Jak zrobić miętową kartkę? - kurs video krok po kroku

Mięta, biel i krem - to połączenie kolorów od kilku lat jest w scrapbookingu prawdziwym hitem! Sprawdza się przede wszystkim w projektach wymagających lekkości i elegancji. Ożywcze, chłodne barwy i eteryczna delikatność - właśnie to zagwarantuje Ci miętowa kartka handmade. Jak taką wykonać? Dziś tajniki swojej pracy zdradza nasza Ambasadorka i Edukatorka, Emilia.

 Jak zrobić miętową kartkę? Kurs video krok po krokuEmilia przygotowała na dziś przepiękną kartkę w odcieniach delikatnego kremu, bieli i chłodnej mięty. Od samego patrzenia na tę kartkę czuć orzeźwiającą bryzę, chłodną poranną rosę i wiosenną, ożywczą energię, prawda? :-) Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kartkę okolicznościową tego typu, nie musisz się już dłużej zastanawiać - Emilka przygotowała filmik, na którym widać etapy powstawania tej pięknej pracy. Spróbujesz? Tutaj film w polskiej wersji językowej:A tu film anglojęzyczny:Spójrz na tę piękną kartkę i pozachwycaj się razem ze mną detalami kompozycji :-) Myślę, że to doskonała kartka ślubna, urodzinowa, imieninowa, albo tak po prostu, bez okazji, podarowana komuś prosto z serca!

Mam nadzieję, że poczułaś się zainspirowana tą przepiękną kartką oraz przejrzystym i czytelnym video tutorialem, który Emilia dla Ciebie przygotowała. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć miłego, udanego, a przede wszystkim twórczego weekendu :-) I koniecznie pochwal się efektami swojej pracy! :-)


   PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger