Wyniki wyzwania marcowego

Chyba każdemu już marzy się taka 100-procentowa wiosna! Widać to chociażby po pracach, które zgłosiliście na nasze marcowe wyzwanie z moodboardem. Tyle pięknych prac! Dziękujemy! Z prawdziwą przyjemnością oglądałyśmy Wasze dzieła, a wybór trzech najlepszych znowu był bardzo trudny. Ostatecznie Design Team LemonCraft postanowił w demokratycznym głosowaniu, że...

pierwsze miejsce, banerek oraz nagrodę - bon o wartości 50 zł do wydania w sklepie Hobby Place otrzymuje....

Papierowa Noc za tę niesamowicie romantyczną, pełną wiosennej atmosfery tajemniczego ogrodu, kartkę:


Zauroczyła nas bogata, ukwiecona kompozycja i zarazem delikatność Twojej pracy. Serdecznie gratulujemy wygranej! :-) Oto banerek dla Ciebie:

A w sprawie nagrody skontaktuj się z nami mailowo na adres: biuro@lemoncraft.pl :-)

2 miejsce otrzymuje....

Евгения Ускова za zachwycające ptasie budki:

Twój projekt naprawdę przywołuje wiosnę! Jest uroczy i romantyczny, a przy tym może stanowić niebanalną ozdobę do domowego wnętrza. Gratulujemy talentu i pomysłowości! :-) Oto banerek dla Ciebie:
A trzecie miejsce i banerek wędrują do...

Мохнова Елена za wspaniałą wiosenną kartkę:


Energetyczna zieleń bez wątpienia kojarzy się z wiosną, tak samo jak mnogość kwiatów i ptaszki oraz motylki :-) Patrząc na tę kartkę, aż można poczuć ciepło w sercu. Dziękujemy i gratulujemy! Oto banerek dla Ciebie:


Mamy nadzieję, że wszyscy Uczestnicy wyzwania świetnie się bawili. Liczymy na to,  że chętnie weźmiecie udział w kolejnych naszych wyzwaniach - my uwielbiamy oglądać Wasze cudne prace! Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i życzymy nieustającej weny :*

PODPIS

3 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję.Jestem mega zaskoczona za wybranie mojej pracy.:)Gratuluję również pozostałym dziewczynom piękne prace stworzyłyście. Dziękuję LemonCraft. :)
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger