Papiery scrapbooking do prac wielkanocnych, ślubnych i komunijnych

Opowiedziałam Ci już nieco więcej o kobiecej i męskiej wersji naszej najnowszej kolekcji papierów do scrapbookingu, dziś z kolei chciałabym zwrócić Twoją uwagę na nowe bloki kreatywne LemonCraft. Znajdziesz w nich wszystko to, co niezbędne jest scraperce do tworzenia wiosennych projektów scrapowych. W naszych bloczkach smart zawarte są papiery scrapbooking do prac wielkanocnych, ślubnych i komunijnych - możesz je zatem wykorzystać do wszystkich prac od marca do września! Ale to nie wszystko! Co jeszcze wyczarujesz z bloków kreatywnych LemonCraft? Jakie możliwości dają Ci kolekcje SPRING EVERYWHERE i WOOD PATTERNS? Koniecznie czytaj dalej!Bloczki kreatywne smart od LemonCraft - sprawdź, dlaczego musisz je mieć!


O zaletach naszych bloków kreatywnych pisałam już TUTAJ, dziś jednak chcę Ci przypomnieć największe zalety naszego produktu typu smart. Wyobraź sobie, że wystarczy kupić jeden blok kreatywny 30x30 cm, by zyskać:

- papiery typu basic, idealne jako tło Twoich prac;
- papiery scrapbooking z pięknymi wzorami;
- elementy do samodzielnego wycięcia, które pomogą zbudować wspaniałą kompozycję Twojej pracy.

Nie dość, że jest to dla Ciebie tylko jednorazowy wydatek, zyskujesz od razu pasujące do siebie papiery i dodatki, co niezwykle ułatwia tworzenie. Dodatkowo oszczędzasz miejsce w pracowni, bo w jednym produkcie masz wszystko, czego potrzebujesz, by zrobić piękną kartkę czy album scrapbooking. A do tego, możesz zabrać ulubiony bloczek kreatywny LemonCraft ze sobą i tworzyć, gdziekolwiek jesteś! Nasz produkt nie zajmie dużo miejsca w bagażu, a poza bloczkiem potrzebujesz naprawdę niewiele, by móc zrobić coś pięknego.

SPRING EVERYWHERE LemonCraft - papiery scrapbooking do prac wielkanocnych


Pierwszym nowym blokiem kreatywnym LemonCraft w roku 2022 jest blok, zawierający papiery scrapbooking do prac wielkanocnych. Z pomocą SPRING EVERYWHERE LemonCraft wykonasz radosne, pastelowe, iście wiosenne prace. 

W SPRING EVERYWHERE znajdziesz wycinanki, które bardzo ułatwią Ci tworzenie wielkanocnych kompozycji.


Mnóstwo elementów do wycinania w barwach i stylu pasujących do papierów to atut bloczków kreatywnych LemonCraft.Tematyczne wycinanki, takie jak pisanki, baranki, czy króliczki, sprawią, że tworzenie kartek wielkanocnych stanie się proste i przyjemne. Nawet tych do koperty! Nie wierzysz? To spójrz tylko na piękną inspirację Ewy, która udowadnia, że wystarczą nasze piękne, kolorowe papiery do scrapbookingu i wycinanki tematyczne, by przygotować nietuzinkowe ręcznie robione kartki z życzeniami:

Z pomocą SPRING EVERYWHERE stworzysz zarówno bogate kompozycje, jak i proste kartki do koperty.


Również Marta bez trudu stworzyła wielkanocną kartkę, która zmieści się do koperty:

Aby stworzyć piękną kartkę z naszego wiosennego bloczka kreatywnego, nie potrzebujesz wielu dodatków.Oczywiście, jeśli kochasz bogate kompozycje, SPRING EVERYWHERE również odpowie Twoim potrzebom:

Tworzenie wielkanocnych kartek nigdy jeszcze nie było tak proste!


Ze SPRING EVERYWHERE wykonasz kolorowe i radosne kartki na Wielkanoc.


Twórz nieoczywiste kartki okolicznościowe - SPRING EVERYWHERE pobudzi Twoją kreatywność!

Zaproś wiosnę do swojej pracowni - poznaj blok kreatywny SPRING EVERYWHERE


Wielkanocne papiery do scrapbookingu SPRING EVERYWHERE mają tę ogromną zaletę, że... nie są wyłącznie świątecznymi papierami. Jeśli po wykonaniu kartek-jajek, wielkanocnych dekoracji do domu i kartek okolicznościowych z życzeniami zostanie Ci jeszcze kilka arkuszy w wiosennym bloku kreatywnym LemonCraft, nie musisz trzymać go aż do kolejnej Wielkanocy! Piękne, pastelowe kolory, uniwersalne wzornictwo i zachwycające kompozycje kwiatowe sprawiają, że blok SPRING EVERYWHERE doskonale nadaje się do wszelkich radosnych, wiosennych prac. 

Z naszym wiosennym blokiem kreatywnym stworzysz wspaniałe, wiosenne dekoracje do domu.Papiery z tego zestawu świetnie sprawdzą się w kartkach na Dzień Matki, w pracach urodzinowych, czy we wszelkich projektach przeznaczonych dla dzieci. Dowód? Tylko zobacz, w jak różny sposób bloczek SPRING EVERYWHERE LemonCraft wykorzystały Cytrynowe Projektantki!

SPRING EVERYWHERE to nie tylko Wielkanoc, z tym bloczkiem przygotujesz barwne i radosne prace wiosenne oraz kartki okolicznościowe na dowolną okazję!


Pastelowy album ze SPRING EVERYWHERE? Jasne! Na wiosenne zdjęcia będzie idealny.
A może kartki na Dzień Matki? Ze SPRING EVERYWHERE LemonCraft przygotujesz piękne, delikatne prace.


SPRING EVERYWHERE doskonale komponuje się z naszym drugim bloczkiem kreatywnym, o którym przeczytasz poniżej.Komunijne i ślubne papiery scrapbooking -  blok kreatywny WOOD PATTERNS


Jeśli teraz zastanawiasz się, czy istnieje coś jeszcze bardziej uniwersalnego i wszechstronnego niż bloczek SPRING EVERYWHERE to muszę Ci powiedzieć, że... tak! 

Odcienie bieli i kremu, a do tego deski i koronki? Szalenie uniwersalne połączenie!Jasne deski i eleganckie koronki, delikatne odcienie kremu, beżu i bieli, a wszystko to w ulubionym formacie scraperek 30x30 cm! Wiesz, o czym mówię? Bohaterem tego akapitu jest znany Ci już bloczek kreatywny WOOD PATTERNS, który dotąd występował u nas w wersji A4. Na liczne prośby Klientów, postanowiłyśmy powiększyć każdy z arkuszy do tradycyjnych wymiarów papieru scrapowego, tak, abyś mogła tworzyć z tego bloczka bez ograniczeń: dowolne formy i w dowolnych wymiarach! 

WOOD PATTERNS LemonCraft to doskonałe ślubne papiery scrapbooking, z których wyczarujesz przepiękne, klasyczne kartki i albumy ślubne, a także wymarzone tworzywo do kreowania prac komunijnych, chrzcielnych i roczkowych. 

WOOD PATTERNS to bloczek idealny m.in. do projektów komunijnych.


Romantyczne i klasyczne zarazem prace ślubne? Wykonasz je z WOOD PATTERNS LemonCraft.
WOOD PATTERNS to elegancja i delikatność na każdą okazję!Wreszcie, jasne papiery scrapbooking w deski i koronki to subtelne, uniwersalne tło, które możesz wykorzystać w rozmaitych projektach, na wiele różnych okazji. Przekonaj się sama!

Mam nadzieję, że udało mi się pokazać Ci nasze wiosenne bloczki kreatywne w ich najlepszej odsłonie, ponieważ są to produkty, które naprawdę warto mieć! Mówię to, mając na względzie kwestie ekonomiczne, praktyczne, lokalowe i kreatywne. Zobacz, jak wiele istnieje powodów, dla których warto mieć SPRING EVERYWHERE i WOOD PATTERNS! To jak, skusisz się? ;-) Ja już teraz życzę Ci wspaniałych pomysłów i mnóstwa frajdy z tworzenia!
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger