MEMORIES - papier do robienia kartek eleganckich i jesiennych

Piękno złocistych i czerwonych liści, zapach wilgotnego lasu, poranne i wieczorne mgły - to ta piękniejsza odsłona jesieni. Znajdziesz ją nie tylko za oknem, ale i w naszej najnowszej kolekcji papierów do scrapbookingu MEMORIES LemonCraft. Ta kolekcja to papier do robienia kartek w iście jesiennym stylu, ale też - do kreowania niezwykle eleganckiego i wytwornego rękodzieła. Zobacz różne oblicza kolekcji MEMORIES i daj się zainspirować, nie tylko na jesień, ale na cały twórczy rok!MEMORIES LemonCraft - styl elegancki, leśny, rustykalny


Myślę, że nie zaskoczę Cię stwierdzeniem, że nasza nowa kolekcja papierów do scrapbookingu MEMORIES LemonCraft to papier do robienia kartek, albumów, ramek, scrapów i innego papierowego rękodzieła... w wielu różnych stylach ;-) Te jesienne papiery scrapbooking to nasza kolejna już kolekcja o naprawdę wielu twarzach. 

Dwie totalnie różne kartki jesienne - a obie powstały z cudownej kolekcji MEMORIES LemonCraft!Możesz z niej wybrać mocne, nasycone barwy jesieni i przygotować kartkę pełną leśnych zwierząt i jesiennych liści. 

Nasycone jesienne barwy i leśne motywy - czekają na Ciebie w MEMORIES LemonCraft.


Brązy, zielenie, leśne klimaty - to jedna z odsłon papierów MEMORIES.Możesz stworzyć pełną elegancji, delikatną i jasną kartkę ślubną, uzupełnioną o mocny akcent w postaci bordowych kompozycji kwiatowych.

Z kolekcją MEMORIES stworzysz modne rękodzieło ślubne, uzupełnione o motyw bordowych kwiatów.Możesz też skupić się na elementach imitujących drewno i płótno i przygotować z tej kolekcji prawdziwie rustykalny projekt scrapbooking. 

Jeśli lubisz tworzyć rustykalne kartki ręcznie robione, z kolekcją MEMORIES LemonCraft również bez trudu je przygotujesz!
Eleganckie rękodzieło z kolekcji MEMORIES LemonCraft


Czy jesienny papier scrapbooking może być jednocześnie propozycją na śluby, rocznice, urodziny, imieniny i inne ważne, uroczyste okazje? W LemonCraft udowadniamy, że tak! Wystarczy, że skupisz swoją uwagę na tych wzorach z kolekcji MEMORIES, w których królują okazałe kompozycje kwiatowe, delikatne zawijaski i jasne, stonowane tła. 

Elegancki exploding box z kolekcji MEMORIES.

Do takich wytwornych, kontrastowych i romantycznych papierów scrapbooking wystarczy dodać już tylko trochę kwiatów, koronek i perełek i zachwycające rękodzieło gotowe! Nie wierzysz? Tylko spójrz!

Romantyczne i eleganckie prace z jesiennych papierów do scrapbookingu? Czemu nie!


Z MEMORIES LemonCraft możesz również tworzyć kobiece prace pełne romantycznej atmosfery.


Bloczek z wycinankami MEMORIES - ocean możliwości twórczych!


Kolekcja główna daje wiele możliwości, zarówno jeśli chodzi o stylistykę i kolorystykę pracy, jak i o jej tematykę, ale prawdziwe pole do popisu Twoja kreatywność zyska, gdy uzupełnisz kolekcję o bloczek połówkowy MEMORIES z elementami do wycinania. Dlaczego? Dlatego, że w bloczku tym znajdziesz tak różnorodne wycinanki, że pomysłom na papierowe rękodzieło nie będzie końca! 
Chcesz stworzyć pracę w tematyce leśnej? Proszę bardzo: leśne zwierzątka, grzyby i plasterki drewna będą niewątpliwym ułatwieniem w budowaniu kompozycji. Marzy Ci się iście jesienna kartka, pełna barwnych liści, pękatych dyń i soczystych jabłek? Wszystkie te elementy również znajdziesz w bloczku z wycinankami MEMORIES! Ale jeśli chcesz przygotować kartkę handmade na wrześniowy czy październikowy ślub... także nie będziesz zawiedziona! Urocze makramy, piękne bukiety kwiatów i wspaniale uzupełniające kompozycję listki już na Ciebie czekają.

Modne makramy, pięknie uzupełniające kompozycję bukiety kwiatów i nostalgiczne zegary - oto tylko niektóre z wycinanek z bloczka połówkowego MEMORIES.


Leśne klimaty na kartce szybko uzyskasz dzięki wycinankom MEMORIES LemonCraft.


Dodatkowo, jak zawsze w naszych bloczkach połówkowych, na odwrocie każdej ze stron z wycinankami, znajdziesz świetne tła do wykorzystania w kartkach i albumach scrapbooking. W MEMORIES tła basic to imitacja płótna w rozmaitych barwach jesieni - od beżu, przez brąz, aż po głęboką czerwień i zieleń.


Czy Ciebie również zachwyciła różnorodność naszej najnowszej kolekcji MEMORIES? Czy zauroczył Cię papier do robienia kartek w jesiennej, ale i eleganckiej odsłonie? Które oblicze kolekcji wykorzystasz w pierwszej kolejności? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę twórczego, radosnego dnia!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger