Co na prezent z okazji roczku? Stwórz exploding box na pierwsze urodziny

Masz w rodzinie maluszka, który będzie świętować swoje pierwsze urodziny? A może ktoś poprosił Cię o wykonanie pamiątki handmade na roczek? Jeśli nie wiesz, co przygotować i wciąż zadajesz sobie pytanie, co na prezent z okazji roczku będzie najlepsze, mam dziś dla Ciebie świetną propozycję! Stwórz exploding box na pierwsze urodziny - będzie nie tylko nietuzinkową kartką z życzeniami, ale i piękną pamiątką na lata :-) Koniecznie obejrzyj dzisiejszą inspirację Cytrynowej Projektantki, Małgosi, która pokazuje, w jaki sposób można zaaranżować ręcznie robione pudełeczko na roczek dla chłopca! 


Pierwsze urodziny wymagają wyjątkowej oprawy

Czy pierwsze urodziny są takie, jak każde kolejne? Myślę, że zgodzisz się ze mną, że nie ;-) Roczek jest bardziej celebrowany, huczniej obchodzony i pamiątki z tych szczególnych, pierwszych urodzin chętniej przechowujemy. Sama mam w domu duże pudło, w którym skryte są kartki z życzeniami z moich chrzcin i z roczku właśnie - czy Ty też posiadasz tego typu pamiątkę z dzieciństwa?

Właśnie dlatego, że pierwsze urodziny są tak wyjątkowe (no, bo są pierwsze :D), staramy się, by uroczystość zyskała odpowiednią, wyjątkową oprawę. A w jej skład wchodzą także kartki urodzinowe i inne pamiątki. Jako rękodzielniczka na pewno wiesz, że masz mnóstwo możliwości, by upamiętnić ten niezwykły dzień małego solenizanta. A exploding box na pierwsze urodziny to chyba jedna z najchętniej wybieranych pamiątek :-) Skusisz się na stworzenie takiego roczkowego pudełeczka? :-)

Pomysł na prezent na roczek - radosny i elegancki exploding box

Jeśli zastanawiasz się, jak taki prezent z okazji roczku mógłby wyglądać, spieszę z pomocą. Cytrynowa Projektantka, Gosia, wykonała przepiękny exploding box na pierwsze urodziny, który jest zarówno radosny (w końcu to upominek dla dziecka), jak i elegancki (wszak - to już mamy ustalone - pierwsze urodziny wymagają wyjątkowej oprawy). 


Delikatne pudełeczko utrzymane jest w jasnej kolorystyce, a jego ozdobę stanowią wycinanki i tekturki tematyczne, ściśle nawiązujące do dziecięcego świata. Ręcznie wykonana pamiątka pierwszych urodzin dla chłopca to, oczywiście, świetna okazja do użycia kolekcji papierów Boy's Little World! Te śliczne papiery do scrapbookingu LemonCraft nie tylko posiadają idealną dla chłopca kolorystykę (błękit i beż), ale i mnóstwo fantastycznych obrazków do wycięcia. 


Gosia uzupełniła je o równie urocze tekturki i stworzyła delikatną, przyciągającą uwagę pracę.
A na środku exploding boxa na roczek znajduje się gwóźdź programu: duża cyfra 1, pięknie udekorowana. Nawet patrząc na pudełeczko za kilka lat, nie będzie wątpliwości, z jakiej okazji powstała ta prześliczna pamiątka handmade!


Exploding box i... co jeszcze na prezent z okazji roczku?

Obawiasz się,  że exploding box to za mało na prezent na pierwsze urodziny? Zawsze możesz wykorzystać swoje pudełeczko także w roli opakowania na upominek i np. umieścić wewnątrz medalik albo voucher na roczkową sesję zdjęciową... Możesz też potraktować exploding box jako kartkę urodzinową, a do niego dokupić dowolny upominek dla maluszka: zabawkę, ubranko. Jak wtedy wręczyć w całości prezent? Exploding box możesz dać osobno, ale zmieści się też - razem z prezentem głównym - w większej torbie prezentowej :-)

Mam nadzieję, że dzisiejszy artykuł zainspirował Cię do tworzenia wyjątkowych pamiątek pierwszych urodzin, a projekt Gosi oraz papiery LemonCraft nakręciły Cię twórczo :-) Życzę Ci wspaniałego dnia!


PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger