Lemoncraft - powroty: Forget me not

Rynek papierów do scrapbookingu jest niezwykle dynamiczny: mamy w Polsce mnóstwo papierowych marek i co chwilę pojawiają się nowe kolekcje. Nowości są różne, często stają się odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynku i stanowią przejaw chwilowej mody. Są jednak i takie kolekcje, które bez wątpienia określić można jako ponadczasowe i uniwersalne. Ponieważ uważamy, że wśród kolekcji papierów LemonCraft jest całkiem sporo takich uniwersalnych wzorów, pomyślałyśmy, iż warto nieco odświeżyć Twoją pamięć i przypomnieć Ci te papiery scrapowe, które zostały wydane już jakiś czas temu, ale wciąż doskonale wpisują się w potrzeby twórcze scraperek z całego świata. Nasz nowy cykl postów nazwałyśmy: LemonCraft- powroty, a pierwszą kolekcją, którą chcemy przypomnieć jest niezapominajkowa Forget Me Not. Gotowa na wspólny spacer do przeszłości? No to zaczynamy! :-)


Papiery do scrapbookingu Forget Me Not - krótka historia i przegląd kolekcji

Obecna wersja kolekcji Forget me not LemonCraft.

Obecna wersja kolekcji Forget Me Not, dostępna w naszym sklepie, nie jest pierwszą jej wersją. Te cudne papiery w niezapominajki stały się jednymi z ulubionych papierów naszych Klientów i kolekcja ta, jako jedna z niewielu, doczekała się reedycji. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądała ta kolekcja pierwotnie, zajrzyj TUTAJ, do pierwszego posta z premierą papierów :-)

Pierwotny wygląd kolekcji Nie zapomnij mnie od LemonCraft.

A o obecnej szerzej przeczytasz W TYM MIEJSCU. To, jak wygląda ta kolekcja obecnie, jest w dużej mierze zasługą Fanów i Sympatyków marki LemonCraft. Przed wypuszczeniem ostatniej wersji, zapytaliśmy naszych Klientów o to, jak powinna wyglądać niezapominajkowa, idealna kolekcja. Na podstawie sugestii i podpowiedzi osób, dla których przecież nasze papiery do scrapbookingu powstają, została stworzona ostateczna wersja poszczególnych arkuszy. Ta kolekcja przez wiele osób kochana jest po dziś dzień, choć może została nieco przysłonięta przez nowości. Dlatego postanowiłyśmy ją nieco odświeżyć - przypominając Ci o niej, a być może prezentując Ci ją po raz pierwszy, jeśli zajmujesz się scrapbookingiem od niedługiego czasu. Rozsiądź się wygodnie w ulubionym fotelu albo na kanapie, z kubkiem ulubionego napoju w dłoni, i przeżyj z nami podróż w czasie. A potem - po prostu, pokochaj niezapominajki! :-)

Motyw niezapominajek - popularny od lat, nie tylko w scrapbookingu!

Nie ulega wątpliwości, że ludzie kochają niezapominajki :-) Goszczą one w końcu od wielu, wielu lat, nie tylko na papierach do scrapbookingu i innych materiałach do rękodzieła. Jak się okazuje, motyw niezapominajek cieszy się dużym powodzeniem np. w modzie, prezentując się wspaniale w wiosennych i letnich kolekcjach ubrań, a także w aranżacji wnętrz. W tym ostatnim przypadku najpopularniejsze są obrazy z niezapominajkami i fototapeta z niezapominajkami, ale te urocze niebieskie kwiatuszki pojawiają się także na obrusach, zasłonach, narzutach, zastawie stołowej, a nawet na ścianie łazienki, w formie kunsztownej mozaiki! No i koniecznie muszę wspomnieć o tym, że w aranżacji wnętrz niezapominajki często goszczą w swej najbardziej naturalnej postaci - jako sielskie bukiety na pięknych, drewnianych stołach.

Bukiet niezapominajek.

W dowolnym, rustykalnym dzbanuszku czy w wiklinowym koszu prezentują się niesamowicie ;-)

Bukiet niezapominajek w dzbanuszku.

Niezapominajki w wiklinowym koszu - rustykalna aranżacja kwiatów.

Zdjęcia pochodzą ze strony Freepik.com

Wszędzie tam, gdzie pojawiają się niezapominajki - czy to w formie żywych kwiatów, czy jako deseń na różnych przedmiotach, zyskujemy sielankową, wiejską atmosferę. Rustykalne klimaty, bliskość świata natury, wiosenna lekkość i radość - wszystko to zyskasz, wprowadzając do domowego wnętrza lub do ogrodu te piękne, niebieskie kwiatuszki :-) Zobacz wspaniały, niebiański klimat wnętrz, w których zagościły niezapominajkowe motywy, a przy okazji przekonaj się, jak wspaniale prezentują się papiery do scrapbookingu LemonCraft w aranżacji wnętrz!

Plakat z arkuszem z kolekcji Nie zapomnij mnie. Papiery LemonCraft w aranżacji wnętrz.

Papiery LemonCraft w aranżacji wnętrz - przykładowa realizacja.

Kolekcja papierów do scrapbookingu Nie zapomnij mnie świetnie nadaje się także do aranżacji wnętrz!

Forget Me Not - papiery do scrapbookingu, które wykorzystasz w wielu projektach

Jakie są największe zalety kolekcji papierów do scrapbookingu Forget Me Not? Niewątpliwie trzeba wśród nich wymienić:

1) sielski, a zarazem romantyczny charakter, który sprawia, że papiery te nadają się świetnie zarówno do lekkich, wiosennych projektów w stylu rustykalnym, jak i do eleganckich prac ślubnych;
2) ponadczasowe połączenie błękitu i beżu, które zawsze prezentuje się modnie, świeżo i delikatnie. To idealny duet kolorystyczny do prac ślubnych, komunijnych, chrzcielnych, chłopięcych, urodzinowych, męskich i... wszystkich innych ;-)
3) delikatne wzornictwo pozwalające na stworzenie prac scrapbookingowych zarówno tych o intensywnej kolorystyce, jak i takich subtelnych, eterycznych. Desenie na arkuszach Forget Me Not pozwalają na zabawę z mediami, tworzenie kompozycji z wycinankami czy używanie papierów do stworzenia subtelnego tła dla energetycznej kwiatowej kompozycji - niezależnie, jakie techniki w scrapbookingu są Twoimi ulubionymi, kolekcja Nie Zapomnij Mnie może Ci się przydać;
4) arkusze są zaprojektowane w taki sposób, abyś mogła wykorzystać tylko jeden z kolorów przewodnich kolekcji, jeśli więc masz ochotę na monochromatyczny projekt, bez trudu wykonasz z kolekcji Forget Me Not projekt beżowy lub błękitny.

Forget Me Not - przypominamy inspiracje Projektantek

Wybrałam dla Ciebie kilka inspiracji naszych obecnych, jak i poprzednich Projektantek, wykonanych z kolekcji Nie Zapomnij Mnie. Zobacz, jak różne są to prace - to pokazuje, jak uniwersalna i wszechstronna jest ta niezapominajkowa kolekcja papierów do scrapbookingu! :-)

Komplet z kolekcji Forget me not - scrapbooking.

Nie zapomnij mnie - scrap z papierów LemonCraft.


Niebieska kartka handmade z kolekcji Nie zapomnij mnie.

Romantyczny album ręcznie robiony z papierów do scrapbookingu Forget me not.

Wnętrze romantycznego albumu z papierów Nie zapomnij mnie od LemonCraft.


Dekoracja do pracowni - z papierów LemonCraft Forget me not.

Mini album z kolekcji Nie zapomnij mnie.

Papiery do scrapbookingu Forget me not na okładce notesu.

Piękny layout scrapbooking z papierów w niezapominajki.

Jasna kartka ręcznie robiona - kolekcja papierów Nie zapomnij mnie.

Romantyczna kartka ręcznie robiona. Kolekcja papierów Forget me not.

Scrapbooking projekty shabby chic. Papiery Forget me not w pracy shabby chic.

Nie Zapomnij Mnie - niespodzianka dla Ciebie

Też kochasz naszą niezapominajkową kolekcję? Być może "chomikujesz" ulubione arkusze i traktujesz je jak cenne egzemplarze w swoich imponujących papierowych zbiorach? :-) Jeśli niebieskie kwiatuszki zawładnęły Twoim sercem... zaglądaj do nas, bo już wkrótce będziemy mieć dla Ciebie wspaniałą niespodziankę! Przygotowałyśmy coś wyjątkowego dla każdej fanki kolekcji Nie Zapomnij Mnie i nie tylko... Wzbudziłam Twoją ciekawość? To dobrze! Mam nadzieję, że w najbliższych dniach będziesz nas pilnie śledzić w social mediach :-D A może już podejrzewasz, jaka to będzie niespodzianka...? :-)
PODPIS

2 komentarze:

  1. Oj z przyjemnością wrócę do tych motywów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę wyznać, że z tą kolekcją niestety do tej pory nie miałam przyjemności pracować.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger