem można w scrapbookingu mówić o jakiejś uniwersalności i ponadczasowości wzornictwa? Tak! Są takie kolekcje, które sprawdzą się zawsze i wszędzie. Choć zostały wydane 2, 3, a nawet 5 lat temu, wciąż doskonale wpisują się w trendy i w potrzeby rynku. Kwiatowe desenie, delikatny klimat vintage, klasyczna paleta barw - oto elementy, które nigdy nie wyjdą z mody! Wśród kolekcji papierów do scrapbookingu LemonCraft większość doskonale wpisuje się w ideę ponadczasowości. Dlatego jeśli masz zapas naszych starszych kolekcji, nie obawiaj się, że nigdy nie będziesz w stanie go zużyć - kolekcje takie, jak "Gossamer Blue", "Dom Róż" czy "Niezapomnij Mnie" od lat są chętnie wybierane przez szerokie grono scraperek na całym świecie do rozmaitych projektów ślubnych, urodzinowych, rocznicowych, dziecięcych i innych :-)

Starsze kolekcje papierów scrapowych - inspiracja Projektantki

Choć po nowości zawsze chętnie sięgamy, są takie papiery do scrapbookingu, które zajmują szczególne miejsce w naszych sercach. Najbardziej lubiane kolekcje LemonCraft, jak "Forget Me Not" czy "House of Roses" funkcjonują na rynku od kilku dobrych lat, doczekały się swoich reedycji i wciąż można je zobaczyć w wielu pięknych pracach! :-) Dla Yumiko jedną z takich ponadczasowych kolekcji jest "Gossamer Blue". Piękny odcień niebieskiego, połączony z jasnym brązem, to klasyczne barwy, świetnie sprawdzające się w męskich pracach - ale nie tylko! Yumiko wykonała z tych papierów śliczną, wielowarstwową kartkę, pełną romantycznego charakteru. Te niebieskie róże są zachwycające! :-)Jakie są Twoje ulubione starsze kolekcje papierów scrapowych?

Ty też na pewno masz swoich ulubieńców wśród starszych kolekcji LemonCraft :-) Po którą z wcześniejszych kolekcji sięgasz najczęściej? A może równie często lubisz używać każdej z nich? Być może masz "zachomikowane" jakieś arkusze z naszych pierwszych kolekcji, które są już niedostępne w sklepach...? Jeśli tak, to bardzo nas ciekawi, czy zamierzasz je do czegoś wykorzystać, czy może zyskały dla Ciebie wartość kolekcjonerską i trzymasz je dla samego posiadania? :-) Koniecznie podziel się z nami swoimi przemyśleniami. Czekamy na Twój komentarz!

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger