Papiery do scrapbookingu - top 5 kolekcji LemonCraft 2022

Koniec roku to czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, ale też czas podsumowań. Ponieważ tematów świątecznych na naszym blogu scrapbookingowym znajdziesz już całkiem sporo, dziś zajmiemy się podsumowaniami. Mam nadzieję, że takie zestawienie, które pokaże, jakie papiery do scrapbookingu LemonCraft były najpopularniejsze w roku 2022, to dla Ciebie interesujący temat na lekturę do porannej (popołudniowej?) kawy (herbaty?). Sprawdź, co kupowali inni Klienci LemonCraft, na punkcie których kolekcji scrapbooking społeczność totalnie oszalała i co w mijającym roku rękodzielnicy cenili sobie w papierze scrapowym najbardziej!Papiery do scrapbookingu LemonCraft - podsumowanie roku 2022


Rok 2022 możemy zaliczyć do udanych. Nie tylko wydaliśmy kolekcje, które podobają się nam, ale przede wszystkim wydaliśmy kolekcje, które podbiły również serca scraperek na całym świecie! Nic tak nie cieszy, jak widok naszych papierów w przepięknych projektach, a w 2022 naprawdę było co oglądać! Ile papierów LemonCraft wyszło w tym roku z drukarni? Do jak wielu krajów powędrowały? Ile prac z nich stworzyli Klienci LemonCraft? Na te wszystkie pytania odpowiada poniższa infografika, która napełnia nasze serca radością i daje zastrzyk pozytywnej energii do wzmożonej pracy w roku 2023!

W roku 2022 scraperki z całego świata chętnie tworzyły z papierów do scrapbookingu LemonCraft. To był bardzo kreatywny rok! :-)


 
Mnie osobiście bardzo cieszy też wynik odwiedzin bloga LemonCraft, który jest dla mnie sygnałem, iż publikowane tutaj treści są dla Ciebie wartościowe. W tym miejscu chcę powiedzieć DZIĘKUJĘ! Dziękuję w imieniu całej Załogi LemonCraft oraz wszystkich Cytrynowych Projektantek. Gdyby nie Ty i Twoje zaangażowanie w budowanie naszej wspaniałej, cytrynowej społeczności, nasza praca nie miałaby sensu. Jesteś ostatnim, ale najważniejszym, ogniwem w łańcuchu scrapbookingowej radości życia; łańcuchem twórczym, kreatywnym i wrażliwym na piękno - nigdy o tym nie zapominaj! :-)

Najpopularniejsze zestawy papierów do scrapbookingu LemonCraft w roku 2022 - top 5


Czy w mijającym roku kupiłaś i cięłaś najpopularniejsze papiery LemonCraft? Myślę, że większość z nas potwierdzić może, iż ma na swoim koncie przynajmniej jeden projekt z wymienionych poniżej kolekcji. Wszak skądś się ta popularność wzięła! ;-) Papiery do scrapbookingu, które Miłośnicy marki LemonCraft wybierali najczęściej to (UWAGA: wszystkie nazwy kolekcji w poniższej liście są podlinkowane do naszego sklepu internetowego, jeśli nie znasz którejś z nich lub uświadomiłaś sobie, że właśnie kończą Ci się papierowe zapasy, wystarczy, że klikniesz w wybraną nazwę):

MIEJSCE 1 - Sincerity
MIEJSCE 2 - Blue Almonds
MIEJSCE 3 - Waiting For You
MIEJSCE 4 - Wood Patterns
MIEJSCE 5 - Cozy Christmas


Kolekcja papierów do scrapbookingu SINCERITY to absolutny faworyt wśród scrapujących z papierów LemonCraft.Patrząc na powyższe zestawienie, można wyciągnąć kilka interesujących wniosków, które oczywiście postanowiłam tutaj przedstawić :D I tak, scraperki doceniają przede wszystkim papiery do scrapbookingu, które:

- są stworzone na konkretne okazje, zwłaszcza, jeśli dotyczą takich tematów, w których najczęściej obraca się nasza papierowa twórczość, czyli śluby, komunie, chrzty i narodziny oraz Boże Narodzenie;

- jednocześnie są bardzo uniwersalne i pozwalają na bezproblemowe użycie ich w projektach nie związanych tematycznie z okazją przewodnią danej kolekcji;

- stanowią odpowiedź na aktualne trendy kolorystyczne, stylistyczne i wzornicze pojawiające się w obszarach pośrednio związanych ze scrapbookingiem, tzn. w aranżacji wnętrz, oprawie ślubnej, oprawie okolicznościowej (baby shower, chrzest, roczek, przyjęcia dziecięce, garden party etc.).

BLUE ALMONDS to kolekcja ceniona za niebanalną kolorystykę i uniwersalne wzornictwo.Ponad wszystko cenicie sobie w papierach scrapbooking LemonCraft modną, a zarazem uniwersalną kolorystykę, basicowe wzornictwo, które można dopasować do dowolnej okazji oraz subtelną elegancję, którą można podbić dodatkami lub totalnie odwrócić od niej uwagę - zależnie od aktualnych potrzeb.

Papier scrapbooking na ślub - piękna SINCERITY LemonCraft


Czy znajdzie się wśród scrapujących osób choć jedna, która w tegorocznym sezonie ślubnym nie widziała charakterystycznych młodych par wyciętych z bloczka połówkowego SINCERITY? Myślę, że znalezienie takiej scraperki nie jest niemożliwe, ale... z pewnością jest bardzo trudne! Przeglądając prace publikowane w sieci przez różne rękodzielniczki, raz po raz dostrzegałam kolejne prace z tymi cudnymi wycinankami. 

Młode Pary z kolekcji SINCERITY LemonCraft podbiły w tym roku papierową oprawę ślubną.


Grafiki z Młodą Parą z kolekcji SINCERITY można było dostrzec w rozmaitych projektach handmade.


Mnóstwo też było wspaniałych papierowych tworów, wykorzystujących pełnię możliwości zestawu papierów do scrapbookingu SINCERITY. O samej kolekcji więcej przeczytasz TUTAJ (klik), w artykule w całości poświęconym tym pięknym, ślubnym papierom.

Elegancja i uroczysty charakter, przy jednoczesnej delikatności - tak w skrócie można opisać papiery do scrapbookingu SINCERITY.


Co zadecydowało o popularności SINCERITY LemonCraft na scrapbookingowym rynku? Czynników było sporo, ale do najważniejszych należą:

- delikatność wzorów i kolorów kolekcji: przygaszona, delikatna zieleń w odcieniu szałwii i jaśniutki krem z bielą to zestawienie bardzo uniwersalne, idealne na wiele okazji, takich jak śluby, komunie, chrzty i roczki, ale też urodziny, rocznice ślubu, bierzmowanie etc.;

Delikatna kolorystyka i subtelne wzornictwo sprawiają, że SINCERITY świetnie pasuje do projektów komunijnych.- subtelna elegancja, taka, która podąża w stronę podkreślenia uroczystej chwili, a nie w stronę zadęcia i zbędnego przepychu;

Biel i zieleń to idealne połączenie nie tylko na ślub, ale także na Pierwszą Komunię Świętą czy Chrzest Święty.- połączenie klasycznego, romantycznego kwiatowego wzornictwa z basicowymi wzorami idealnymi do prac w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, eko, rustykalnym czy męskim - w zależności od potrzeb;

Romantycznie, elegancko, odrobinę boho? Takie połączenie to dla SINCERITY LemonCraft żaden problem!


Delikatnie i elegancko - papiery scrapbooking z kolekcji SINCERITY sprzyjają powstawaniu takich projektów.- idealne dopasowanie elementów do samodzielnego wycinania do klimatu kolekcji - papiery i dodatki SINCERITY tworzą wspaniałą spójną całość, która nie potrzebuje już zbyt wielu dodatków kreatywnych;

Modne kolory i świetnie dopasowane wycinanki scrapbooking - zestaw SINCERITY ułatwił życie niejednej scraperce!- doskonałe wpisanie się w potrzeby rynku ślubnego, w którym w roku 2022 królowały takie trendy ślubne, jak: śluby w plenerze, dekoracje boho, naturalność. Delikatna kolorystyka z dawką naturalnej, kojącej zieleni świetnie odnalazła się wśród zaproszeń ślubnych, ksiąg gości weselnych, ślubnych kartek handmade i ręcznie robionych prezentów ślubnych.


BLUE ALMONDS LemonCraft - papiery do scrapbookingu z niebieskimi kwiatami


Kolor niebieski pojawia się w scrapbookingu dość często, ale zwykle jest to tzw. baby blue, czyli pastelowy, błękitny odcień kojarzony z niemowlętami i małymi dziećmi. Tymczasem niebieskości podbijają domy mody, portale wnętrzarskie i katalogi ślubne. Niebieskie kwiaty, zwłaszcza jeśli są ułożone w bukiety boho pełne naturalności i sielskości, podbijają serca wrażliwych estetów. Wie o tym każda scraperka, która w roku 2022 sięgnęła po zestaw papierów do scrapbookingu BLUE ALMONDS od LemonCraft. 

Trochę boho, trochę romantycznie i troszkę elegancko - BLUE ALMONDS to papier scrapbooking łączący w sobie wszystkie najmodniejsze trendy ślubne 2022!Na temat samej kolekcji więcej przeczytasz W TYM ARTYKULE (klik), dziś chcę tylko skupić się na powodach tak dużej popularności tej kolekcji wśród osób zajmujących się scrapbookingiem. Żeby jednak wypisać, co zadecydowało o uwielbieniu BLUE ALMONDS, musiałabym właściwie skopiować to, co pisałam pod SINCERITY :D Niebieskie Migdały to bowiem kolejna ślubna kolekcja, której elementy doskonale wpisują się zarówno w rozwiązania klasyczne, jak i te boho, eleganckie czy nowoczesne - w zależności od tego, którego arkusza użyjesz i co z nim zrobisz ;-) 

Nieoczywiste, piękne niebieskości świetnie poradziły sobie w tematyce ślubnej, urodzinowej i dziecięcej.

Wraz z elementami do samodzielnego wycięcia, papiery BLUE ALMONDS są idealne do projektów o tematyce ślubnej.


Urodzinowe, kobiece prace? BLUE ALMONDS nada się doskonale!


Klimaty boho można coraz częściej odnaleźć również w pracach dziecięcych, a papiery do scrapbookingu BLUE ALMONDS inspirują do tworzenia niebanalnych projektów handmade dla najmłodszych.


WAITING FOR YOU LemonCraft - papier do scrapbookingu dziecięcy, ale nie tylko!


Zestaw papierów scrapbooking WAITING FOR YOU tak bardzo zawładnął sercami scraperek, że - jako jeden z niewielu w LemonCraft - doczekał się swojego dodruku, uzupełnionego o arkusze z elementami do wycinania. O samej kolekcji przeczytasz TUTAJ (klik), a teraz zastanówmy się, dlaczego jest ona tak uwielbiana:

- w tej kolekcji zrezygnowaliśmy z typowych dla dziecięcych papierów pastelowych barw, nie znajdziesz tu ani cukierkowego różu, ani chłopięcego błękitu, ani nawet innych radosnych kolorów kojarzonych z dziecięcymi klimatami; jest za to naturalność, neutralność i wykorzystanie barw najpopularniejszych w roku 2022 w aranżacji wnętrz, czyli odcieni beżu, kremu, bieli i brązu. Wszak urządzając pokój maluszka również zwracamy uwagę na to, by pokój był przytulny i modny. Dekoracje do pokoju dziecka, wykonane z kolekcji WAITING FOR YOU to strzał w 10! Nie dość, że wpisują się w trendy aranżacyjne, to jeszcze pasują do każdego innego stylu we wnętrzach;

Czarująco słodkie, dziecięce klimaty uzyskasz za pomocą elementów do samodzielnego wycięcia, główny bloczek kolekcji WAITING FOR YOU to neutralne kolory i uniwersalne wzory do projektów scrapbooking o dowolnej tematyce.- w zestawie głównym kolekcji WAITING FOR YOU dziecięce klimaty zostały ograniczone do zaledwie kilku grafik - całą słodycz, radość, niewinność i beztroskę możesz uzyskać, wykorzystując elementy do samodzielnego wycięcia z bloczka połówkowego oraz - od listopada 2022 - arkusze extra z wycinankami tematycznymi. To sprawia, że kolekcja papierów do scrapbookingu staje się niezwykle uniwersalną materią, doskonałą do prac na dowolną okazję!;

Choć WAITING FOR YOU to zestaw papierów do scrapbookingu w tematyce dziecięcej, bez trudu zrobisz z niego kartkę dla osoby dorosłej.


Papier scrapbooking WAITING FOR YOU to plastyczna materia, z której możesz wyczarować modne i eleganckie rękodzieło np. na pamiątkę I Komunii Świętej.- kolorystyka kolekcji pozwoliła raz na zawsze pozbyć się niektórych problemów rękodzielników, takich jak: kartka dla bliźniaków różnej płci, rękodzieło dla jeszcze nienarodzonego dziecka (a co, jeśli zrobisz różowy album dla dziewczynki, a jednak urodzi się chłopiec? w dzisiejszych czasach nadal zdarzają się takie niespodzianki!), pamiątka dla dziewczynki, której rodzice nie lubią różu itp., itd.;

WAITING FOR YOU pozwoli Ci na twórczą swobodę - taki słodki album będzie idealny dla chłopca, dla dziewczynki, jak i dla rodzeństwa obojga płci.- wreszcie na polskim rynku papierów do scrapbookingu pojawiła się kolekcja, która pozwala na wyjątkową oprawę starych zdjęć! WAITING FOR YOU to papiery scrapbooking, które stanowią dla rękodzielnika podpowiedź: nie skupiaj się tylko na pracach dla ludzi, którzy w tej chwili są słodkimi bobasami, opraw zdjęcia z własnego dzieciństwa, a może z dzieciństwa swoich rodziców czy dziadków! Zwróciłaś uwagę na to, że papiery WAITING FOR YOU wspaniale komponują się ze zdjęciami w sepii i czarno-białymi?

WAITING FOR YOU namawia: opraw stare zdjęcia z dzieciństwa swoich rodziców lub dziadków, ta kolekcja kocha czarno-białe fotografie!


WOOD PATTERNS - papier scrapbooking w deski, na każdą okazję!


W zestawieniu najchętniej kupowanych papierów LemonCraft w roku 2022 nie mogło zabraknąć niezwykle uniwersalnego, pięknego, odpowiedniego na każdą okazję bloku kreatywnego pełnego jasnych desek i deseczek. 

Wzór desek jest bardzo uniwersalny i pasuje na wiele okazji.A także koronkowych wzorów na odwrocie deskowych stron, dzięki czemu WOOD PATTERNS to propozycja idealna nie tylko do swojskich, rustykalnych klimatów, ale i do projektów bardziej eleganckich i wytwornych. Krem, biel, beż, deski i koronki - takie zestawienie broni się samo! 

Jasne papiery w deski pozwalają na totalną swobodę twórczą!WOOD PATTERNS LemonCraft to zestaw papierów do scrapbookingu, po który możesz sięgnąć tworząc prace ślubne, komunijne, urodzinowe, chrzcielne, rocznicowe, a także pamiątkowe albumy scrapbooking z wakacji, wycieczek, rodzinnych uroczystości czy świąt... 

WOOD PATTERNS LemonCraft to blok kreatywny, który warto mieć zawsze pod ręką: można z niego tworzyć eleganckie i delikatne prace, albo uczynić z tych arkuszy tło dla bardziej wyrazistych dodatków.


Uniwersalne, jasne arkusze we wzór desek wykorzystasz w swojej twórczości od stycznia do grudnia, przez calutki rok, na każdą okazję!Taki blok kreatywny to coś, czego nie powinno zabraknąć w pracowni scraperki, bo można go traktować, nomen omen, jak ostatnią deskę ratunku, kiedy nic innego nie pasuje do Twojego pomysłu, zdjęć nadesłanych przez klienta, czy kwiatów, na których użycie się uparłaś ;-)

Nie potrafisz dopasować kwiatów do papierów? Dopasuj papiery do kwiatów! :D WOOD PATTERNS LemonCraft to idealne tło dla... wszystkich przydasi :-)


COZY CHRISTMAS - świąteczne papiery scrapbooking dla każdego!


Choć okres przygotowań do Bożego Narodzenia wydaje się sezonem dość krótkim, świąteczna kolekcja LemonCraft po raz kolejny okazała się tak uniwersalnym wyborem, że wpisuje się w listę 5 najpopularniejszych zestawów papierów do scrapbookingu tego roku. Bardzo cieszy nas fakt, że osoby scrapujące dojrzały w kolekcji ten potencjał, który my starałyśmy się w niej zawrzeć. 

Święta w stylu glamour? Z COZY CHRISTMAS to możliwe!


Eleganckie i bogate kartki w modnym stylu modern classic wykonasz z kolekcją świątecznych papierów do scrapbookingu COZY CHRISTMAS.W zamyśle COZY CHRISTMAS to papiery scrapbooking idealne do prac świątecznych w dowolnym klimacie. Lubisz glamour? Znajdziesz tu coś dla siebie. Jesteś wielbicielką świątecznego rustyku? Również dla Ciebie jest COZY CHRISTMAS. Ponad wszystko cenisz sobie wymowny minimalizm? Ta kolekcja sprosta Twoim oczekiwaniom!

Ta kolekcja scrapbooking to propozycja również dla osób lubiących wymowny minimalizm - kartki c&s tworzą się z tych papierów niemal same!


Papiery do scrapbookingu z motywem  Świętej Rodziny? W bloczku połówkowym COZY CHRISTMAS LemonCraft znajdziesz to, czego potrzebujesz, by przygotować tradycyjne świąteczne rękodzieło.Obserwując popularne social media można zauważyć, że COZY CHRISTMAS LemonCraft pojawia się zarówno w szybkich kartkach świątecznych do koperty, jak i w bogato dekorowanych albumach scrapbooking z dodatkiem złotego akcentu - czyli cel został osiągnięty! 

Tradycyjne świąteczne klimaty...


...czy rustykalne dekoracje na Boże Narodzenie? Oba projekty - choć totalnie różne - zostały stworzone z kolekcji COZY CHRISTMAS. Co więcej, wykonała je ta sama projektantka - Marta Lulek. Spójrz, jak bardzo ta kolekcja może otworzyć Twoją głowę na nowe pomysły!Cytrynowe Projektantki pokazywały też ostatnio, że w COZY CHRISTMAS stworzysz piękne prace, które wcale nie muszą być tematycznie powiązane z Bożym Narodzeniem. Przeczytaj JAK ZUŻYĆ ŚWIĄTECZNE PAPIERY PO ŚWIĘTACH - oczywiście, jeśli udało Ci się nie pociąć wszystkich zapasów COZY CHRISTMAS! ;-)

Którą kolekcję z dzisiejszego zestawienia Ty cięłaś w roku 2022 najczęściej? Jakie cuda stworzyłaś z naszych najpopularniejszy papierów do scrapbookingu? Za co kochasz LemonCraft? Koniecznie daj nam znać w komentarzu! Wszystkie sugestie, podpowiedzi i pochwały zawsze bierzemy sobie do serca, zastanawiając się, co możemy zrobić jeszcze lepiej w kolejnym, kreatywnym roku! Dzięki za Twoją obecność!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger