Dom Róż LemonCraft - ponadczasowe papiery do scrapbookingu. Gościnnie: Asia Ryba

Choć na rynku pojawiają się co chwilę nowe papiery do scrapbookingu, są takie kolekcje, które nigdy nie wychodzą z mody. Wraz z upływem lat do sprzedaży trafiają kolejne reedycje, cieszące dotychczasowych wielbicieli i zdobywające nowych fanów. Tak dzieje się np. w przypadku znanej i lubianej kolekcji papierów do scrapbookingu Dom Róż LemonCraft. Ponieważ wciąż jest to jedna z najulubieńszych kolekcji wielu scraperek, mamy ją stale w ofercie. Dziś inspirację z tejże kolekcji przygotował nasz specjalny Gość: Asia Ryba. Zapraszam do obejrzenia pięknego albumu Asi.

Papiery Dom Róż LemonCraft - czy są ponadczasowe?


Trendy w scrapbookingu z pewnością nie są skostniałe. Wciąż pojawiają się nowe propozycje, z entuzjazmem przyjmowane przez miłośników papierowego rękodzieła. Raz największą popularnością cieszą się akwarelowe wzory, innym razem prym wiodą kompozycje z dużymi grafikami. Jest jednak coś, co z mody nie wychodzi nigdy. Klasyczne papiery do scrapbookingu sprawdzą się w każdej sytuacji i będą pasować do każdej okazji. Czy takie właśnie są papiery z kolekcji House of Roses? Moim zdaniem, bez cienia wahania można powiedzieć, że papiery Dom Róż LemonCraft są ponadczasowe.

Przepiękne, różane kompozycje rozmieszczone są w taki sposób, by łatwo było stworzyć z arkusza pracę w dowolnej formie i w rozmaitych rozmiarach, a klasyczne, vintage'owe wzornictwo i kolorystyka sprawiają, że kolekcja nie traci na aktualności mimo upływu lat. Podobnego zdania jest nasz dzisiejszy Gość LemonCraft: Asia Ryba. Jak sama usłyszysz w filmie, nagranym specjalnie dla nas przez Asię, kolekcja papierów do scrapbookingu Dom Róż LemonCraft towarzyszyła Jej w początkach scrapowej przygody, a praca z odświeżoną wersją - Dom  Róż Extra, była jak powrót do przeszłości :-)

A Ty, wracasz z kolekcją Dom Róż do swoich początków twórczości sprzed lat, czy dopiero odkrywasz te piękne, uniwersalne papiery do scrapbookingu?

Dom Róż LemonCraft - inspiracja Gościnnej Projektantki
Asia przygotowała na dziś piękny, ręcznie robiony album na zdjęcia. Choć nie ma on wielu kart, posiada sprytne skrytki, kieszonki i rozkładane strony, dzięki czemu pomieści naprawdę sporo zdjęć. Album ma wymiary ok. 17x21 cm i jest wykonany przede wszystkim z kolekcji papierów. Asia nie chciała dodawać zbyt wielu dodatków dekoracyjnych, by uwypuklić piękno samych papierów.

Najwięcej dekoracji znajduje się na frontowej okładce:


Wewnętrzne strony dekorują przede wszystkim kwiaty wcięte z arkuszy z kolekcji Dom Róż:Prawda, że album Asi jest zachwycający? Będzie świetną oprawą dla ulubionych zdjęć, jednocześnie ich nie przytłaczając i nie odciągając od niego uwagi.

Album z kolekcji Dom Róż LemonCraft - video prezentacja


Mam nadzieję, że album naszej Gościnnej Projektantki podoba Ci się tak bardzo, jak mnie :-) Choć mogłaś go obejrzeć na zdjęciach, zachęcam Cię do kliknięcia w poniższy przycisk i obejrzenia video prezentacji:Jeśli jeszcze się wahasz, oto 3 powody, dla których warto obejrzeć przygotowany przez Asię film:

- widać w nim wszystkie skrytki i dodatkowe miejsca na zdjęcia,
- dokładniej możesz przyjrzeć się detalom pracy,
- Asia prezentuje album, a jednocześnie w interesujący sposób opowiada o kolekcji.

Asia Ryba to znana scraperka, aktywna w social mediach.


Jeśli chcesz poznać więcej pięknych projektów Asi, koniecznie Ją odwiedź! Prace Asi znajdziesz tutaj:

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/user/rybelkaa

Instagram: https://www.instagram.com/co_ja_narobilam/

Grupa na fb: https://www.facebook.com/groups/424845834917570/

Fanpage na FB: https://www.facebook.com/cojanarobilaaam/

Asiu, serdeczne dzięki, że zechciałaś przyjąć nasze zaproszenie i przygotować dla nas tak piękny album z kolekcji Dom Róż!

Gościnna Projektantka LemonCraft - to możesz być Ty!


Wiem, jak bardzo lubisz tworzyć z papierów LemonCraft i dzielić się swoją twórczością z innymi. Zachęcam Cię do aktywnego udziału w życiu naszej grupy na Facebooku: lemoncrafters oraz do oznaczania nas na Instagramie hashtagiem #lemoncrafters - dzięki temu łatwiej nam będzie dostrzec Twoje projekty w sieci i, kto wie, może to właśnie Ciebie zapragniemy zaprosić do gościnnego występu na łamach naszego bloga? :-)

Dziękuję, że jesteś tu z nami! Życzę wspaniałego dnia!
PODPIS

1 komentarz:

  1. Album jest zachwycający, szczególnie zaś że...... z Domu Róż <3 ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger