Jak zrobić świąteczny wianek z papieru? Poznaj najprostszy sposób i aż 11 pomysłów na wianki!

Są takie dekoracje i symbole, bez których nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. Do tej grupy niewątpliwie można zaliczyć wianek świąteczny. Wianki wieszamy na drzwiach wejściowych do naszych domów, albo dekorują one świąteczny stół. A wiesz, że możesz zrobić świąteczny wianek z papieru? Będzie efektowny i trwały, a jego wykonanie jest niezwykle łatwe. Poznaj najprostszy sposób na stworzenie papierowego wianka!! Jesteś ciekawa, jaki to sposób? Koniecznie czytaj dalej! I zachwyć się razem ze mną przepięknymi inspiracjami Cytrynowych Projektantek :-)

Najprostszy sposób na świąteczny wianek scrapbooking - nigdy wcześniej nie było to takie proste!


Wianek z papieru - dlaczego dotychczas tak niewiele scraperek realizowało tego typu pomysł? Papierowy wianek można było stworzyć ze żmudnie powycinanych gałązek z wykrojnika lub dziurkacza, albo z listków wyciętych z arkuszy z elementami. Można było również taki wianek sobie zrobić za pomocą odbitek ze stempli, albo nakładając wzór wianka przez maskę, np. pastą strukturalną. Wszystkie te metody są dość pracochłonne, a efekt końcowy nie zawsze w pełni nas zadowala... Dlatego LemonCraft wychodzi do Ciebie z pomocną dłonią! Od teraz robienie papierowego wianka będzie przyjemnością, wspaniałą, kreatywną zabawą, mile spędzonym czasem... Jak to możliwe? :-) Jeśli jeszcze nie znasz dobrze naszej tegorocznej świątecznej kolekcji papierów do scrapbookingu "This Christmas", pragnę zwrócić Twoją szczególną uwagę na arkusz nr 04, który wygląda tak:

Wspaniały wianek, który ma idealną wielkość, by stworzyć z niego samodzielną bożonarodzeniową ozdobę lub aby wykorzystać go w roli pięknego dekoracyjnego dodatku do kartki, albumu, scrapa czy ramki! A do tego mnóstwo elementów do wycinania, którymi można ten piękny papierowy wianek udekorować :-) Świetna zabawa i dla dużych i dla małych - możesz więc przygotować dekorację świąteczną razem z dziećmi :-)

Papierowy wianek na święta - co z nim można zrobić?


Pomysłów i twórczych możliwości wykorzystania papierowego wianka LemonCraft może być całe mnóstwo - co za chwilkę udowodnię, prezentując Ci prace Cytrynowych Projektantek :-) 

Wianek będzie świetną samodzielną ozdobą drzwi czy stołu, jeśli odpowiednio go wzmocnisz, np. okręgiem z tektury lub z płyty hdf/mdf. Tak przygotowaną bazę możesz potraktować w ten sam sposób, jak tradycyjny, żywy wianek - z tą różnicą, że z naszego nie będą osypywać się uschnięte igiełki ;-) 

Świąteczny wianek z kolekcji This Christmas może też być częścią większej dekoracji na Boże Narodzenie. Możesz wkomponować go w ramkę, udekorować nim okładkę świątecznego albumu albo utworzyć świąteczny scrap z wykorzystaniem wianka jako elementu kompozycji. Jak widzisz - możliwości są niemal nieograniczone. A ja jestem przekonana, że jeszcze niejedna scraperka zachwyci i zaskoczy nas swoim pomysłem na świąteczny wianek z papieru LemonCraft :-)

11 sposobów na świąteczny wianek z papieru - pomysły doświadczonych scraperek


Przy tak ogromnych możliwościach, jakie daje ten wianek, 10 pomysłów na jego wykorzystanie może wydawać się zaledwie kroplą w morzu, ale chcę Ci pokazać, jak wiele różnorodnych projektów można stworzyć, wykorzystując te same elementy i uzupełniając je o własny talent, pomysł, po prostu - o cząstkę siebie :-)

Marta skontrastowała zieleń listków z bielą kwiatów i stworzyła piękny wianuszek na wieczku opakowania czekoladek:
 
 

Weronika pokazuje, że wianek jest sam w sobie tak śliczny, iż nie potrzebuje już wielu elementów dekoracyjnych, by przyciągać wzrok i zachwycać:

 
 
Asia udowadnia, że wielkość wianuszka jest idealna, by stworzyć z niego dekoracyjną zawieszkę:


Jasmina zaskoczyła nas jak zwykle, prezentując wykorzystanie wianka jako frontowej części kartki sztalugowej:Magda ozdobiła papierowym wiankiem okładkę świątecznego, niezwykle klimatycznego albumiku:

 Agata wykonała tradycyjny, świąteczny wianek, który można zawiesić na drzwiach:

 
 
Tatiana również stworzyła tradycyjny świąteczny wianek, dekorując go wycinankami z kolekcji:


 
U Ewy wianek również został stworzony z myślą o zawieszeniu go na drzwiach, ale dodatkowo zyskał plecki, dzięki czemu powstała przestrzenna ramka w formie wianka - można ją uzupełnić np. świąteczną fotografią albo tekstem ulubionej kolędy :-)Emilia stworzyła niezwykle klimatyczną, dekoracyjną ramkę z wiankiem:

 
 
Ja również stworzyłam ramkę, zauważ jednak, że w totalnie innym stylu :-)

 
 
Dołączyła do nas również Szefowa Lemoncraft, która zwyczajnie nie umiała przejść obojętnie obok pokusy stworzenia swojej wersji wianka. To kolejna ramka - jednak zdecydowanie inna od dwóch powyższych! Tylko spójrz, ile tu się dzieje!
Czy w Twojej głowie zrodził się już pomysł na świąteczny wianek? Wiesz, jak chciałabyś wykorzystać papierowy wianek LemonCraft? Nie zwlekaj dłużej z realizacją swojego pomysłu! Tylko do 18 października możesz wziąć udział w naszym wiankowym wyzwaniu z nagrodą! Zabawa trwa na naszej grupie Lemoncrafters, do której serdecznie Cię zapraszam :-)
 

 PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger