Kto wygrał wrześniowe wyzwanie w Lemoncraft? My już wiemy, poznaj zwycięzców!

Dziś 10 października, co na naszym blogu oznacza tylko jedno: czas ogłosić zwycięzców wrześniowego wyzwania z moodboardem LemonCraft! Kto tym razem zgarnia bon na 50 zł do wydania w naszym sklepie? Czyje projekty zachwyciły nas najbardziej? Kto zajmie podium tym razem? Czytaj dalej! :-)

Wyzwanie zatytułowane Oh Boy! wydawało się niezbyt łatwym wyzwaniem, a jednak - jak zawsze - świetnie sobie poradziłyście! Obejrzałyśmy wraz z Cytrynowym Zespołem mnóstwo przepięknych, inspirujących projektów scrapbooking. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia! To dla nas niesamowita radość, gdy widzimy, jak chętnie bawicie się z nami :-) Wybór ponownie był bardzo, bardzo trudny, ale w demokratycznym głosowaniu wyłoniłyśmy zwycięskie prace. Nie będę już przedłużać, tylko powiem, że...

pierwsze miejsce - a więc również banerek oraz bon na 50 zł do wydania w sklepie LemonCraft - otrzymuje... Silvia Murillo! Wspaniały projekt, ogrom pracy, idealne dopasowanie do moodboardu! Ten album jest fenomenalny! :-)
Serdeczne gratulacje!!! Oto banerek dla Ciebie:

a w sprawie nagrody skontaktuj się z nami, pisząc na adres mailowy: biuro@lemoncraft.pl :-)


2 miejsce zdobywa Mili Fili , za powrót do korzeni scrapbookingu i stworzenie wspaniałego, pełnowymiarowego scrapa :-) Twoja praca świetnie oddaje klimat moodboardu, choć przecież wcale nie jest męska! :D
Serdeczne gratulacje! A oto Twój banerek:

3 miejsce zdobywa Masha Kharina za cudowne kartki, które ujęły nas swoim artystycznym nieładem, wspaniałą kolorystyką i wyjątkowym klimatem :-)
Gratulujemy! :-) A oto banerek dla Ciebie:


Jak zwykle, chcę raz jeszcze pogratulować Zwyciężczyniom wyzwania wrześniowego LemonCraft, ale też kieruję słowa podziękowania i uznania w stronę każdej jednej osoby, która zgłosiła swoją pracę w zabawie. To, że chciało Ci się stworzyć projekt zgodny z moodboardem, opublikować u siebie banerek wyzwaniowy, podlinkować swoją pracę - za cały wkład w to, że wyzwanie na blogu Lemoncraft tętniło życiem serdecznie Ci dziękuję! :* Mam nadzieję, że weźmiesz również udział w wyzwaniu listopadowym, a już teraz mogę Ci zdradzić, że moodborad będzie szalenie inspirujący! :-)

Życzę Ci cudownego dnia!PODPIS

3 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger