Pamiętnik ręcznie robiony - prezent dla dziewczynki

W czym jest lepszy ręcznie robiony pamiętnik od gotowca ze sklepu? Właściwie to... we wszystkim! Możesz go dowolnie dopasować stylem i kolorystyką do użytkownika, możesz zamieścić w nim tyle stron, ile Ci się podoba, możesz stworzyć dodatkowe zakładki, przekładki, kieszonki i skrytki. Od początku do końca masz wpływ na o, jak pamiętnik będzie wyglądać. Zobacz, jak wspaniałe połączenie notesu z albumem przygotowała na dziś Tatiana, zainspiruj się i wykonaj własny pamiętnik ręcznie robiony!Ręcznie robiony pamiętnik - idealny prezent dla dziewczynki?


Czy jako kilku-kilkunastoletnia dziewczynka prowadziłaś pamiętnik? Ja tak. Miałam na ten cel przeznaczony grubaśny zeszyt w skórzanej oprawie. Opisywałam tam ważne zdarzenia, przechowywałam listy od koleżanek, spisywałam moje wiersze... Wydaje mi się, że większość dziewczynek ma w swoim życiu taki "pamiętnikowy" etap ;-) Za młodu papierowy pamiętnik jest świetnym sposobem na radzenie sobie z emocjami, na starość stanowi cudowną pamiątkę z lat młodości ;-) Dziś pisanie pamiętników pewnie należy do rzadkości, współczesna młodzież przenosi się do sieci pisząc blogi lub uzewnętrzniając się na forach tematycznych. Ale warto zachęcać swoje córki, młodsze siostry, chrześnice, siostrzenice, bratanice etc. do prowadzenia tradycyjnego, papierowego pamiętnika, a nuż któraś się skusi i pokocha to tak, jak niegdyś my! :-) Ręcznie robiony prezent może zatem stanowić idealny prezent dla dziewczynki, ale oczywiście musi być odpowiednio atrakcyjny, tzn. w kolorach i klimatach, które dana dziewczynka lubi. Róż, brokat, kwiaty, motyle i urocze zwierzątka to coś, co uwielbia większość kilkulatek. Jeśli masz w rodzinie lub w bliskim otoczeniu taką dziewczynkę, koniecznie zobacz dzisiejszą inspirację Tatiany - jest fenomenalna!

Pamiętnik ręcznie robiony - inspiracja ProjektantkiCzy może być coś fajniejszego niż pamiętnik idealnie dopasowany do posiadaczki? Tak! Taką właśnie świetną rzecz stworzyła nasza Projektantka, Tatiana. Otóż połączyła Ona w jednym projekcie notes do zapisywania różnych przemyśleń oraz... ręcznie robiony album na zdjęcia! :-) Dziewczynka, która otrzyma ten wyjątkowy pamiętnik to prawdziwa szczęściara: będzie mogła przechowywać wspomnienia zarówno w formie zdjęć, jak i słów i to wszystko w jednym miejscu. I to jakim miejscu! Okładka pamiętnika jest cudnie różowa, ale posiada też okazałą, złotą, brokatową ramkę, przyciągający wzrok shaker box z kolorowymi cekinami i cudnym obrazkiem z kolekcji LemonCraft Girl's little world. Dekoracyjne zawieszki na grzbiecie pamiętnika również dodają pracy niesamowitego uroku.

A w środku? Nie mogło być lepiej! Przecudna, cukierkowa kolorystyka, urocze motywy, mnóstwo dekoracji i skrytki, schowki, bileciki, tagi... Tutaj spokojnie można zapisywać wszystkie sekrety, bez martwienia się o to, że zabraknie na nie miejsca!Wspaniałe ramki tylko czekają na wsunięcie zdjęć uwieczniających przepiękne wspomnienia :-)

I jak Ci się podoba dzisiejsza inspiracja Tatiany? Zgodzisz się ze mną, że taki oryginalny pamiętnik ręcznie robiony to idealny prezent dla dziewczynki? Ja, choć mam lat znacznie więcej niż kilka, sama chętnie bym taki pamiętnik przygarnęła, wypełniając go słodkimi wspomnieniami... :D Połączenie dziennika z albumem w jednej pracy to naprawdę wspaniały pomysł! Ależ musi być fajnie wracać do takich wspomnień po latach... :-) Jeśli kiedyś będę mieć córkę, to chyba wykonam dla Niej taki pamiętnik :D 

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę twórczego dnia!PODPIS

3 komentarze:

 1. Marzenie 🙃
  A słodycz koloru tylko zachęca do uzupełnienia pamiętnika 😍😍😍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Спасибо! Рада, что идея понравилась😊

   Usuń
 2. Witam. Czy można zamówić pamiętnik?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger