COZY CHRISTMAS Lemoncraft - papier świąteczny scrapbooking

Czy to możliwe, by jedna kolekcja papierów do scrapbookingu odpowiadała wszystkim Twoim potrzebom w odniesieniu do projektów bożonarodzeniowych? Czy da się z jednego zestawu świątecznego przygotować zarówno tradycyjne kartki z wizerunkiem Świętej Rodziny, jak i klasyczne rękodzieło z czerwienią i zielenią, a do tego bardziej nowoczesne kartki łączące w sobie trendy na Boże Narodzenie 2022? Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad odpowiedzią, albo nawet od razu wykluczasz możliwość istnienia takiej kolekcji, chcę Ci przedstawić najnowszą kolekcję COZY CHRISTMAS Lemoncraft. Poznaj papier świąteczny scrapbooking, który zachwyci Cię i zaskoczy za każdym razem, gdy sięgniesz po niego, by przygotować coś pięknego.
Boże Narodzenie 2022 - trendy. Tradycja czy nowoczesność?


Trendy świąteczne zmieniają się co roku, choć, oczywiście, pozostają też pewne elementy, które z mody nie wyjdą nigdy. Jeśli masz dylemat, czy postawić na ponadczasową klasykę, czy może jednak skusić się na tegoroczne trendy, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz już wybierać! W Lemoncraft właśnie pojawiły się nowe papiery świąteczne scrapbooking, które dają Ci ogrom twórczych możliwości, w wielu różnych stylach! 
Czy wiesz, że najmodniejszy trend na Boże Narodzenie 2022 to wyjątkowe połączenie stylu rustykalnego z glamour? 

Rustykalne drewno, naturalna zieleń, neutralne kolory, a do tego dużo jasnych barw i złotego blasku - oto najgorętsze trendy w rękodziele na Boże Narodzenie 2022! Wszystko to znajdziesz w naszej nowej kolekcji COZY CHRISTMAS.Choć brzmi to jak spotkanie dwóch totalnie różnych bajek, efekt jest naprawdę oszałamiający! Z rustyku wyciągnięto naturalne materiały, poczucie swojskości i przytulności, a glamour dorzucił do tego podniosły charakter, elegancję i atmosferę wyjątkowości. W efekcie powstał miks, który zachwyci każdego. Złote bombki i misterne zawijaski, delikatnie skrzący brokat i jasne kwiaty poinsecji, a wszystko to na tle naturalnego drewna, lnu i soczyście zielonych choinek. Brzmi fantastycznie, prawda?

Złote, brokatowe dodatki świetnie współgrają z eleganckimi ramkami i wytwornymi bombkami z kolekcji COZY CHRISTMAS Lemoncraft.Jeśli nie potrafisz wyobrazić sobie tego miksu, wystarczy, że obejrzysz arkusze z kolekcji COZY CHRISTMAS Lemoncraft. Znajdziesz tam wszystko to, co sprawia, iż tegoroczne aranżacje na Boże Narodzenie będą tak wyjątkowe!

Nowy papier świąteczny scrapbooking od Lemoncraft pozwala w naturalny sposób łączyć tradycję z nowoczesnością. Nie wierzysz? Spójrz na kartkę Agnieszki: motyw Świętej Rodziny połączyła z blaskiem shakera i eleganckimi poinsecjami z błyszczącym środkiem. Wow!COZY CHRISTMAS Lemoncraft - rustyk, glamour, klasyka


Nasza nowa kolekcja COZY CHRISTMAS to niewątpliwie papier świąteczny scrapbooking o wielu twarzach. Możesz go w pełni dostosować do swoich aktualnych potrzeb, wybierając poszczególne arkusze i/lub dobierając elementy z bloczka połówkowego. Bez względu na to, czy chcesz uzyskać klasyczną, bożonarodzeniową nastrojowość, czy pójść w stronę najmodniejszej mieszanki rustyku z eleganckim stylem glamour, COZY CHRISTMAS Lemoncraft będzie Cię wspierać w Twoich działaniach. 

Jeśli lubisz skandynawską prostotę i rustykalne klimaty - z COZY CHRISTMAS Lemoncraft stworzysz swoje ulubione kartki świąteczne handmade.


Sięgając po nasze nowe papiery świąteczne scrapbooking, bez trudu przygotujesz rękodzieło w tradycyjnej, bożonarodzeniowej kolorystyce.


Możesz dodać swoim pracom blasku, sięgając po arkusze z delikatnym odcieniem złota.Z tymi papierami bez trudu wyczarujesz szybkie kartki na Boże Narodzenie w stylu C&S, bogate kompozycje świąteczne w kartkach i albumach, przyciągające wzrok dekoracje do domu.

Jeśli tylko chcesz, możesz sięgnąć po jasną część palety kolekcji COZY CHRISTMAS i przygotować monochromatyczny projekt w eleganckim stylu.


Ale jeśli zechcesz stworzyć bardziej swojskie i rustykalne dekoracje, COZY CHRISTMAS również Cię nie zawiedzie!Tym, co zaskakuje w papierach COZY CHRISTMAS, niewątpliwie jest plastyczność kolekcji. Możesz wybrać jeden styl, podkreślając wybrany charakter papieru scrapbooking, a możesz też tworzyć prace z wykorzystaniem elementów każdej ze wspomnianych stylistyk. I za każdym razem uzyskasz rezultat, który będzie w pełni zadowalający! 

Rustykalna kartka świąteczna wykonana z papierów i dodatków z kolekcji COZY CHRISTMAS Lemoncraft.


Klimatyczny, śnieżny album również powstał z papierów COZY CHRISTMAS.


Klasyczne zielenie i brązy z kolekcji możesz uzupełnić o ulubione czerwone dodatki.To niesamowite, że z jednej kolekcji papierów można "wycisnąć" tak wiele :-) 

Trzy totalnie różne kartki świąteczne ręcznie robione - a wszystkie powstały z jednej kolekcji papierów do scrapbookingu! :-)Jestem przekonana, że gdy już sięgniesz po nowe świąteczne papiery Lemoncraft, potniesz je do ostatniego kawałeczka. I tnąc ten ostatni arkusz, wcale nie będziesz czuć znużenia czy tzw. zmęczenia materiału. Będziesz zadowolona ze swojej pracy i zaskoczona, że udało Ci się stworzyć tak wiele różnorodnych projektów, a jednocześnie - pozostać wierną lubianej przez Ciebie stylistyce papierowego rękodzieła :-)

Modny minimalizm? Z COZY CHRISTMAS uzyskasz go bez większych trudności.


Jeśli chcesz, by te święta były eleganckie i zarazem przytulne - wybierz papiery do scrapbookingu Lemoncraft z kolekcji COZY CHRISTMAS.


Świąteczne wycinanki scrapbooking - elementy do wycinania COZY CHRISTMAS


Na koniec muszę poświęcić nieco miejsca na bloczek połówkowy z elementami do samodzielnego wycinania. W kolekcji COZY CHRISTMAS bloczek połówkowy jest bowiem kluczową częścią. To właśnie w nim możesz znaleźć rozmaite wycinanki świąteczne, te bardziej tradycyjne i te trochę nietypowe. A co wewnątrz? Poinsecje w różnych kolorach i rozmiarach (kremowo-beżowe, czerwone i ciemnoczerwone), mnóstwo listków ostrokrzewów - w ciemniejszej i ciut bardziej jaskrawej wersji zieleni, ośnieżone choinkowe gałązki, dziadek do orzechów w trzech wersjach kolorystycznych, cała strona z grafikami ze Świętą Rodziną, drewniane domki, nieco tajemnicze drzwi i mnóstwo wspaniałych pierniczków.

Elementy do samodzielnego wycinania to ogrom możliwości i super sposób na relaks!Pierniczki oraz poinsecje możesz wycinać w różnych rozmiarach i układać warstwowo - daje to fajny efekt przestrzenności:

Warstwowo ułożone wycinanki - np. pierniczki - dają świetny efekt w albumach scrapbooking!


Czy Ciebie również zauroczył papier świąteczny scrapbooking z kolekcji COZY CHRISTMAS Lemoncraft? Jestem przekonana, że już teraz masz głowę pełną pomysłów na wykorzystanie naszych nowości! Czy wybierzesz stylistykę glamour, czy rustykalną? A może pozostaniesz wierna tradycji? Koniecznie daj znać w komentarzu! A gdy już potniesz COZY CHRISTMAS, podziel się swoim projektem w naszej grupie LEMONCRAFT INSPIRATIONS i zainspiruj innych! :-)


Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę wielu fantastycznych spotkań przy biurku - z papierami Lemoncraft :-)
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger