Ręcznie robiony prezent ślubny - album i kartka

Prezent ślubny handmade? Oczywiście! To zawsze zwróci uwagę, wywoła wzruszenie i stanie się niezapomnianym, wyjątkowym upominkiem :-) Jeśli masz nieco więcej czasu na przygotowanie upominku, możesz poszaleć i wykonać coś więcej niż sama ręcznie robiona kartka ślubna. A co powiesz na ślubny album na zdjęcia? Taki z romantyczną okładką będzie wspaniałą, sentymentalną pamiątką na długie lata. Sprawdź propozycję naszej Projektantki, Marty, i zobacz, jak piękny prezent ślubny możesz wykonać!


Ręcznie robiony prezent ślubny: kartka? album? A może komplet ślubny?

Kartka ślubna handmade zawsze jest dobrym pomysłem. W pełni spersonalizowana pamiątka ślubu umożliwia Ci umieszczenie wewnątrz wyjątkowych życzeń oraz - w razie potrzeby - stworzenie kieszonki na upominek pieniężny czy kupony lotto. Możesz wykonać kartkę ze zdjęciem Młodej Pary, albo nawiązującą do największych pasji Pani Młodej i Pana Młodego. Możliwości jest naprawdę sporo! Jeśli jednak masz trochę więcej czasu na przygotowanie wyjątkowego upominku ślubnego, możesz pokusić się o stworzenie czegoś większego, bardziej rozbudowanego. Takim prezentem niewątpliwie będzie album na ślubne fotografie. Jeśli dodatkowo wykonasz go zgodnie z kolorystyką i stylistyką przewodnią ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, radość Młodej Pary będzie z pewnością ogromna :-) Ale jeśli wahasz się, czy lepiej przygotować piękną ślubną kartkę w pudełku, czy ślubny album ręcznie robiony... podpowiadam Ci, że najlepszym wyborem będzie stworzenie ślubnego kompletu! Ręcznie robiony prezent ślubny składający się z kartki i albumu to rozwiązanie idealne. Album pozostawia bowiem pewne pole działania dla Młodej Pary - bo to Państwo Młodzi wybiorą zdjęcia, które się w nim znajdą i je wkleją, a może nawet i opiszą - natomiast kartka może być w 100% wyrażeniem Twoich życzeń i emocji kierowanych w stronę świeżo upieczonego Małżeństwa :-)

Ręcznie robiony prezent ślubny: inspiracja Projektantki
Marta przygotowała na dziś przepiękny, szalenie romantyczny komplet ślubny, składający się z kartki w pudełku i albumu na zdjęcia. Oba elementy zestawu łączą papiery, kolory oraz użyte dodatki dekoracyjne - kwiaty, tekturowe ramki, wstążki. Dzięki temu całość prezentuje się spójnie, harmonijnie i bardzo dostojnie :-) Do stworzenia swojego ślubnego upominku Marta wykorzystała papiery do scrapbookingu z kolekcji Grow Old With Me - są idealne do tego typu projektów!

Album zachwyca detalami: okuciami na narożnikach, małym serduszkiem-zawieszką i subtelnie połyskującymi kryształkami:

Kartka nie posiada bardzo wielu elementów ozdobnych, ale zauważ, że dzięki zastosowaniu wzorzystego papieru, daje wrażenie bogatej i zdobnej:

A Ty, jakie masz pomysły na ręcznie robiony prezent ślubny? Jeśli wciąż poszukujesz inspiracji w tym temacie, koniecznie do nas zaglądaj, bowiem już za niedługo kolejny artykuł z naszego cyklu: Okazje, w którym opowiemy sobie właśnie o ślubnych prezentach handmade :-) Tymczasem dziękuję Ci za Twoją dzisiejszą obecność i życzę wspaniałego, twórczego dnia!

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger