Jak zrobić kartkę gorset - kurs scrapbooking krok po kroku

Czasem znudzą nam się projekty, po które zwykle sięgamy i poszukujemy rozwiązań, których dotąd nie próbowałyśmy. Zdarza się, że natkniemy się na jakąś dość popularną formę, która nas zachwyci, ale nie mamy pojęcia, jak taką pracę wykonać. Masz tak czasem, że godzinami zastanawiasz się, jak zrobić kartkę określonego rodzaju? Jeśli kiedykolwiek główkowałaś nad tym, jak zrobić kartkę z gorsetowym wiązaniem, dziś mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie! Emilia przygotowała taką właśnie kartkę i nagrała kurs video, na którym krok po kroku prezentuje etapy powstawania tej pięknej pracy :-) Chcesz zrobić kartkę gorset? Koniecznie obejrzyj dzisiejszy kurs scrapbooking oraz zachwyć się razem ze mną inspiracjami naszej Edukatorki!


Kartka gorset - na jaką okazję będzie odpowiednia?


Kartka z gorsetowym wiązaniem z pewnością nie należy do najpopularniejszych form ręcznie robionych kartek. Bez wątpienia istnieją jednak okazje, na które taka kartka będzie odpowiednia. Dla kogo kartka gorset będzie świetnym upominkiem? Możesz ją podarować m.in.:

- na wieczór panieński lub kawalerski;
- na 18 urodziny;
- na okrągłe urodziny: 20, 30, 40 czy 50.

W zależności od wybranych kolorów i dekoracji, kartka gorset będzie propozycją albo niezwykle zmysłową i romantyczną, albo ognistą i drapieżną.


Jest upominkiem odpowiednim i dla kobiety i dla mężczyzny :-) Do wyboru masz kartkę w kształcie kobiecego gorsetu (bardziej seksowna wersja) oraz kartkę prostokątną z wiązaniem gorsetowym - ta druga opcja bardziej sprawdza się w tych subtelniejszych projektach.

Kartka gorset - ta sama forma, różny efekt


Nie wierzysz, że za pomocą papierów do scrapbookingu i kreatywnych dodatków możesz decydować o tym, jaki wydźwięk zyska Twoja kartka gorset? Spójrz, Emilia przygotowała na dziś aż dwie kartki w tej formie. Obie są prostokątne, mają gorsetowe wiązanie i podobny układ kompozycji, a jednak bardzo się od siebie różnią. Wiesz, co to oznacza? Chcę Ci przypomnieć - a jeśli jesteś początkującą kartkomaniaczką, to może wręcz poinformować Cię - o czymś bardzo, bardzo ważnym! Nawet jeśli korzystasz z kursu scrapbooking krok po kroku, nie oznacza to, że musisz wykorzystać wszystkie te same produkty, których używa edukator! Jeśli nie posiadasz akurat danego arkusza papieru scrapowego, albo identycznych kwiatków i koronek, możesz użyć innych, tych, którymi dysponujesz! :-) Nie zapominaj o tym, że praca stworzona według tutorialu nie musi być kropka w kropkę identyczna z oryginałem! :-))

A skoro już to wiesz, zapraszam Cię na kurs przygotowany przez Emilię :-)

Kurs scrapbooking krok po kroku na kartkę gorset

Emilia przygotowała specjalnie dla Ciebie bardzo czytelny i przyjemny w odbiorze kurs scrapbooking krok po kroku na kartkę gorset. 


Z filmu dowiesz się, jak przygotować gorsetowe wiązanie na kartce, ale także - jak zbudować kompozycję kartki oraz czym przytwierdzić poszczególne elementy kompozycji dekoracyjnej. Emilka pokazuje również, w jaki sposób wykańcza swoją kartkę, by była w pełni dopieszczona i dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić kartkę gorset i zachwycić otoczenie swoim rękodziełem, kliknij w poniższy przycisk, a przeniesiesz się na nasz kanał na YouTube, wprost do filmu z tutorialem! :-) 
Kurs jest w pełni darmowy i możesz do niego wracać tyle razy, ile masz ochotę!

Czy dzisiejszy artykuł, przepiękne inspiracje i kurs video zmotywowały Cię do prób z tą intrygującą, gorsetową formą kartki? Jeśli stworzysz swoją pracę według tutorialu Emilii, koniecznie pochwal się swoją pracą tu w komentarzu, lub na naszej inspirującej i przyjaznej grupie na Facebooku - Lemoncrafters! 

Życzę Ci wspaniałego dnia :-)PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger