Prowansalska dekoracja do domu - zrób to sama! Darmowy kurs video

Jeśli chcesz mieć dom urządzony modnie, a zarazem przytulnie, koniecznie zdecyduj się na aranżację choć jednego pomieszczenia w stylu prowansalskim. Sielskie i romantyczne klimaty francuskiej wsi to świetna inspiracja do aranżacji sypialni, salonu czy jadalni. Wiele dekoracji podkręcających prowansalski klimat wnętrza możesz wykonać samodzielnie. Nasza Projektantka, Asia, przygotowała na dziś video tutorial na przepiękną, dekoracyjną deseczkę. Prowansalska dekoracja do domu handmade to coś, co zachwyci zarówno Ciebie, jak i odwiedzających Cię gości. Koniecznie stwórz sobie takie cacko!Dekoracje DIY w prowansalskim stylu - co będzie Ci potrzebne?


O stylu prowansalskim opowiadałam Ci już kilka razy. Jeśli pominęłaś teksty poświęcone tej tematyce, serdecznie zapraszam Cię do odwiedzenia tych dwóch wpisów (przeniesiesz się do nich, klikając w poniższe tytuły):

- Aranżacja wnętrz w stylu prowansalskim

Jeśli jednak nie masz czasu lub ochoty zagłębiać się w tematykę prowansalskiej stylistyki, pozwól, że zwrócę Twoją uwagę na jeden istotny fakt: 

jeśli chcesz samodzielnie wykonać dekorację do domu w prowansalskim stylu, koniecznie zaopatrz się w papiery do scrapbookingu My Sweet Provence LemonCraft. 
Znajdziesz tam przepiękne arkusze w delikatne wzory, sielskie, typowo prowansalskie kompozycje z lawendą w roli głównej, a w bloczku kreatywnym A4 do kolekcji dodatkowo cudne elementy tematyczne do wycinania. Z nimi stworzysz piękne i niepowtarzalne ozdoby do prowansalskiego wnętrza i uda Ci się to nawet, jeśli nie jesteś wprawioną scraperką! A jeśli masz obawy, czy dasz radę wykonać przedmiot, który warto będzie umieścić w domu w roli dekoracji, koniecznie obejrzyj kurs video, który specjalnie dla Ciebie przygotowała nasza Projektantka.

Prowansalska dekoracja do domu - kurs video krok po kroku
Asia przygotowała na dziś tutorial video krok po kroku na przepiękną dekoracyjną deseczkę w stylu prowansalskim. Jeśli:

- marzysz o wnętrzu zaaranżowanym w prowansalskim stylu,
- pragniesz otaczać się unikatowymi przedmiotami z duszą,
- nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy na dekoracje do wnętrz,
- lubisz rękodzieło i podobają Ci się przedmioty handmade

ten tutorial jest właśnie dla Ciebie!

W swojej pracy Asia wykorzystała elementy wycięte z bloczka A4 do kolekcji My Sweet Provence. Oto praca, którą możesz wykonać wraz z Asią:Prawda, że jest niesamowita? :-)

Klikając w poniższy przycisk, przejdziesz na nasz kanał YouTube, w którym obejrzysz kurs video na prowansalską deseczkę:Nawet, jeśli nie masz doświadczenia w pracy rękodzielniczej, a stosowanie maski i mediów nieco cię przeraża, możesz teraz się odprężyć i zająć oglądaniem. Asia jest tak świetną nauczycielką, że dokładnie wyjaśni Ci wszystkie etapy powstawania pracy krok po kroku, nie pozostawiając miejsca na domysły. Każdy jest w stanie wykonać taką prowansalską dekorację! :-)

A oto detale pracy, którą możesz przygotować postępując według instrukcji naszej Projektantki:


Mam nadzieję, że poczułaś się zainspirowana i zachęcona do spróbowania swoich sił w kategorii home decor. Pamiętaj, że scrapbooking nie zamyka Cię w ciasnych ramach tworzenia albumów i kartek, posiadane materiały i umiejętności możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów!

Dziękuję, że jesteś tu z nami! Życzę Ci cudownego dnia :-)

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger