Tajemnicze Pudełko LemonCraft - co możesz z niego stworzyć?

Słyszałaś już o naszym Tajemniczym Pudełku? To specjalny, scrapbookingowy zestaw (kit), który został przygotowany zgodnie z ustaloną paletą kolorów i ogólną atmosferą, natomiast każde pojedyncze pudełko różni się od innych elementami zamieszczonymi w środku. Dzięki temu możesz sobie sprawić "kontrolowaną niespodziankę" - kupić coś w lubianym przez siebie stylu i w uwielbianej kolorystyce, ale z efektem zaskoczenia i z dreszczykiem emocji, kiedy będziesz się zastanawiać, co też tam w sobie skrywa Twoje Tajemnicze Pudełko! Dziś chcę Ci pokazać, co wspaniałego stworzyła nasza Projektantka, Dorota, ze swojego KIT-u. Mam też dla Ciebie kilka ważnych informacji na temat naszych Tajemniczych Pudełek - zapraszam do lektury!


Tajemnicze Pudełko Lemoncraft - najważniejsze informacje

Jeśli właśnie po raz pierwszy czytasz o Tajemniczym Pudełku Lemoncraft, to prawdopodobnie przegapiłaś informację o naszym nowym, fantastycznym projekcie z KIT-em. Jeśli rzeczywiście umknęła Ci gdzieś wiadomość o tym produkcie, zajrzyj TUTAJ po garść najważniejszych informacji.
W kwietniu Klub Scrapbookingowy Lemoncraft proponuje przepiękne połączenie błękitu z beżem - stylowe, romantyczne, ponadczasowe! Każde kwietniowe Tajemnicze Pudełko utrzymane jest w takich klimatach:UWAGA: kwietniowe pudełko, w którym znajdziesz m.in. papiery do scrapbookingu LemonCraft z kolekcji "Nie Zapomnij Mnie" możesz kupić tylko do końca tego tygodnia! Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i ZAMÓW TUTAJ.

Kolejną ważną informacją jest to, że w ramach Klubu Scrapbookingowego LemonCraft, nasze KIT-y będą wydawane cyklicznie. Kolejne Tajemnicze Pudełko, w zupełnie innym klimacie i z innymi papierami oraz dodatkami, ukaże się w poniedziałek, 18 maja 2020. Bądź czujna! :-)

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto kupić Tajemnicze Pudełko LemonCraft, to podsunę Ci jeszcze jeden argument - wartość produktów zawartych w Tajemniczym Pudełku przewyższa jego cenę! Kupując KIT możesz więc sporo zaoszczędzić. A przy tym sprawić sobie radość i podkręcić swoją kreatywność :-) Trzeba Cię jeszcze przekonywać? Zobacz, jaki projekt stworzyła nasza Projektantka, Dorota, używając produktów ze swojego Tajemniczego Pudełka. Dorota ma dla Ciebie także niespodziankę: kursi video krok po kroku na romantyczną ozdobę DIY.

Kwietniowe Tajemnicze Pudełko LemonCraft - inspiracja Projektantki
Dorota jest jedną z naszych Projektantek, które skusiły się na nasze pierwsze Tajemnicze Pudełko. Zobacz, co o nim mówi i obejrzyj piękną pracę, którą wykonała z zawartości KIT-u. Oddaję głos Dorocie:

Przedstawiam Ci pierwszą pracę jaką wykonałam ze scrapbookingowego kitu z Magicznego Pudełka, jakie można zakupić w Lemoncraft jeszcze tylko przez kilka dni :) Tutaj możesz obejrzeć kurs video krok po kroku, który przygotowałam specjalnie dla Ciebie:
Serduszko jest wykonane ze sklejki, ubrałam je w niebieskości kolekcji Forget Me Not, która stanowi część składową Tajemniczego Pudełka oraz dodałam elementy i ozdoby, które również weszły w skład KIT-u. Musisz mi wierzyć, że wykorzystałam tylko niewielką ilość dodatków z pudełka! Zostało jeszcze mnóstwo przydasi na kilka kolejnych, równie bogatych, projektów. Oto kilka detali mojej pracy:Pozdrawiam Cię twórczo i serdecznie!

Tajemnicze Pudełko Lemoncraft dostępne tylko do niedzieli!

Mam nadzieję, że Ciebie również zachwyciła praca Doroty. Jeśli miałaś jakieś wątpliwości i dylematy, czy warto zakupić nasze Tajemnicze Pudełko, to myślę, że dziś się ich pozbyłaś ;-) Spiesz się, przypominam Ci, że kwietniowy KIT możesz nabyć tylko do końca tego tygodnia, czyli do niedzieli, 3 maja 2020! Jeśli się spóźnisz, będziesz mogła nabyć majowe pudełko, dostępne już od 18 maja, ale pamiętaj, że jego zawartość, kolorystyka i stylistyka będą już zupełnie inne! ;-) Kwietniowe Tajemnicze Pudełko Klubu Scrapbookingowego Lemoncraft możesz kupić tutaj: https://lemoncraft.pl/pl/368-klub-scrapbookingowy-lemoncraft-tejemnicze-pudelko.
Jestem bardzo, bardzo ciekawa, co z niego stworzysz! Pochwalisz się? :-)

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę twórczej, wspaniałej majówki :-)

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger