BLUE ALMONDS LemonCraft - papiery do scrapbookingu, które musisz mieć!

Wspaniałe bukiety pełne niebieskich kwiatów. Delikatne, błękitne tła. Energetyczne, intensywnie niebieskie arkusze. A całość ubrana w klimaty boho... Czy widziałaś już najświeższą kolekcję LemonCraft, której premiera dopiero co się odbyła? Jeśli nie - koniecznie nadrób zaległości, bo jest co oglądać! Jeśli tak - również zachęcam Cię do zobaczenia, jakie cuda można z niej wyczarować. BLUE ALMONDS Lemoncraft to z pewnością papiery do scrapbookingu, które trzeba mieć w swoich zbiorach! Dlaczego? O tym przeczytasz w dzisiejszym artykule, zapraszam.Papier LemonCraft odpowiedzią na Twoje potrzeby - BLUE ALMONDS


Kolor niebieski jest jednym z najpopularniejszych kolorów w papierowym rękodziele. Sięgamy po niego przy wielu okazjach, wspaniale komponuje się z rozmaitymi stylami oraz z różnymi innymi kolorami. Ale sprawa z kolorem niebieskim w scrapbookingu wcale nie jest prosta i oczywista... Tworząc kartkę na szafirowe gody musisz mieć coś wpadającego w szafir, wykonując kartkę dla faceta dobrze by było mieć coś ciemniejszego, bliżej granatu, prace dziecięce sprawiają, że odruchowo sięgamy w stronę subtelnego błękitu, a kartki handmade na ślub też fajne by były w niebieskościach, ale jednak tu musiałyby pojawić się kwiatowe kompozycje... Pojawia się pytanie: ile trzeba kupić niebieskich kolekcji papierów scrapbooking, by mieć gotowe rozwiązanie na każdą okazję? Odpowiedź brzmi... jedną! 

Papiery do scrapbookingu BLUE ALMONDS to jedna kolekcja z wieloma odcieniami niebieskiego.Tak! Dobrze czytasz ;-) BLUE ALMONDS LemonCraft to papiery do scrapbookingu, które odpowiadają na wiele różnych potrzeb współczesnej scraperki. Są:

1) uniwersalne - bez akcentów tematycznych w kolekcji głównej, dzięki czemu pasują na każdą okazję;
2) modne - łączące ze sobą klasyczną romantyczną elegancję i elementy w stylu boho oraz rustykalnym;
3) ponadczasowe - wykonane w kolorystyce i wzornictwie klasycznym, które nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest pożądane i mile widziane, tak wśród tworzących, jak i zamawiających papierowe rękodzieło;
4) utrzymane w różnych odcieniach niebieskości - dzięki czemu bez trudu dopasujesz arkusz papieru do konkretnej okazji;
5) wzbogacone o arkusze jasne, beżowe - z których możesz skorzystać zawsze wtedy, kiedy akurat nie chcesz sięgać po kolor niebieski.

W BLUE ALMONDS znajdziesz wszystko, co potrzebne do wykonania romantycznych, ślubnych projektów... ale nie tylko ;-)BLUE ALMONDS - papiery do scrapbookingu na każdą okazję


Papier ozdobny w kwiaty to z pewnością doskonały wybór do rękodzieła ślubnego oraz do romantycznych, kobiecych prac.

Chcesz stworzyć romantyczny i elegancki projekt w błękitach? Z BLUE ALMONDS LemonCraft to nic trudnego!Ale, jak wspomniałam już wcześniej, papiery do scrapbookingu BLUE ALMONDS LemonCraft są bardzo uniwersalne i można je zastosować w twórczości praktycznie na każdą okazję! Kompozycje na poszczególnych arkuszach są rozmieszczone w taki sposób, by bez marnowania papieru dało się wyciąć niemal gładkie, basicowe tło lub fragment z drobnym, dekoracyjnym akcentem. To sprawia, że sama decydujesz, czy na Twoim rękodziele będą kwiaty i w jakiej ilości pojawią się na papierze!

W kolekcji znajdziesz też mocniejsze akcenty kolorystyczne.


Wybierzesz gładkie fragmenty papieru, czy te bardziej ukwiecone? Masz mnóstwo możliwości, a wybór należy do Ciebie! :-)Ta opcja Cię nie przekonuje? Mam jeszcze jedną! Bloczek połówkowy do kolekcji BLUE ALMONDS to bogactwo wycinanek tematycznych na rozmaite okazje po jednej stronie i wspaniałe tła scrapbooking po drugiej stronie. 

Bloczek połówkowy to, jak zwykle, mnóstwo fantastycznych wycinanek na różne okazje! Wszystko idealnie dopasowane do kolekcji głównej.


Urocze postaci mam z bobasami - idealne do prac na Dzień Matki, Dzień Dziecka, Baby Shower i wiele innych okazji. Wycinanki znajdziesz w bloczku połówkowym BLUE ALMONDS.Nabywając jeden bloczek możesz mieć zarówno papiery do scrapbookingu, jak i dopasowane do nich stylem i kolorem wycinanki tematyczne!

Pamiętaj, że bloczki połówkowe LemonCraft to nie tylko świetne elementy do wycinania, ale także delikatne papiery scrapbooking.Papier ozdobny na zaproszenia, kartki, albumy... poznaj moc BLUE ALMONDS LemonCraft!


W kolekcji głównej, na którą składają się papiery 30x30, znajdziesz arkusze, których kompozycje powstały z myślą o exploding boxach, kartkach w formacie DL czy C6. To ma Ci ułatwić pracę i umożliwić kontynuację wzoru na poszczególnych stronach/elementach Twojej pracy, ale jednocześnie nie zmusza do konkretnych zastosowań papieru - ten sam arkusz równie świetnie będzie prezentować się na urodzinowej kartce handmade i ślubnym albumie scrapbooking.

Kompozycje kwiatowe w kolekcji BLUE ALMONDS sprawiają, że bez trudu wykonasz zarówno kartkę, jak i album, czy boxa.


Bogato dekorowana kartka i pudełko do kompletu? Z papierem LemonCraft to łatwizna!BLUE ALMONDS LemonCraft to papiery do scrapbookingu, które w żaden sposób nie będą krępować Twojej weny. Spójrz tylko, możesz z tej kolekcji stworzyć, co tylko zechcesz!

Jeden papier LemonCraft, a pasuje zarówno na ślub, jak i na chrzest. To bardzo pomocne np. podczas tworzenia kartki na dwie okazje.


Jeśli kochasz kwiatowe wzory - BLUE ALMONDS Cię nie zawiedzie.


Prosto i delikatnie? Tak też można tworzyć z naszą nową kolekcją.


A jeśli przed podjęciem zakupu musisz obejrzeć papiery na żywo, ZOBACZ PREZENTACJĘ KOLEKCJI NA YOUTUBE! :-) 

Czy wiesz już, co stworzysz z naszej cudnej, niebieskiej kolekcji scrapbooking? Jestem pewna, że będzie to coś wyjątkowego i pięknego! Nie zapomnij pochwalić się swoją pracą na naszej grupie na Facebooku LEMONCRAFT INSPIRATIONS :-)
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger