Prosta dekoracja świąteczna - jak zrobić samemu ozdobę zimową do domu?

Podobają Ci się świąteczne dekoracje handmade, ale nie możesz pozbyć się wrażenia, że nie poradzisz sobie z ich samodzielnym wykonaniem? Nie martw się! Dziś dwie Projektantki LemonCraft, Asia i Weronika, udowadniają, że wystarczą odpowiednie materiały i dobry pomysł, by w kilka chwil wyczarować przepiękne ozdoby zimowe do domu! :-) Prosta dekoracja świąteczna też może być efektowna! A korzystając z inspiracji LemonCraft, możesz stworzyć swoje ozdoby w dwóch różnych stylach - dla każdego coś miłego! :-) Jak zrobić samemu ozdobę zimową do domu? Koniecznie obejrzyj dzisiejsze inspiracje i przeczytaj tekst :-)
Prosta dekoracja świąteczna w zimowym klimacie


Zobacz, jak niewiele potrzeba, by stworzyć świąteczną dekorację z efektem wow! Asia przygotowała na dziś uroczego bałwanka, który wspaniale udekoruje domowe wnętrze nie tylko w okresie Bożego Narodzenia, ale i przez cały zimowy sezon! :-) Jak zrobić samemu ozdobę zimową do domu? Wystarczy piękna baza bałwanka od Woodouts i bajkowe, zimowe papiery do scrapbookingu LemonCraft z kolekcji Joy to the world, by stworzyć niesamowity, mroźny, a zarazem radosny klimat na swojej pracy :-)
Zauważ, że praca Asi, choć bardzo efektowna, nie wymaga użycia wielu ozdób. Sekret tego projektu tkwi w:

- zastosowaniu różnych technik,
- stworzeniu zróżnicowanych tekstur,
- doborze kolorystyki.

Ty też potrafisz zrobić takiego ślicznego, zimowego bałwanka! :-)Użyj do jego udekorowania ręcznie robionych kwiatów i ozdób, lub skorzystaj z wielu dostępnych na rynku gotowych produktów do rękodzieła :-)

A jeśli najlepiej tworzy Ci się coś w oparciu o konkretną, czytelną instrukcję, Asia przygotowała dla Ciebie kurs scrapbooking w formie video, na którym możesz obejrzeć etapy powstawania tego cudnego bałwanka! Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk, by obejrzeć kurs video krok po kroku na prostą dekorację świąteczną:

Prosta rustykalna dekoracja świątecznaZimowe klimaty do Ciebie nie przemawiają, ale styl rustykalny na święta to coś, co kochasz całym sercem? Bazy woodouts i papiery do scrapbookingu LemonCraft umożliwiają Ci również stworzenie prostej dekoracji świątecznej w innej stylistyce, niż zaprezentowała Asia. Weronika pokazuje, że prosta dekoracja świąteczna w stylu rustykalnym może stać się niebanalną ozdobą wnętrza. Będzie pięknie zdobić np. świąteczny stół w jadalni zaaranżowanej w stylu vintage, eko czy rustykalnym. Podobnie jak Asia, Weronika stworzyła pracę skromnie udekorowaną, ale przyciągającą wzrok swoją kolorystyką i zróżnicowanymi teksturami. 


Papiery do scrapbookingu, wstążeczka i dzwoneczek - tyle wystarczy, by udekorować piękną bazę aniołka, wcześniej potraktowaną odpowiednimi preparatami. Jeśli nie wiesz, jak uzyskać taki efekt, jak na pracy Weroniki, nie przejmuj się! Aniołek Woodouts będzie prezentować się równie pięknie w wersji surowej lub pomalowany na jednolity kolor, np. białą lub beżową farbą kredową.


Jak Ci się podobają dzisiejsze propozycje Projektantek LemonCraft? :-) Czujesz się zainspirowana do stworzenia prostych dekoracji świątecznych, które odmienią Twój dom na okres Bożego Narodzenia? Nie czekaj z ich wykonaniem! Pamiętaj, że im bliżej świąt, tym więcej będziesz mieć do zrobienia i tym mniej czasu zostanie na rękodzieło ;-) 

Życzę Ci cudownego dnia i udanego startu w nowy, twórczy tydzień!1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger