Gość LemonCraft - Bożena Nowak Sieradzan. Piękne kartki handmade z małą ilością ozdób

Lubisz mocno dekoracyjne, a jednocześnie niezwykle delikatne projekty scrapbooking? Zachwycają Cię kartki na każdą okazję, wykonane z pomysłem i niezwykłą starannością? Jeśli tak, serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia dzisiejszych przepięknych prac naszego Gościa LemonCraft. Dziś na łamach naszego bloga gościmy przesympatyczną i szalenie zdolną Bożenę Sieradzan!


Poznaj sierpniowego Gościa LemonCraft


Dziś na naszym blogu gościmy Bożenę Nowak Sieradzan, której piękne prace scrapbooking możesz podziwiać na Jej profilu na Facebooku, o TUTAJ (KLIK). Cardmaking zdaje się nie mieć przed Bożenką żadnych tajemnic! Ręcznie robione kartki okolicznościowe na różne okazje to prace, które najczęściej wychodzą spod rąk uzdolnionej scraperki. Po inne formy rękodzieła Bożena sięga znacznie rzadziej, co nie znaczy, iż nie pojawiają się one w Jej pracowni. Exploding boxy, layouty czy mixed-mediowe pisanki - to wszystko od czasu do czasu znajdziesz wśród prac Bożenki. 

Choć kartki Bożeny są niezwykle różnorodne, powstają w rozmaitych barwach, stylach i tematach, to jednak istnieją cechy wspólne dla całej twórczości naszego dzisiejszego Gościa. W pracach Bożenki odnajdziesz warstwowość i lekkość. Przeważa jasna kolorystyka, często pojawiają się też kwiaty - czyli to, co oferują papiery do scrapbookingu marki LemonCraft. Chcesz zobaczysz, jak Bożena pracuje z naszymi papierami, jakie ma na nie pomysły? Koniecznie obejrzyj poniższe inspiracje!


Romantyczna kartka z kwiatową kompozycją

Na początek chcę Ci pokazać niezwykle delikatną, jasną kartkę, która jest idealną propozycją na ślub, rocznicę ślubu lub urodziny (choć sprawdzi się także na chrzest święty, czy I komunię świętą...). Papiery LemonCraft z koronkowym deseniem oraz we wzór desek stanowią subtelne tło dla delikatnej, mocno rozbielonej kompozycji kwiatowej. Swoistą kropką nad i jest tutaj dekoracyjna tekturka. Zobacz, jak niewiele trzeba, by stworzyć efektowną kartkę na każdą okazję!


Błękitne papiery do scrapbookingu LemonCraft - idealne do prac dziecięcych


Kolejna inspiracja Bożeny to kartka na chrzest święty. Tą pracą nasz Gość udowadnia, że jasne, błękitne papiery scrapowe LemonCraft są wprost stworzone do pastelowych, dziecięcych projektów. Kolekcja Serenity to wymarzony materiał do pracy z tematyką chrztów, komunii i roczków. Nie wierzysz? Zobacz sama!


To kolejny projekt, który pokazuje, jak niewiele przydasi musisz mieć do zrobienia efektownej kartki, jeśli wybierzesz odpowiednie papiery do scrapbookingu :-) Bożenka użyła papierów i elementów wyciętych z arkusza, wycinanek z wykrojnika i tekturki tematycznej. Niby niewiele, ale musisz przyznać, że ta kartka i tak robi wrażenie!
Ślub w stylu rustykalnym - kartka z papierów LemonCraft


Ostatnią inspiracją Bożeny jest ślubna kartka utrzymana w niezwykle modnym stylu rustykalnym. Drewno, koronki i roślinne kompozycje w pełni oddają charakter rustykalnej oprawy ślubu i wesela. W ten trend doskonale wpisują się najnowsze papiery LemonCraft z kolekcji Raspberry Garden. 


I znów - zdecydowana większość tej pracy powstała przy użyciu papierów do scrapbookingu i wyciętych z nich elementów, do tego efektowna tekturka, trochę koronki, papierowy kwiatek i zachwycająca kartka ślubna handmade gotowa! :-)
Myślę, że dziś Bożenka wspaniale pokazała - i to aż trzykrotnie! - że piękne kartki okolicznościowe można tworzyć nawet bez góry przydasi. Najważniejszy jest dobry pomysł na pracę, udana kompozycja i odpowiednie, dobre jakościowo papiery do scrapbookingu z ciekawym wzornictwem. Mam nadzieję, że obejrzałaś inspiracje naszego Gościa z takim samym zachwytem, jak ja :-) 

Bożenko, było nam niezwykle miło gościć Cię na naszym blogu! Dziękujemy za piękne inspiracje, które ukazują urok naszych kolekcji papierów scrapowych!

Pozdrawiam serdecznie!
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger