Papiery do scrapbookingu w deski - skąd je wziąć i do czego wykorzystać?

Istnieją takie wzory papierów do scrapbookingu, które pasują niemal do każdego projektu, na każdą okazję. Jednym z takich wzorów niewątpliwie są deski. Lubimy te wąskie i te szerokie, postarzane i te przypominające nowoczesny parkiet. Jest tylko jeden problem: zazwyczaj w kolekcjach papierów scrapowych jest jeden, góra dwa arkusze w deski. Nie zawsze odpowiada nam ułożenie desek, ich styl, albo odcień... Ale jest na to rozwiązanie! Jeśli potrzebne Ci są papiery do scrapbookingu w deski, mam dziś dla Ciebie świetną wiadomość! Ciekawa? Czytaj dalej!Papiery do scrapbookingu w deski - dlaczego warto je mieć?


Papiery z motywem desek są szalenie popularne i nie dzieje się tak bez powodu. Oto

5 powodów, dla których warto mieć papiery do scrapbookingu w deski:

1) idealnie wpisują się w aktualne trendy eko, rustykalne i vintage, obecne w aranżacji wnętrz, organizacji ślubów oraz innych przyjęć, czyli wszędzie tam, gdzie można wykorzystać scrapbookingową twórczość :-)

2) jest to tradycyjny, neutralny motyw, doskonale pasujący do różnych stylów i technik tworzenia. Przyciemnione tuszem deski będą idealne do prac męskich, rozbielone gesso wspaniale sprawdzą się w pracach shabby chic, a naturalne, zestawione z odrobiną zieleni i koronek, będą wymarzoną bazą do stworzenia kartek i albumów w stylu rustykalnym;

3) świetnie sprawdzają się zarówno w roli tła, jak i jako główny papier w projekcie scrapbookingowym;

4) są na tyle delikatnym i neutralnym deseniem, że nie przyćmiewają dodatków kreatywnych na pracy;

5) wspaniale komponują się zarówno z delikatnymi dodatkami do rękodzieła, jak i z dekoracjami w intensywnych kolorach.


Papiery we wzór desek - z czym je łączyć?


Niemal każda scraperka ma w swoich zbiorach jakieś papiery w deski. Ale z czym je łączyć? Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna, bo - jak wspomniałam wcześniej - deski pasują do wszystkiego. Zwłaszcza te w naturalnych odcieniach drewna, bez dodatkowych wzorów naniesionych na papier.

Obecnie jednym z najgorętszych trendów w scrapbookingu jest łączenie drewna z motywem koronek. Papier do scrapbookingu w deski plus koronki (czy to bawełniane, czy gipiura, czy stemplowane, czy też papier we wzór koronki) to wymarzony duet do romantycznego i sielskiego stylu rustykalnego. Takie zestawienie świetnie sprawdzi się w pracach ślubnych, rocznicowych, urodzinowych. Jeśli zaopatrzysz się w ten zestaw, będziesz mieć bazę do stworzenia większości swoich projektów :-)

Inne, coraz popularniejsze, rozwiązanie to łączenie motywu drewna z innymi materiałami kojarzonymi jako naturalne. Dlatego też papiery w deski i papiery imitujące surowe płótno tworzą niebanalny, bardzo pożądany duet. Style: rustykalny, vintage i eko nie mogą sobie wymarzyć lepszego połączenia!

Papiery do scrapbookingu w deski pięknie łączą się również z wszelką roślinnością, od soczyście zielonych liści, przez polne kwiaty, aż po nasycone kolorami kwiaty ogrodowe.Papiery do scrapbookingu w deski - zobacz pad cały w deski!


Nie chce Ci się "polować" na pojedyncze arkusze w deski z różnych kolekcji papierów do scrapbookingu? Mam dziś dla Ciebie wspaniałą wiadomość! :-) W LemonCraft powstały aż dwa wyjątkowe bloczki kreatywne A4, oba pełne papierów w deski! Drewniane motywy zostały połączone z płótnem w jednym oraz z koronkami w drugim bloczku. Pady A4 Wood Patterns 01 i Wood Patterns 02 to odpowiedź na potrzeby fanów marki, którzy tłumnie marzyli o takich właśnie papierach :-)

Pierwsze bloczki drewnianych papierów są utrzymane w jasnej, neutralnej kolorystyce, ale w przyszłości planujemy stworzyć także papiery do scrapbookingu w ciemne deski oraz papiery scrapowe w kolorowe deski.
Nie chcesz kupować? Możesz wygrać!


Ponieważ nowości w LemonCraft mamy obecnie całkiem sporo i niektóre miłośniczki naszych papierów mają obawy co do zawartości swoich portfeli ;-) mam dla Ciebie jeszcze jedną cudowną wiadomość na dziś! 

Na naszym fanpage na Facebooku, Instagramie oraz w naszej grupie Lemoncrafters masz szansę wygrać cały zestaw naszych wspaniałych nowości. Spiesz się, bo zabawa wkrótce się kończy!
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger