Pamiętnik dla dziewczynki - a może notes dla kobiety - pomysły na upominki handmade

Kochasz scrapbooking i najchętniej obdarowałabyś wszystkich swoich bliskich wyjątkowym rękodziełem, ale Oni... wolą bardziej praktyczne upominki? Nie rezygnuj z potrzeby podarowania innym kawałka siebie i swojej sztuki! Sięgnij po papier Lemoncraft i stwórz notes scrapbooking! Z naszą pomocą przygotujesz zachwycający i użyteczny notes dla kobiety lub jedyny w swoim rodzaju pamiętnik dla dziewczynki. Wyeksponujesz swoje ulubione papiery do scrapbookingu i przygotujesz wzruszający upominek dla mamy lub praktyczny upominek dla nauczyciela. Gotowa na moc cytrynowych inspiracji i garść przydatnych podpowiedzi? No, to zaczynamy!
Coś innego niż ręcznie robiona kartka? Postaw na notes scrapbooking!


Zdarza się czasami, że chcemy wręczyć komuś coś innego, niż ręcznie robioną kartkę. Co zrobić w sytuacji, kiedy wydaje nam się, iż sama kartka to za mało, a jednocześnie nie chcemy się porywać na wykonywanie ręcznie robionego albumu na zdjęcia? 

Warto pamiętać, że jest jeszcze coś pomiędzy ;-) Upominek poręczny, praktyczny, a przy tym piękny i z każdym kolejnym dniem użytkowania nabierający więcej wyjątkowości i indywidualnych cech... Tym czymś jest notes scrapbooking! 

Notes scrapbooking - wspaniały pomysł na praktyczny i piękny upominek!Możesz przygotować notes dla kobiety, który sprawdzi się jako upominek dla mamy, czy upominek dla przyjaciółki, ale można go wykonać również w wersji dla młodszych odbiorców: ręcznie robiony pamiętnik dla dziewczynki to także wspaniały pomysł na upominek handmade! Więcej na temat scrapowych pamiętników dla najmłodszych przeczytasz w jednym z wcześniejszych wpisów: KLIKNIJ TUTAJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ O PAMIĘTNIKU HANDMADE DLA DZIEWCZYNKI.

Pamiętnik dla dziewczynki w wersji scrapbooking - każda młoda posiadaczka sekretów będzie zachwycona!


Ręcznie robiony notes scrapbooking to prezent, który obdarowana osoba będzie mogła mieć zawsze przy sobie i z którego chętnie będzie korzystać - nie zostanie rzucony w kąt i zapomniany! :-) A Ty możesz z przyjemnością oddać się pasji tworzenia, mając poczucie, że przygotowujesz coś, co będzie piękne i funkcjonalne zarazem.

Notes scrapbooking - ocean możliwości!


Wiesz, co jest fajne w tworzeniu notesów handmade? To, że masz mnóstwo możliwości. Każdorazowo realizację możesz dostosować do swoich umiejętności, możliwości czasowych, pomysłów, a także do preferencji i potrzeb obdarowywanej notesem osoby. 

Tworząc samodzielnie notes scrapbooking, decydujesz nie tylko o jego stylu, tematyce, przeznaczeniu, lecz również o liczbie stron, formacie, cechach indywidualnych.Tworząc notes scrapbooking możesz:

  • wykorzystać gotowy notes ze sklepu, dekorując jedynie jego okładki i/lub delikatnie przyozdabiając strony;
  • sięgnąć po gotową bazę notesu, nabytą w sklepie scrapbookingowym;
  • przygotować notes całkowicie od podstaw, mając wpływ na jego format, rodzaj i liczbę kartek, zastosowane rozwiązania mocujące, zdobienia, detale etc.

Tworząc notes scrapbooking od podstaw, masz wpływ m.in. na ilość stron oraz rodzaj mocowania grzbietu.


Jest jeszcze jedna ważna rzecz, na którą masz wpływ, samodzielnie tworząc notes scrapbooking. Przygotowując notatnik, możesz zadecydować o jego przeznaczeniu. Czy będzie to notes na wszystkie ważne zapiski, czy lista zakupów, a może zeszyt do notowania przepisów kulinarnych? Papiery do scrapbookingu i dodatki do wycinania dostępne w kolekcjach Lemoncraft dają Ci ogromne możliwości akcentowania tematyki notatnika. Tylko spójrz!

Notes na przetwory? Teraz żadna babcina receptura nie zginie!


Uroczy notatnik np. na zapisywanie przepisów na słodkości :-)


Codzienne zapiski lub pomysły na romantyczne opowiadania - czasami wybór tematu i przeznaczenia notatnika handmade można pozostawić obdarowanej osobie :-)


Pomysły na upominki handmade: pamiętnik dla dziewczynki i notes dla kobiety


Zarówno, gdy tworzysz pamiętnik dla dziewczynki, jak i wtedy, kiedy w Twojej pracowni powstaje właśnie piękny notes dla kobiety, warto zadbać o coś więcej, niż tylko frontowa okładka. Tworząc notes scrapbooking od podstaw, możesz dobrać odpowiednio przygotowane (np. barwione kawą, gniecione, postarzane, a może i udekorowane jakimś stempelkiem...?) kartki oraz przekładki tematyczne. 

Kieszonka na zakładki, bileciki i znaczniki bardzo ułatwi korzystanie z notatnika, ale też uprzyjemni je i nada upominkowi wyjątkowy charakter niezwykle dopracowanego rękodzieła!


Ramka na zdjęcie w notatniku? Notes scrapbooking umożliwia Ci wprowadzanie takich właśnie nietypowych rozwiązań.Ale również, gdy korzystasz z gotowych rozwiązań, masz możliwość dołożyć do notesu to i owo, by stał się jeszcze bardziej praktycznym i nietuzinkowym upominkiem. Oklejenie wszystkich stron okładki, stworzenie kieszonek na zakładki, tagi na zapiski, czy przygotowanie ramki na wsunięcie zdjęcia - w kupnych notesach produkowanych na masową skalę nie znajdziesz takich smaczków! A jeśli do udekorowania notatnika wybierzesz papiery Lemoncraft z jednej kolekcji, zyskasz piękną i spójną całość, która z pewnością zachwyci każdą kobietę: i tę dojrzałą, i małą dziewczynkę!

Spójrz na spójność okładki z wnętrzem notatnika - z takiego upominku aż miło korzystać! :-)


Otwierasz notes ręcznie robiony i... nadal możesz pozostać w zachwycie, który wywołała okładka ;-)


Dziewczęcy pamiętnik z uroczymi obrazkami - każda mała dama będzie zachwycona! Dobierz kartki z marginesem pod kolor dekoracji, a stworzysz notatnik idealny :-)


Art journal - coś więcej niż notes scrapbooking

Na szczególną uwagę zasługują art journal i junk journal - specyficzne, bardzo atrakcyjne wizualnie i mocno nacechowane artystycznie rodzaje notatników handmade. Więcej na temat tych oryginalnych form papierowego rękodzieła przeczytasz w artykule: CO TO JEST ART JOURNAL (klik).

Praktyczny przedmiot, jakim niewątpliwie jest notes, może być również piękny!


Art journal własnego autorstwa pozwala przemycić całą masę zindywidualizowanych rozwiązań, które na pewno przypadną do gustu obradowanej osobie. Taki notes scrapbooking to świetny upominek dla przyjaciółki - bo znając preferencje kobiety, dla której tworzysz notatnik, możesz zawrzeć w notesie wszystko to, co dla Niej ważne! 
Sposób na zużycie ścinków papierów, wykorzystanie resztek kolekcji, artystyczne wyżycie się i... sprawienie komuś dużej przyjemności z nietuzinkowego upominku - to wszystko daje Ci art journal!Chciałabyś zrobić swój pierwszy art journal zupełnie od podstaw, ale nie masz pojęcia, jak się za to zabrać? Niespodzianka! Cytrynowa Projektantka, Anastasiia, przygotowała dla Ciebie darmowy kurs scrapbooking, w którym krok po kroku przedstawia etapy powstawania notesu scrapbooking:
Papier Lemoncraft - wyczaruj wyjątkowy klimat w notesie dla kobiety!


Jak najłatwiej wprowadzić kobiecy klimat do notatnika handmade? Stosując odpowiednie papiery do scrapbookingu! Zobacz, jak papier Lemoncraft, dodany bez żadnych innych ozdobników, potrafi odczarować wewnętrzną okładkę notesu dla kobiety. W sklepowych notesach możesz znaleźć co najwyżej okładkę oklejoną wewnątrz jednolitym papierem w wybranym kolorze. A tu? Spoglądasz na piękne kwiaty i od razu robi się jakoś tak radośniej! :-)

Ukwiecona, romantyczna okładka wewnętrzna - takie możliwości daje Ci papier Lemoncraft, gdy kreujesz własny notes scrapbooking.


Papierem scrapbooking możesz okleić nie tylko wewnętrzne okładki, ale także dodatkowe strony, również w środku notesu - zyskasz w ten sposób przekładki tematyczne lub po prostu dekoracyjne strony, których urok uprzyjemni korzystanie z zeszytu.

Czyż nie przyjemniej notować coś w tak udekorowanym, klimatycznym notesie? :-)


A żeby tak pięknie udekorować notes scrapbooking, który stworzysz, zaopatrz się w wybrany przez siebie papier Lemoncraft. Znajdziesz u nas papiery idealne do stworzenia notatników romantycznych, kobiecych, dziewczęcych, vintage, męskich, chłopięcych, shabby chic, kulinarnych, nostalgicznych i... jakich tylko sobie zamarzysz! :-) Nie zapomnij odwiedzić naszego sklepu internetowego, gdzie czekają na Ciebie wszystkie aktualnie dostępne w sprzedaży papiery Lemoncraft:
A ja dziękuję Ci za Twoją dzisiejszą uwagę i życzę przyjemnego tworzenia notesów scrapbooking. Dla kogo powstanie pierwszy z nich? :-) Do napisania!

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger