Pomysł na prezent: notes w pudełku

Urodziny, imieniny, Dzień Matki, narodziny dziecka... okazji do wręczania upominków jest w naszym życiu całe mnóstwo, zwłaszcza jeśli mamy sporą rodzinę i wielu przyjaciół. Pomysłów na prezenty nigdy więc dość! Dziś nasza Projektantka, Marina, pokazuje jeden z oryginalnych sposobów na uszczęśliwienie bliskiej osoby. Ręcznie robiony notes w pudełku to pomysł na prezent, który każdego zachwyci!Pomysł na prezent: dla kogo notes w pudełku będzie super podarunkiem?


Możesz pomyśleć, że notes w pudełku to upominek, który nie każdego zachwyci. Gdyby się jednak nad tym głębiej zastanowić, ręcznie robiony notatnik, całkowicie spersonalizowany, w ulubionym stylu i kolorystyce obdarowywanej osoby, przyda się naprawdę każdemu! Jeśli jednak lubisz dawać praktyczne i przemyślane podarunki i potrzebujesz konkretnej listy osób, które mogą być zachwycone takim prezentem, jak notes handmade, oto kilka przykładów:

1) romantyczka, która uwielbia prowadzić tradycyjny pamiętnik;
2) osoba, która uwielbia planować, tworzyć listy rzeczy do zrobienia, zapisywać pomysły na organizację różnych wydarzeń itp.;
3) świeżo upieczona mamusia, która zechce zapisywać wydarzenia z życia swojego dziecka;
4) nastolatka pisząca wiersze;
5) osoba, która lubi mieć wszystkie ważne informacje w jednym miejscu, np. daty urodzin bliskich osób, numery telefonów, adresy itp.

Sama widzisz, że pod tę krótką listę można podpiąć wiele osób, a to przecież jeszcze nie wyczerpuje grupy osób, dla których ręcznie robiony notes w pudełku będzie świetnym upominkiem! :-)

Pomysł na prezent: notes w pudełku - inspiracja ProjektantkiZobacz, jak wspaniały, delikatny i romantyczny komplet przygotowała nasza Projektantka, Marina. Sięgnęła po niezwykle sensualną i kobiecą kolekcję papierów Nie zapomnij mnie. Błękit i beż wspaniale ze sobą współgrają, a wzbogacone o niebieskie i białe dodatki tworzą stylową, romantyczną pamiątkę, która zachwyci każdą panią, w każdym wieku! Już samo pudełko, które posłużyło Marinie za opakowanie prezentu, jest samo w sobie wspaniałym upominkiem. Można w nim na stałe przechowywać notes, lub przeznaczyć je na przechowywanie zdjęć albo drobnych pamiątek z podróży. Pudełko jest bogato dekorowane kwiatami, koronkami i elementami wyciętymi za pomocą wykrojników:

Równie zachwycający jest sam notes, pełen romantycznej atmosfery. Okładka notatnika handmade nie jest oklejona papierami do scrapbookingu lecz oprawiona w płótno, natomiast dekorację stanowią elementy do wycinania z kolekcji Forget Me Not oraz mnóstwo koronek:Również wewnątrz notesu Marina udekorowała niektóre strony, które mogą posłużyć za swoiste przekładki między poszczególnymi częściami notatnika:

Czy zgodzisz się ze mną, że ten notes w pudełku jest przepiękny? Sama bym taki chciała dostać w prezencie! :D

Robisz dla bliskich tego rodzaju upominki, czy jednak skupiasz się na ręcznie robionych kartkach okolicznościowych, a prezenty wolisz wręczać kupne? Bardzo ciekawi mnie Twoja opinia na ten temat :-) Koniecznie daj znać w komentarzu!

Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałego dnia!

PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger