TOP 5 artykułów o scrapbookingu - blog scrapbookingowy LemonCraft

Każdego dnia nasz blog odwiedzają tysiące osób! To dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ robimy, co w naszej mocy, aby publikować wartościowe merytorycznie, interesujące i przydatne treści związane z szeroko rozumianym scrapbookingiem. Co najmniej raz w tygodniu publikuję dla Ciebie kolejny tekst. Czy wiesz, że nazbierało się ich na naszym blogu scrapbookingowym już ponad 1500?! Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość śledzić wszystkie nasze wpisy na bieżąco, dlatego postanowiłam, iż co jakiś czas będę przypominać te najbardziej poczytne treści - abyś i Ty miała szansę je przejrzeć, jeśli umknęły Ci w gąszczu internetowych tekstów. Zapraszam na TOP 5 artykułów o scrapbookingu, czyli najchętniej czytane teksty poradnikowe z bloga scrapbookingowego LemonCraft!Dlaczego warto czytać artykuły o scrapbookingu na blogu LemonCraft?


Jestem osobą, która zawsze w 100% angażuje się w realizowane zadania. A blog LemonCraft to moje oczko w głowie :-D Dlatego z pełnym przekonaniem twierdzę, że warto czytać artykuły scrapbookingowe na naszym cytrynowym blogu. Każdy temat przygotowuję dla Ciebie z należytą starannością, odsiewam cenne informacje od tak zwanego lania wody i robię, co w mojej mocy, aby to, co przydatne, przekazać Ci w lekkiej, miłej formie. Mam nadzieję, że mi się to udaje!

Każdy tekst na blog LemonCraft to solidny research, dobry konspekt, sporo pracy i mnóstwo serca!Wiedza, którą przekazujemy Wam na naszym blogu jest wciąż aktualna - mimo upływu czasu. Oznacza to, że każda osoba może skorzystać z naszych porad, bez względu na to, czy zainteresowała się scrapbookingiem (i odkryła blog LemonCraft) 5 lat temu, czy 3 tygodnie temu ;-) 

Staramy się także, aby treści na blogu scrapbookingowym LemonCraft były zróżnicowane tematycznie - nie piszemy jedynie o naszych produktach, nie ograniczamy się do pokazywania pięknych inspiracji Cytrynowych Projektantek. Mamy oczy i uszy szeroko otwarte i zaspokajamy głód wiedzy scraperek :-)

A dowodem na to, że nie tylko ja lubię blog LemonCraft ;-) niech będzie fakt, iż udało nam się zdobyć zaszczytne 3 miejsce w rankingu na najlepszy bloggerowy blog roku 2021 w kategorii RĘKODZIEŁO. Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy i za docenienie naszej pracy. Więcej na temat całej akcji przeczytasz TUTAJ

TOP 5 artykułów o scrapbookingu - sprawdź to koniecznie!


No dobrze, wystarczy tych wstępów, przejdźmy do najważniejszego! Oto TOP 5 artykułów poradnikowych z naszego bloga. Są to teksty najczęściej odwiedzane przez naszych Czytelników, jeśli jeszcze ich nie czytałaś, zapraszam serdecznie - każdy artykuł z poniższych podpunktów jest podlinkowany, wystarczy kliknąć w tytuł, by przenieść się do wybranego tekstu:

1) Wszystko, co scraperka musi wiedzieć o kleju Magic - klej Magic to najpopularniejszy wśród scraperek klej introligatorski. W jednym miejscu zebrałam dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje na temat tego produktu. Dowiedz się, w jakich formach dostępny jest klej Magic, którą wersję tubki wybrać i czy ulubiony klej scraperek ma w ogóle jakieś wady!;

Przeczytaj artykuł o kleju Magic - najpopularniejszym kleju wśród polskich scraperek!2) Co robić ze ścinkami papierów - ścinki (resztki) papierów scrapowych, które zostają nam po stworzeniu projektu, to prawdziwa zmora wielu scraperek. Jeśli i Ty jesteś osobą, która kolekcjonuje wszystkie mniejsze i większe kawałki scrapowych arkuszy, a Twój stos ścinków rośnie i rośnie, koniecznie przeczytaj tekst, w którym podpowiadam, jak można takie ścinki wykorzystać. Artykuł okraszony jest bardzo inspirującymi zdjęciami prac Cytrynowych Projektantek;

Dowiedz się, jak zużywać ścinki papierów scrapbookingowych.3) Organizacja pracowni scrapowej, czyli jak przechowywać przydasie - czy Tobie też zdarza się mieć na biurku bałagan, jakby przez pokój przeszedł tajfun? ;-) Jeśli chcesz zrobić porządki w przydasiach i zastanawiasz się, jak to wszystko poukładać, aby było wygodnie, pięknie i całkiem zmyślnie, koniecznie przeczytaj artykuł o przechowywaniu materiałów i narzędzi do rękodzieła;

Zapanuj nad przydasiami i stwórz przyjazną przestrzeń do tworzenia!4) Elementy do wycinania w scrapbookingu - wycinanki tematyczne scrapbooking podbiły serca scraperek z całego świata! Jeśli zastanawiasz się, czy potrzebne Ci są elementy do samodzielnego wycięcia, albo już je nabyłaś, ale nie bardzo masz pomysł na ich wykorzystanie, koniecznie przeczytaj ten tekst i dowiedz się, co możesz zrobić z wycinankami i dlaczego to taki świetny scrapowy dodatek dekoracyjny;

Dowiedz się, czy elementy do samodzielnego wycinania to produkt dla Ciebie.5) Jak zaoszczędzić czas i materiały w scrapbookingu - miewasz tak, że chodzi za Tobą ogromna ochota stworzenia jakiejś scrapowej pracy, ale dopada Cię szara rzeczywistość i nijak nie możesz wygospodarować czasu na hobby? W tym tekście podpowiadam Ci sprytny patent na to, jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: zaoszczędzić czas i produkty do scrapbookingu! Sprawdź, co możesz zrobić, by zminimalizować godziny spędzane przy scrapowym biurku, a jednocześnie tworzyć kompletne, zachwycające projekty!

Jak scrapować, gdy brakuje Ci czasu? Dowiesz się z artykułu!Blog scrapbookingowy LemonCraft - co jeszcze u nas znajdziesz?


Nasz blog scrapbookingowy to nie tylko ogólnoscrapowe poradniki. Znajdziesz u nas o wiele więcej! Co jakiś czas pojawiają się tutaj artykuły przybliżające poszczególne kolekcje papierów do scrapbookingu LemonCraft. Celem tych tekstów jest pokazać Ci różne oblicza danej kolekcji, podpowiedzieć, jak możesz ją wykorzystać w swojej twórczości, czasem po prostu chcę przypomnieć o jakichś papierach, wydanych w przeszłości, które wciąż odpowiadają aktualnym trendom w rękodziele.

Kojarzysz taki banerek? Oznaczam nimi posty o naszych kolekcjach papierów do scrapbookingu.Staram się także motywować Cię do działania i pomóc Ci w organizacji pracy w najgorętszych twórczych sezonach, jak sezon ślubny, czy komunijny. Niedługo pojawi się tutaj kolejny tekst przypominający nasze starsze artykuły, ale... będzie już mniej ogólny niż ten dzisiejszy - koniecznie do nas zaglądaj! ;-)

Dziękuję Ci za Twoją obecność i uwagę! To dla mnie bardzo ważne, że jesteś tu z nami - bo bez Ciebie to miejsce nie miałoby sensu.  Życzę Ci wspaniałego, kreatywnego dnia!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger