Scrapbooking - dekoracja do pracowni

Większość scraperek boryka się z tym samym problemem: mamy czas, by przygotować prace dla naszych bliskich; jeśli zajmujesz się scrapbookingiem zarobkowo, to na pewno zarwałaś niejedną noc, by zrealizować zamówienie na czas; ale rzadko mamy sposobność wykonać coś specjalnie dla siebie. Dziś chcę Cię gorąco zachęcić do tego, abyś jednak wygospodarowała chwilę na twórczość płynącą wyłącznie z pasji i stworzyła np. dekorację do swojego scrap kąta. Scrapbookingowa dekoracja do pracowni może przyjąć dowolną formę. Nasza Projektantka, Jasmina, zaprezentuje dziś swoją ozdobę do craftroomu - pięknie ozdobione litery, będące Jej inicjałami. Może i Ty spróbujesz wykonać podobny projekt? :-)


Scrapbooking - pracownia jak ze snów!

Niemal każda scraperka marzy o własnej pracowni, o pomieszczeniu, które będzie mieć tylko dla siebie, do własnej dyspozycji i wyłącznie na własny użytek. Niektórym z nas udaje się spełnić to marzenie, inne muszą się zadowolić stołem w kuchni, uprzątanym naprędce z papierów pomiędzy posiłkami... Niezależnie od tego, czy posiadasz własny craftroom, kącik scrapowy w sypialni, czy masz swoje królestwo w oddzielnym pomieszczeniu, na pewno będzie Ci milej scrapować, jeśli odpowiednio przygotujesz swoje miejsce pracy. Wiadomo, że my, scraperki, jesteśmy estetkami i uwielbiamy otaczać się pięknymi przedmiotami. One dostarczają nam natchnienia, nakręcają naszą wenę i sprawiają, że czujemy się tak naprawdę u siebie. Jak udekorować scrapbookingową pracownię, by stała się miejscem pięknym i inspirującym? Możliwości masz naprawdę sporo, ale do najpopularniejszych dekoracji scraproomu czy kącika scrapowego należą:
  • ręcznie dekorowany organizer na przybory do pisania,
  • ramka motywacyjna z inspirującym cytatem,
  • ręcznie ozdobiony kalendarz na biurko,
  • planner handmade,
  • ulubiony scrap oprawiony w ramkę lub ramka na podobraziu malarskim,
  • ręcznie robiony notatnik.
Możesz skupić się na tych najczęściej wybieranych dekoracjach handmade do artystycznej pracowni, a możesz też stworzyć coś zupełnie innego, tak, jak zrobiła to nasza Projektantka, Jasmina :-)

Scrapbooking - dekoracja do pracowni - inspiracja ProjektantkiJasmina postanowiła podkreślić, że Jej "kawałek podłogi" należy właśnie do Niej i tylko do Niej ;-) W tym celu wykonała dekorację w postaci dwóch pięknie oscrapowanych liter J J, będących inicjałami Projektantki. Musisz przyznać, że to niezwykle piękny i oryginalny sposób na "podpisanie" swojego scrap kąta, prawda? :-) Jasmina udekorowała swoje literki, stosując charakterystyczną dla siebie stylistykę. Mamy tu więc jasne, pastelowe kolory, bogate kompozycje kwiatowe i wszechobecny romantyzm. W uzyskaniu takiej szalenie romantycznej i kobiecej atmosfery pomogła Jasminie kolekcja papierów do scrapbookingu Yesterday LemonCraft, słynąca ze swej delikatności.


Poza przestrzennymi różami w różnych odcieniach różu mamy tutaj także róże wycięte z arkusza Vintage Time oraz motywy klatki i ptaka. Dzięki zamieszczeniu tych ostatnich, Jasmina uzyskała swoiste zespolenie obu liter, podkreśliła, iż stanowią one nierozłączną całość. Dodała do swojej pracy także listki i małe motylki, które wspaniale uzupełniają i wzbogacają kwiatowe kompozycje.Czyż ta warstwowość dekoracji nie jest zachwycająca? :-)Masz swoją pracownię lub chociaż własne biurko, czy tworzysz kątem w kuchni lub salonie? Dekorujesz jakoś swoje miejsce pracy? Jakiego typu dekoracje najchętniej ustawiasz w zasięgu swojego wzroku? Masz tam cały czas te same projekty, czy co jakiś czas wymieniasz je na nowe? Koniecznie napisz nam kilka słów o swoim twórczym miejscu w komentarzu. Uwielbiamy czytać prawdziwe historie osób, które mają "tak samo, jak my" :-)

Dziękuję Ci za Twoją dzisiejszą uwagę, za obejrzenie przepięknej pracy Jasminy i za przeczytanie artykułu. Mam nadzieję, że poczułaś się zainspirowana do stworzenia dekoracji na swoje biurko, lub w jego pobliże :-) Pozdrawiam Cię serdecznie!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger