Kursy video krok po kroku na kanale YouTube LemonCraft

 

Dopadło Cię wiosenne przesilenie? Masz ochotę coś stworzyć, poscrapować, ale nie do końca wiesz, jaki to miałby być projekt? A może chcesz wprowadzić do swojej pracowni powiew świeżości, spróbować nowych technik, nowych form, nowych sposobów organizacji pracy? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, dzisiejszy post jest dla Ciebie! Nasza YouTube ambasadorka Elena Martynova przygotowała dla Ciebie video kurs krok po kroku na wykonanie przepięknego, wiosennego projektu. Wielbicielka energetycznych, wiosennych, soczystych barw z pewnością znajdzie tu coś dla siebie! Gotowa? Zaczynamy! 😏

 

Jak wykonać wiosenną ozdobę do domu? Kurs video na kolorowego zajączkaJeśli masz ochotę stworzyć coś wiosennego, radosnego, z dużą dawką koloru, koniecznie obejrzyj kurs krok po kroku Eleny, która przygotowała ozdobę wielkanocną - ale na tyle uniwersalną, że sprawdzi się także teraz, po świętach, w roli wiosennej dekoracji domu :-) Pojemnik z zajączkiem to uroczy gadżet do każdego wnętrza: w kuchni możesz w nim przechowywać małe słodkości, w scrap kącie sprawdzi się w utrzymaniu porządku pośród drobnych elementów, a w sypialni będzie doskonałą ozdobą toaletki, która jednocześnie stać się może pojemnikiem na biżuterię!
Proces powstawania pracy możesz obejrzeć na przygotowanym przez Elenę filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=u-Ng8yEsZwk


A jeśli postanowiłaś zostawić sobie film na potem - np. do popołudniowej kawy, to przenieś się proszę w barwny świat razem z Eleną, podglądając detale tej jakże bogatej i romantycznej kompozycji. Czy zauważyłaś, że znajdziesz tu prawdziwy miks stylów? Delikatne róże oraz tulipany ozdabiają projekt, na którym zagościło prawdziwe mix-media! Gesso, stemplowanie, tuszowanie... prościej chyba powiedzieć - czego tu nie ma!

Czy ten projekt Cię skusił? Spróbujesz go wykonać? Koniecznie pochwal się efektami! A jeśli spodobała Ci się praca Eleny, proszę, zostaw komentarz pod postem lub filmem, będzie Jej na pewno bardzo miło 😊 Życzę Ci wspaniałej, kreatywnej zabawy i niesamowitej przygody w odkrywaniu nowych, scrapbookingowych lądów ;-)

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger