Social media Lemoncraft - nasze miejsca w sieci - poznaj je wszystkie!

Nasza marka to nie tylko papiery do scrapbookingu Lemoncraft, lecz szeroko zakrojone promowanie twórczego życia, wrażliwości na piękno rękodzieła i dostrzegania dobrych emocji w małych gestach. Każdego dnia staramy się edukować, inspirować i zachęcać do kreatywnego działania. A jak to robimy? Na wiele różnych sposobów! Nie tylko tutaj, na naszym scrapbookingowym blogu Lemoncraft, ale również w wielu innych miejscach w sieci. Czy znasz wszystkie profile Lemoncraft w social mediach? Czy wiesz, gdzie najszybciej znajdziesz inspiracje z konkretnych kolekcji, informacje o nowościach, tutoriale scrapbooking? Zapraszam Cię dziś na przewodnik po social mediach Lemoncraft!

 Marka Lemoncraft - co to jest scrapbooking w naszym wydaniu?

Na pytanie: co to jest scrapbooking? odpowiedzi mogą być rozmaite. W naszym rozumieniu jest to świetna, kreatywna zabawa, która może dać wiele wzruszeń i pozytywnych emocji zarówno osobie tworzącej rękodzieło, jak i obdarowanej nim. Marka Lemoncraft została stworzona przez scraperkę dla innych scraperek i chyba właśnie dlatego tak łatwo nam, pracownikom Lemoncraft, zrozumieć potrzeby, rozterki i radości osób zajmujących się scrapbookingiem. 

Marka Lemoncraft świętowała w tym roku swoje 10 urodziny! Jesteśmy tutaj dla Was i dzięki Wam - dziękujemy!

 

Od 10 lat (w tym roku obchodziliśmy 10-lecie działalności, wow!) tworzymy dla Was papiery do scrapbookingu Lemoncraft, które dostępne są niemal na całym świecie. Nasze kolekcje odznaczają się charakterystyczną, romantyczną nutą, choć tworzone są w wielu różnych stylach i kolorach. Dostarczamy Ci pakiety produktów, z których z powodzeniem można tworzyć piękne, uniwersalne, ale i modne rękodzieło. Nasze produkty to zawsze najwyższa jakość, maksymalna użyteczność, a do tego mnóstwo frajdy z tworzenia i satysfakcja z gotowego dzieła przygotowanego na bazie naszych papierów :-) 

 

Papiery do scrapbookingu Lemoncraft to najwyższa jakość, użyteczność, ponadczasowość i wzornictwo na czasie!


Papiery do scrapbookingu Lemoncraft

Naszym sztandarowym produktem są wspomniane wyżej papiery do scrapbookingu i wszystko, co robimy, kręci się wokół nich. Ponieważ w scrapbookingu papier scrapbooking pojawia się niemal w każdym projekcie, uznajemy, że ta baza papierowego rękodzieła po prostu musi spełniać pewne założenia. Dlatego stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, użyteczność i piękne, ponadczasowe wzornictwo, dzięki któremu stworzysz każdy wymarzony projekt dostosowany do każdej okazji i każdego odbiorcy. Trzymając się swoich wytycznych, jednocześnie podążamy z duchem czasu, śledząc zmieniające się trendy i dostosowując do nich nasze kolekcje. Nie zapominamy również o prośbach naszych drogich Klientów, jeśli wiele osób uważa, że jakiś produkt ułatwiłby Im scrapową egzystencję, rozważamy jego wprowadzenie :-) Tak było w przypadku bloczków w formacie 20x20 cm czy naszych hitowych ramek pozwalających zaplanować cięcie papieru!

Znajdziesz u nas papiery scrapbooking w standardowej wielkości 30,5x30,5 cm, sprzedawane w bloczkach, zawsze z gratisowym wzorem na wewnętrznej stronie okładki; bloczki bazowe i z elementami do wycinania, a od roku 2023 również bloczki główne w wymiarach 20,3x20,3 cm. Do każdej kolekcji mamy również zestawy badzików, które uświetnią Twoje rękodzieło! Nie wiesz, co to są badziki scrapbooking Lemoncraft? Przeczytasz o nich TUTAJ.
 
 

 

Scrapbooking sklep - papiery i przydasie zawsze pod ręką

Nie ma nic bardziej irytującego niż brak przydasia, który idealnie przydałby nam się w konkretnym projekcie. Gdy zabraknie ulubionych wstążek, kwiatów w określonym odcieniu czy kosteczek dystansowych dla stworzenia przestrzennej kompozycji, trzeba nieźle się nagłowić, by znaleźć w domowych zasobach zamienniki... Ale można też zrobić zakupy i stworzyć sobie zapas ulubionych produktów, zwłaszcza gdy scrapbooking sklep ma wszystko, czego nam potrzeba.

Nie wszyscy wiedzą, że Lemoncraft prowadzi dwa oddzielne sklepy. Niegdyś stanowiły całość, jednak dla wygody Kupujących zostały rozdzielone.

 

Lemonraft.pl to najszybsze źródło naszych papierowych nowości oraz wybór wszystkich aktualnie dostępnych na rynku papierów Lemoncraft.


Pierwszy z nich to Lemoncraft.pl, w którym znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne w sprzedaży papiery do scrapbookingu Lemoncraft, w pełnych kolekcjach. Tutaj kupisz również nasze produkty do klejenia: mocne, dwustronnie klejące taśmy o różnych szerokościach oraz kosteczki dystansowe o grubości 1, 2 lub 3 mm i wymiarach 1x1 cm. Koniecznie podczas zakupów zaglądaj do kategorii "Strefa Fana Lemoncraft" - pojawiają się tam limitowane serie produktów dla miłośników scrapbookingu i marki Lemoncraft, np. nasze kultowe już koszulki z napisem "Scrapbookingowa królowa".

Podoba Ci się ta koszulka? Chciałabyś taką mieć? Sprawdź Strefę Fana Lemoncraft w naszym sklepie Lemoncraft.pl!

 

Drugi nasz sklep to hobbyplace.pl. Jest to miejsce, w którym możesz nabyć zarówno papiery Lemoncraft (nowości pojawiają się tam w tym samym czasie, co w sklepie Lemoncraft.pl), jak i papiery scrapbooking innych polskich i zagranicznych producentów. Ponadto w sklepie znajdziesz wiele produktów do rękodzieła przydatnych podczas tworzenia kartek, albumów, ramek, dekoracji z papieru itd. Zaopatrzysz się tutaj zarówno w produkty bazowe, elementy dekoracyjne, jak i narzędzia scrapbooking oraz materiały techniczne ułatwiające kreatywną pracę. Dla ułatwienia podzieliliśmy wszystko na czytelne i przejrzyste kategorie, więc nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Cię do sklepu i życzyć udanych zakupów i przyjemnego tworzenia! :-)


 

Nie lubisz rozdrabniać się na sklepy internetowe i wolisz nabyć wszystko na Allegro? Tutaj również znajdziesz papiery do scrapbookingu Lemoncraft - sama zobacz KLIK KLIK.


Scrapbooking pomysły - znajdziesz je na Pinterest Lemoncraft!

Czy wiesz, że istnieje w sieci miejsce, w którym możesz poprzeglądać projekty scrapbooking, tutoriale i papiery do scrapbookingu Lemoncraft podzielone na działy tematyczne lub na poszczególne nasze kolekcje? Nasz kanał scrapbooking pinterest (klik) Lemoncraft to prężnie rozwijające się medium, które dostarczy Ci mnóstwo inspiracji, wiedzy i pomysłów na papierowe rękodzieło. To wygodny sposób na przeglądanie kartek, albumów, ramek, notesów, ale też przebogate źródło inspiracji ślubnych, dziecięcych, męskich itd. Zajrzyj koniecznie, ale najpierw - przygotuj sobie duży kubek ulubionego napoju i... zarezerwuj sporo czasu, bo scrapbooking Pinterest pochłania na całego!

 

Scrapbooking Pinterest Lemoncraft to miejsce, które lepiej przeglądać, mając sporo czasu i kubek ulubionego napoju pod ręką - to morze inspiracji podzielonych na wygodne do przeglądania kategorie :-)


Lemoncraft scrapbooking YouTube 

Jedni wolą oglądać zdjęcia i analizować detale pracy, inni lubią się uczyć, dowiadywać i oglądać gotowe projekty za pośrednictwem wysokiej jakości filmów. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, na pewno polubisz nasz scrapbooking youtube kanał, pełen prezentacji naszych papierów, gotowych prac wykonanych przez Cytrynowe Projektantki, ale przede wszystkim: darmowych, przystępnych tutoriali, z których dowiesz się, jak zrobić kartkę, album, czy inne papierowe diy.

Nasz scrapbooking YouTube kanał to źródło wielu darmowych warsztatów scrapbookingowych oraz prezentacji naszych produktów.

Scrapbooking kartki - jak zrobić?  Darmowe warsztaty rękodzieła

Jeśli nie wiesz, jak wykonać jakiś element w swojej pracy, np. shaker box, albo nie masz pomysłu na cały projekt, np. na zagospodarowanie wszystkich ścianek exploding boxa czy przygotowanie albumu w płóciennej okładce, to Twoje problemy rozwiążą nasze darmowe warsztaty rękodzieła. Cytrynowe Projektantki przygotowują instruktaże video, w których krok po kroku prezentują etapy powstawania swoich prac. Choć jest to forma nauki, nie poczujesz się jak w szkole ;-) Nasz scrapbooking YouTube Lemoncraft to potężna dawka wiedzy przekazanej w naprawdę przyjemny, nakręcający do działania sposób. Nie wierzysz? Przekonaj się sama!


Scrapbooking inspiracje - znajdź najlepsze pomysły scrapbooking

Nasze konto scrapbooking Instagram to ocean inspiracji. Od samego oglądania pięknych zdjęć można się natchnąć i zagrzać do twórczego działania :-) Jeśli więc siadasz do biurka i masz pustkę w głowie, koniecznie odwiedź Lemoncraft Instagram i daj się nakręcić na stworzenie czegoś ślicznego!

 

Instagram Lemoncraft to profil, na którym każdego dnia znajdziesz nową, pobudzającą kreatywność inspirację.

 

Scrapbooking Instagram - daj nam się zauważyć!


Często otrzymujemy pytania, czy i jak dostać się do Design Team'u Lemoncraft i czy jest to możliwe poza oficjalnym naborem. Czasami też ktoś nie myśli o naszym DT, ale bardzo chciałby się pochwalić szerszemu gronu swoim projektem scrapbooking wykonanym z papierów do scrapbookingu Lemoncraft. W obu tych przypadkach nasz kanał scrapbooking Intagram sprawdza się doskonale! Jeśli publikujesz na Instagramie pracę wykonaną z papierów Lemoncraft, wystarczy, że zastosujesz hashtagi: #lemoncraftfriends, #lemoncraftfamily. To właśnie dzięki nim nie przegapimy Twojej publikacji, będziemy mieć szansę popodziwiać Twoje rękodzieło i zostawić kilka miłych słów w komentarzu. Jeśli tworzysz sporo prac z naszych papierów scrapbooking i zachwyci nas Twoja twórczość, fotografie ją przedstawiające i sposób, w jaki promujesz swoje rękodzieło, istnieje duża szansa, że zaprosimy Cię do nas w roli gościa, projektantki, brand ambasadora, albo znajdziemy inną formę współpracy atrakcyjną dla każdej ze stron ;-) 
 
 

A jeśli nie zależy Ci na podjęciu współpracy, ale po prostu bardzo lubisz papiery do scrapbookingu Lemoncraft, to też użyj naszych hashtagów i pokaż nam, jak wykorzystujesz nasze kolekcje. Uwielbiamy oglądać te wszystkie zachwycające pomysły na nasze papiery i przepiękne prace, które z nich powstają! Będzie nam bardzo miło, gdy zechcesz nas poinformować, że nasz papier scrapbooking znalazł u Ciebie jakieś inne zastosowanie, niż tylko zajmowanie miejsca na półce ;-)
 
Staramy się, aby nasze social media były źródłem wiedzy, inspiracji, twórczej radości, słowem: aby były przyjazne dla Scraperek :-)

 

Scrapbooking Facebook - Lemoncraft na co dzień z Tobą

Lemoncraft to nie tylko producent, nie tylko marka i sklep. Dzięki temu, że my też kochamy scrapbooking i jesteśmy czynnymi scraperkami, doskonale czujemy ten flow ;-) Dlatego ochoczo współtworzymy naszą wspaniałą scrapową społeczność i staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu scraperek i crafterek z całego świata. Swoistym lemonkowym "centrum dowodzenia" jest Facebook, za pośrednictwem którego interakcje z Fanami marki Lemoncraft odbywają się na kilku płaszczyznach:

  • fanpage Lemoncraft - to miejsce codziennych spotkań z Klientami i Sympatykami marki Lemoncraft. To właśnie tutaj przedstawiamy inspiracje Cytrynowych Projektantek, zapowiadamy nowości i rabaty, informujemy o dostępności naszych produktów na branżowych zlotach i imprezach, zachęcamy do udziału w sponsorowanych przez nas konkursach, czy wreszcie - przypominamy o publikacji nowego artykułu na blogu lub nowego video na YouTube;
  • Lemoncraft Inspirations - to sekcja przygotowana specjalnie z myślą o wszystkich wielbicielach papierów do scrapbookingu Lemoncraft! Nasza grupa inspiracyjna na Facebooku to miejsce, by Klienci mogli pochwalić się swoją twórczością z naszych produktów, a także przestrzeń do wzajemnego inspirowania się;
  • Scrapgadanki - to co prawda nie miejsce, a cykliczne wydarzenie, które - choć dostępne teraz w różnych naszych kanałach sm - swój początek znalazło właśnie na Facebooku w grupie Lemoncraft Inspirations. To cotygodniowe spotkania na żywo, podczas których Cytrynowe Projektantki (pojedynczo lub w parach) tworzą projekty na zadany temat, odkrywając przed Tobą tajniki swojej rękodzielniczej pracy, w atmosferze wieczornych pogaduszek przy kawie lub herbacie. To świetny moment na integrację, wieczorny relaks połączony z nauką, kreatywnością i uśmiechem! Spotykamy się w każdą środę o 20:00, więc koniecznie do nas dołącz!
  • wyzwania scrapbooking - świetny sposób na pobudzenie swojej kreatywności, który może Ci przynieść bon do wydania na papiery do scrapbookingu Lemoncraft! Co drugi miesiąc na Instagramie, co drugi na Facebooku w naszej grupie, publikujemy tablicę inspiracji moodboard oraz wspaniałe inspiracje Cytrynowych Projektantek, stworzone do niego. Poczuj się twórczo nakręcona kolorami, stylistyką lub jakimś elementem i znajdź swój scrapbooking pomysł na realizację comiesięcznego moodboardu. Dołącz do zabawy i walcz o nagrody!

  

Czy znałaś wszystkie nasze miejsca w sieci? :-) Na które kanały Lemoncraft w social mediach zaglądasz najczęściej i dlaczego? Koniecznie daj znać w komentarzu, bo Twoje pomysły i uwagi pozwolą nam się zmienić na jeszcze lepsze i bardziej przyjazne scraperce miejsca! Zaobserwuj nas, subskrybuj, śledź i lajkuj, by nie przegapić prac Projektantek, nowości, zabaw z nagrodami, rabatów i wielu wydarzeń, w których Lemoncraft ochoczo uczestniczy! Pamiętaj też, by odwiedzać swój ulubiony scrapbooking sklep Lemoncraft po papiery do scrapbookingu na każdą okazję oraz Hobby Place, gdzie znajdziesz wspaniałe przydasie potrzebne do realizacji wielu twórczych pomysłów! Dziękuję Ci za Twoją obecność!

 


 PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger