Exploding box na ślub - zobacz ślubny prezent handmade w stylu prowansalskim

Exploding box to bardzo lubiana i bardzo efektowna forma papierowego rękodzieła. Odpowiednio udekorowany, będzie świetnym upominkiem na wiele różnych okazji. Szczególnie chętnie tworzymy go z okazji ślubu, bo exploding box na ślub daje nam całe morze możliwości! Taki prezent ślubny handmade możesz udekorować motywem młodej pary, tortem ślubnym, obrączkami, albo czymkolwiek zechcesz! A do tego, poza środkiem pudełeczka, masz do dyspozycji jeszcze cztery ścianki oraz wieczko - w tym projekcie bez trudu zmieścisz wszystko, co pragniesz zawrzeć w swojej ślubnej pracy! Zapraszam Cię do przeczytania tekstu o ślubnych exploding boxach oraz do obejrzenia prześlicznej inspiracji Cytrynowej Projektantki, Ewy. Ewa przygotowała na dziś fenomenalny ślubny prezent handmade w stylu prowansalskim, w zachwycającej fioletowo-zielonej kolorystyce.


Exploding box na ślub - sprawdź, dlaczego warto go wykonać!

Exploding box zamiast tradycyjnej kartki? Wiele scraperek coraz chętniej wybiera to rozwiązanie i to nie bez powodu! Naprawdę warto wykonać exploding box na ślub, choć praca nad nim niejednokrotnie trwa znacznie dłużej niż tworzenie kartki okolicznościowej. Dlaczego zatem tak kochamy ślubne exploding boxy? Powodów jest wiele, oto najważniejsze z nich:

- zyskujesz jednocześnie prezent i opakowanie na prezent, exploding box sam w sobie jest super upominkiem, a do tego możesz wewnątrz stworzyć kieszonkę/kieszonki na prezent pieniężny lub przygotować pudełeczko z drobnym prezentem wewnątrz;

- exploding box to bardzo efektowna forma rękodzieła i - wręczona na ślub - bez wątpienia wyróżni się spośród dziesiątek kartek, które otrzyma tego dnia Młoda Para;

- w exploding boxie ślubnym masz sporo miejsca na zamieszczenie życzeń, personalizacji, ślubnych motywów i dekoracji, możesz również wygospodarować miejsce na zdjęcie Państwa Młodych, lub nawet pokusić się na wklejenie do boxa mini albumiku, tak jak zrobiła to nasza Projektantka Magda TUTAJ;

- exploding box umożliwia Ci - jak żadna inna forma kartki ręcznie robionej - stworzenie przestrzennej, trójwymiarowej kompozycji - a tworzenie jej to świetna zabawa!

Exploding box na ślub: klasyka czy nowoczesność?

Zdecydowałaś się wykonać exploding box ślubny? Musisz jeszcze zastanowić się, w jakim kierunku pójść ze swoją twórczością ;-) Klasyczny exploding box na ślub to ten utrzymany w jasnej kolorystyce: kolory kremowe, biele i beże będą tutaj dobrze widziane. Powinnaś wybrać klasyczną ślubną symbolikę i pilnować, by Twoja praca była raczej elegancka i stonowana. 

Nie jest to jednak jedyna możliwość ;-) Exploding box na ślub może mieć tak naprawdę dowolną kolorystykę, stylistykę i... tematykę. Ja np. robiłam kiedyś ślubny exploding box dla miłośników podróżowania, więc na środku mojego pudełeczka znalazła się wieża Eiffla i stos walizek ;-) Jeśli nie bardzo wyobrażasz sobie, jak taki nowoczesny, uciekający od klasyki, exploding box ślubny może wyglądać, koniecznie obejrzyj inspirację Ewy!

Ślubny exploding box - zobacz prezent ślubny w stylu prowansalskim


Ewa przygotowała na dziś exploding box na ślub, który - choć elegancki i romantyczny - wymyka się z ram ogólnie pojmowanej klasyki ślubnej. Zamiast bieli i kremu mamy tu bowiem piękny, radosny odcień fioletu i jasną, orzeźwiającą zieleń. Kolorystyka ślubnego prezentu handmade wykonanego przez Projektantkę to efekt połączenia dwóch różnych kolekcji LemonCraft. Ewa wykorzystała papiery do scrapbookingu z kolekcji My Sweet Provence oraz bloczek kreatywny Melody 2.
Wesela w stylu prowansalskim są teraz bardzo popularne, więc taki romantyczny, zielono-fioletowy exploding box, z mnóstwem kwiatów, ażurowych wzorów i przepiękną młodą parą na środku, świetnie wpisuje się w klimat współczesnego przyjęcia weselnego!Mamy tu sporą dawkę koloru, ale dzięki użyciu jasnych barw, praca pozostaje lekka i pełna wytworności.


Czyż ten barwny i romantyczny exploding box na ślub nie jest zachwycający? Sama chciałabym taki dostać, stety niestety, ślub mam już dawno za sobą ;-)


Lubisz tworzyć exploding boxy? Na jaką okazję najczęściej je wręczasz? Czy masz swoje ulubione papiery do scrapbookingu LemonCraft, z których robisz ślubne exploding boxy? Koniecznie daj znać w komentarzu, chętnie poczytam! :-) 

Twórczego, kreatywnego dnia Ci życzę!


PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger