Romantyczna kartka ręcznie robiona - papiery do scrapbookingu Yesterday Lemoncraft

Grudzień to czas podsumowań, można więc podsumować np. swoją działalność w Design Team'ie LemonCraft ;-) U nas w tym miesiącu podsumowanie polega na wykonaniu pracy z najulubieńszej Lemonkowej kolekcji papierów. Nie mogło być inaczej - u mnie to po prostu musiała być Yesterday! Dlaczego? Dlatego, że jest to kolekcja, która zrodziła się w mojej głowie i w sercu. Powstała w mojej wyobraźni, a Ania spełniła moje marzenie i zmaterializowała to wszystko, co zawsze chciałam odnaleźć w kolekcji papierów do scrapbookingu. Kolekcja Yesterday LemonCraft to romantyczne papiery do scrapbookingu, które możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów - zobacz, co tym razem ja z nich stworzyłam!


Papiery do scrapbookingu Yesterday Lemoncraft - do jakich projektów będą dobre?

Pamiętam, jak wspaniałym przeżyciem było tworzenie tych papierów razem z Anią. Miało być szalenie romantycznie, kobieco, delikatnie i starociowo... Udało się w 100% zrealizować plan, a kolekcja do dziś jest moją ukochaną, mimo, że po niej powstało jeszcze wiele cudownych papierów LemonCraft :-) Do czego wykorzystasz romantyczne papiery do scrapbookingu z kolekcji Yesterday?

1) do wszelkich kobiecych i dziewczęcych projektów;

2) do prac urodzinowych, komunijnych, imieninowych, ślubnych, rocznicowych;

3) do projektów w stylu shabby chic, romantycznym.

Z założenia papiery te miały być niezwykle uniwersalne i mam nadzieję, że takie właśnie są. Osobiście tworzyłam z nich wiele różnorodnych prac scrapbookingowych: kartki, albumy, księgi, boxy - powstawały na różne okazje i dla różnych osób. Różane i koronkowe wzory sprawiają, że kolekcja aż się prosi o wykorzystanie w pracach dla pań, ale połączenie delikatnego beżu z błękitnym odcieniem mięty świetnie sprawdza się również w pracach dla chłopców, np. na chrzest święty.

Romantyczna kartka ręcznie robiona - sprawdź, jak wykorzystać kolekcję Yesterday!

Przygotowałam na dziś ukwieconą, romantyczną kartkę. Dzięki pastelowej kolorystyce jest delikatna, ale bogate zdobienia sprawiają, że kartka będzie się wyróżniać w tłumie ;-)


Papiery do scrapbookingu Yesterday LemonCraft zawsze nastrajają mnie do tworzenia prac romantycznych, z mnóstwem kwiatów i koronek. Tak było i tym razem! Pastelowy róż i delikatny beż uzupełniłam kroplą ożywczej, energetycznej zieleni :-) Czasem zamiast zieleni, wybierałam chłodny odcień mięty, który znajdziesz wśród arkuszy tej kolekcji.


Delikatne wzornictwo papierów pozwala zaszaleć z dodatkami - można stworzyć bogatą kompozycję, dla której papiery scrapowe będą pięknym, subtelnym tłem.Nawiasem mówiąc - arkusz, którego użyłam w tej kartce, to mój najukochańszy z ukochanych :-) Zrobiłam kiedyś spory zapas tego konkretnego jasnego papieru do scrapbookingu. Jaśniutki, beżowy arkusz w subtelne białe zawijaski to idealna materia do tworzenia prac ślubnych, chrzcielnych i komunijnych, a strona cała w delikatne róże to szalenie romantyczna propozycja do kobiecych i dziewczęcych projektów.

A Ty lubisz kolekcję Yesterday? Jakie projekty z niej stworzyłaś? Masz jeszcze zapasy tych papierów w swoich zbiorach? Koniecznie daj znać w komentarzu! :-)


Dziękuję Ci za Twoją obecność na naszym blogu! Życzę Ci wspaniałego, kreatywnego dnia :-)


PODPIS

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *