Majowe wyzwanie LemonCraft - miłosna tablica inspiracji

Rozpoczął się maj! To piękny miesiąc, w którym przyroda rozkwita z podwójną siłą, wszystko się zieleni, kwiaty zaczynają nas radować swą intensywnością barw, a każdy rękodzielnik wkracza w najbardziej pracowity czas w roku: czas ślubów, komunii i rocznic. Choć w tym roku uroczystości są poprzesuwane, to i tak warto już teraz zacząć przygotowywać swoje wiosenno-letnie, romantyczne projekty, bo kiedyś w końcu się przydadzą! Być może zainspiruje Cię nasze majowe wyzwanie z tablicą inspiracji, która jest szalenie romantyczna i niezwykle delikatna, a prezentuje się tak:Prawda, że niezwykle inspirujące i zachęcające do tworzenia połączenie barw, motywów i tekstur? Idealny moodboard, by stworzyć do niego pracę pełną miłości - bo w końcu temat naszego majowego wyzwania to: LOVE! :-)

Majowe wyzwanie w LemonCraft - prace Projektantek

Zobacz, jak cudowne prace przygotowały do powyższego moodboardu nasze Projektantki! Majowe wyzwanie w LemonCraft to kopalnia delikatności, tylko spójrz! :-)

Ewa przygotowała ukwieconą i delikatną jak puch kartkę:

Oksana stworzyła elegancką szkatułkę, idealną np. na obrączki ślubne:Kasia udekorowała butelkę wina, tworząc w ten sposób wyjątkowy upominek na ślub:

Marina Sabzieva stworzyła do majowego wyzwania aż dwie cudowne, romantyczne i bogato zdobione kartki kopertówki:Marta zrobiła prostą, ale jakże wymowną i przyciągającą uwagę kartkę, pełną miłości:Dorota, zainspirowana majową tablicą wyzwaniową, stworzyła piękny scrap na sklejce w nietypowym kształcie:Jasmina również przygotowała piękny i romantyczny layout ślubny - wybrała kształt serca:Kolejny layout, tym razem w tradycyjnej formie, stworzyła Agata. Taki scrap z miejscem na wsunięcie zdjęcia w ramkę to cudowny pomysł na oryginalny prezent ślubny:Viktoria Rudicheva przygotowała przepiękne, wiklinowe serduszko, udekorowane elementami do wycinania z papierów do scrapbookingu LemonCraft:

Magda wykonała uroczą, pełną romantyzmu, kartkę, która świetnie nada się na ślub, ale także na rocznicę ślubu:Tatiana Chirgina podpowiada, jak wręczać pieniądze na prezent - stworzyła ślubne kopertówki:Donata poszła w marzycielskie klimaty, umieszczając na kartce balon :-)

Yumiko zrobiła na majowe wyzwanie pełen delikatności i uroku ślubny layout:Karolina wykonała uroczą dekorację w postaci serduszka:Marina Ignatova prezentuje przepiękną, alterowaną, delikatną multiramkę na zdjęcia:Stwórz pracę na majowe wyzwanie LemonCraft i wygraj bon 50 zł!

Czy czujesz się zainspirowana do stworzenia swojej pracy? Masz już pomysł, jaki projekt powstanie na majowe wyzwanie LemonCraft? Czekamy na Twój pełen miłości i delikatności projekt! :-) Na zgłoszenie swojej pracy w żabce poniżej masz czas do końca maja. Do wygrania bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie Hobby Place :-) Pamiętaj, by podać link do konkretnej pracy, a nie do całego bloga/fanpage/konta na Instagramie. Nie możemy się już doczekać tych wszystkich przepięknych prac w temacie majowej miłości! :-)
PODPIS

2 komentarze:

  1. Dekoracja butelki od wina jest CU-DO-WNA! <3 Bardzo podoba mi się także ozdobione wiklinowe serce. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger